„Lions“ laivą plukdys moteris
Įkelta:
2022-07-05
Nuotrauka
nuotrauka
Aprašymas

Tauragės „Lions“ klubas

,
Nuotrauka
lions
Aprašymas

Iš kairės „Lions“ klubo prezidentai Valdas Latoža, Kęstutis Patašius, Lijana Zinkevičienė, Laurynas Jarutis. Klubo „Lions“ nuotrauka

 

,
Nuotrauka
lions
Aprašymas

Naujoji klubo „Lions“ prezidentė Lijana Zinkevičienė. Klubo „Lions“ nuotrauka

 

Tradiciškai paskutinę birželio dieną iškilmių Pilies menėse metu Tauragės „Lions“ klubo prezidento regalijos perduodamos naujam prezidentui. Metams prie „Lions“ klubo šturvalo, perėmusi jį iš Kęstučio Patašiaus, stos puikiai visiems žinoma verslininkė Lijana Zinkevičienė.

Lijana – ketvirtoji Tauragės „Lions“ klubo, inauguruoto 2019 metais, prezidentė. 

Nuotrauka
lions

– Turiu draugų, esančių „Lions“ gretose jau porą dešimtmečių. Stebėjau ir žavėjausi jų savanoriška veikla. Kai buvau pakviesta į besikuriantį Tauragės „Lions“ klubą, nedvejodama sutikau. Mane žavi, kad „Lions“ klubų veikla dinamiška, o šūkis – „Mes tarnaujame“ – simbolizuoja liūtišką dvasią ir drąsą – padėti kitiems, suardyti pažeminimo bei nepasitikėjimo skydus, atskiriančius žmones vienus nuo kitų. Man labai artimi šio judėjimo tikslai, kurie ragina kurti ir skatinti supratingumo atmosferą tarp žmonių visame pasaulyje, suteikti galimybes atvirai diskusijai visais visuomenei aktualiais klausimais, neliečiant religinių įsitikinimų ir politikos temų, kuriomis klubų nariai nepolemizuoja, – teigė L. Zinkevičienė

Pasak naujosios prezidentės, „Lions“ klubų veikla Lietuvoje pradėta daugiau nei prieš tris dešimtmečius, šiuo metu Lietuvos klubų apygarda vienija 35 klubus, o visame pasaulyje veikia apie 50 000 „Lions“ klubų, vienijančių apie 1,4 mln. narių.

Nuotrauka
lions

– Esame didelė jėga, skatinanti žmones elgtis altruistiškai, neatlygintinai tarnauti bendruomenei, nesitikint materialinės naudos sau, laikytis aukštų etinių standartų versle, asmeniniame ir profesiniame gyvenime, savanoriškoje ir kitoje visuomeninėje veikloje. Tauragės „Lions“ klubas skaičiuoja dar tik ketvirtus metus. Nors nuveikta tikrai nemažai reikšmingų darbų, šiuo metu mums vis dar labai svarbu kurti ir įtvirtinti klubo tradicijas bei didinti Tauragės „Lions“ klubo narių gretas, ir, be abejo, bendradarbiauti bei dalintis gerąja patirtimi su kitais Lietuvos „Lions“ klubais, – sakė L. Zinkevičienė. – Ateinančių metų planuose numatyta ir toliau organizuoti bei dalyvauti  tęstiniuose socialiniuose ir edukaciniuose projektuose, akcijose „Sustok už didvyrius“, tarptautiniame plakato piešimo konkurse „We are All Connected“, cukriniu diabetu sergantiems vaikams skirtame projekte. Turime konkrečių planų ir iniciatyvų, kuriomis būtinai pasidalinsime su visuomene.

Naujajai klubo prezidentei stiprybės žengiant į priekį palinkėjo vadovo vairą perdavęs Kęstutis Patašius. 

– Tikiuosi, kad klubas ir per ateinančius metus nuveiks daug gerų darbų. Praėję metai buvo nelengvi, buvo daug iššūkių, išbandymų, tačiau, kai klubo nariai imasi veiklos kartu, visos mūsų tradicinės akcijos atliekamos atsakingai ir netgi, galima sakyti, smagiai. Įsimintiniausios, ko gero, tos iniciatyvos, ta veikla, kai veikėme išvien su visuomene. Matyt, esame patrauklūs savo veikla, kadangi į klubo veiklą šiemet įsiliejo naujų narių, – teigė K. Patašius.  

