Jurbarko rajone nukritus lėktuvui žuvo pilotas
Įkelta:
2023-05-14
Nuotrauka
Nuotrauka
Aprašymas

L.Pilecko nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Šeštadienio popietę Jurbarko rajone nukrito ir sudužo lėktuvas, šeštadienį pranešė Policijos departamentas.
Lėktuvą „LY-BCD“ pilotavęs 1965 m. gimęs vyras žuvo. Nelaimė nutiko  apie 13 val. 30 min., Jurbarko rajono Naukaimio II kaime, greta ten esančio aerodromo.
Pasak Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, atvykus ugniagesiams žuvusiojo kūnas jau buvo ištrauktas iš lėktuvo be gyvybės ženklų, medikai konstatavo mirtį.

Skelbiama, kad motosklandytuvą „Banjo STX“, registruotą numeriu „LY-BCD“, pirminiais duomenimis, pilotavo 57-erių jurbarkietis.

TV3 skelbia, kad žuvęs vyras buvo patyręs pilotas, turėjo daugiau nei 30 metų pilotavimo patirtį, buvo Taikomosios aviacijos asociacijos narys. Piloto kolegos spėja, kad nelaimė galėjo įvykti ir dėl sveikatos sutrikimų ar dėl sklandytuvo techninių gedimų.

Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių iš parduotuvių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-12
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl rastos narkotinės medžiagos.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-09-11
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 58 metų vyras pripažintas kaltu už keturių Lietuvos teisėjų viešą pažeminimą dėl jų tiesioginių funkcijų, susijusių su teisingumo vykdymu. K. K. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-09-08
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo pagėgiškis ir vilnietis nuteisti už neteisėtus prisijungimus prie nuomonės formuotojos paskyros ir įmonių informacinių sistemų ir tokiu būdu gautus neviešus duomenis išplatinus kitame socialine tinkle „Discord“. D. M. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant, o V. M. paskirta 4000 Eur bauda.
Nuotrauka
dingo moteris
„Tauragės žinių“ nuotraukų koliažas
Įkelta:
2023-09-06
Tauragės apskrities policija ieško iš namų išvykusios ir negrįžusios moters.
Nuotrauka
policijos komentaras
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-05
Tauragės apskrities policija atlikdama ikiteisminio tyrimo veiksmus nustatė, kad sulaukta informacijos, kuri neatitinka tikrovės.
Nuotrauka
policija alkotesteris.jpg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-08-31
Rugpjūčio 28 d. nuo 6.30 val. iki 9 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė transporto priemonių vairuotojų blaivumo kontrolę. Priemonės metu policijos pareigūnai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatė 4 neblaivius vairuotojus (Tauragė – 2; Šilutė – 2). Nustatyti 9 transporto priemonių vairuotojai, kurie buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos (Tauragė – 5; Šilutė – 2; Šilalė – 2).