 

Nuotrauka
kartu
Įkelta:
prieš 10 valandų
Šventinę nuotaiką Tauragėje kuria ne tik pagrindinė miesto eglė, eglučių alėja, gatvių ir pastatų papuošimai, įvairūs renginiai, kurie tęsis visą gruodžio mėnesį, bet ir penktadienio vakarą sužibusi eglutė Kartų parke.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 11 valandų
Penktadienį  kaimyniniame Šilalės rajone degė gyvenamasis namo. Į nelaimės vietą iškviesta ir Skaudvilės ugniagesių brigada. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 11 valandų
Nors ilgai laukti Gedimino gatvės remonto darbai įsibėgėjo ir jau spėta atlikti didžiąją jų dalį, dėl esamų gamtinių oro sąlygų darbus planuojama užbaigti kitų metų pradžioje.
Nuotrauka
pukeliene
J. Pukelienės asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
prieš 13 valandų
Gruodžio pirmosiomis dienomis vyko dviejų rajono mokyklų vadovų atrankos. Jau aiškūs ir konkursų nugalėtojai – viena direktorė pakeis vadovaujamą mokyklą, o prie kitos vairo stos anglų kalbos mokytoja. Abiejuose konkursuose dokumentus dalyvauti atrankose buvo pateikę 7 pretendentai. 
Nuotrauka
anonsas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Gruodžio 1-osios vakarą Tauragės bendruomenių namuose iškilmingai pristatyta kitų metų Tauragės kaip kultūros sostinės koncepcija, į Tauragę iš Alytaus jau pargabentas ir simbolinis kultūros sostinės medelis. Belieka laukti įspūdingų metų atidarymo renginio, kuris numatytas sausio 20-ąją. Išsamiau apie kitąmet numatomus renginius – „Tauragės žinių“ vedamajame.
Nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Gruodžio 20 d., 15-18 val. Valstybinių miškų urėdijos miškininkai pagrindinėse miestų ir miestelių aikštėse bei didžiųjų prekybos centrų aikštelėse visoje Lietuvoje gražiausioms metų šventėms besiruošiantiems gyventojams dovanos nemokamas eglių šakas. Šiemet eglišakių dalinimo vietų visoje Lietuvoje – 58. Tauragės regioninis padalinys gruodžio 20-ąją eglišakes dalins Pilies aikštėje.
Nuotrauka
keliai
Įkelta:
prieš 1 dieną
Žiemą visiems eismo dalyviams būtina atkreipti dėmesį į besikeičiančias oro sąlygas, kritulius, kurie daro tiesioginę įtaką vairavimo sąlygoms. Tuo pačiu dauguma vairuotojų tikriausiai pastebi, kad vieni keliai yra valomi ir barstomi dažniau, kiti – rečiau, o dar kituose keliuose slidumą mažinančios medžiagos išvis nebarstomos, tik nuvalomas perteklinis sniegas.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų vadovaujamame ikiteisminiame tyrime, kurį atlieka Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, įtarimai dėl kyšininkavimo pareikšti Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriui Virgilijui Pozingiui. Šiame tyrime įtarimai dėl papirkimo pareikšti ir dviem privačių bendrovių vadovams. Vienas jų taip pat įtariamas klastojęs dokumentus.
Nuotrauka
chat
Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos nuotrauka
Įkelta:
2022-12-07
Nuo šiol susisiekti su vaiko teisių gynėjais bus dar paprasčiau – konsultuotis aktualiais visuomenei klausimais galima ir tiesioginiuose pokalbiuose internete (angl. chat). Tokia galimybė atsirado vaiko teisių gynėjams atsinaujinus interneto svetainę, naujasis jos adresas – vaikoteises.lrv.lt, skelbia Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba.
Nuotrauka
kompiuteris
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-12-07
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) per šių metų 9 mėnesius gavo 2,5 karto daugiau pranešimų apie įtartinas pinigines operacijas ar sandorius, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu. Didžiąją dalį šių pranešimų – beveik 94 proc. – sudarė iš finansų, elektroninių pinigų įstaigų ir kitų mokėjimo įstaigų gauti pranešimai.
Nuotrauka
sniegas kelias
Eligijaus nuotrauka
Įkelta:
2022-12-06
Iškritus sniegui eismo sąlygos tapo sudėtingesnės. Tačiau kelininkai susitvarko – pagrindinės Tauragės gatvės nuvalomos laiku. Bet tauragiškiai kalba apie kitą problemą – visas nuo gatvių sniego valytuvų nugramdomas sniegas nustumiamas tiesiai ant šaligatvio. Ne ką mažiau pasipiktinimo sukelia ir slidžios miesto žvyruotos gatvės, kurios dabar labiau primena čiuožyklas. 
Nuotrauka
gmp
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
2022-12-06
Pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie greitosios medicinos pagalbos (GMP) darbuotojų saugumą. Šalį sukrėtė žinia, kad vienas GMP darbuotojų Vilniuje, gelbėdamas jaunuolį, nusitrenkė elektra ir po kelių dienų mirė ligoninėje. Nuskambėjo ir kitas incidentas: vienoje sostinės degalinių atgaivintas pacientas sumušė GMP vairuotoją. Tauragėje panašių situacijų kol kas išvengti pavyksta, tačiau, siekdami apsisaugoti nuo agresijos, medikai neretai kreipiasi pagalbos į policiją. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-12-04
Gydytojų darbas – gydyti ar tramdyti agresyvius bei apsvaigusius pacientus? Girti žmonės neretai patenka į ligoninių priėmimo skyrius, nes kritinėdami patiria galvos traumų, kaulų lūžių. Kiti randami tiesiog gatvėse ir reikia patikrinti, ar nieko nesusižeidė. Tačiau vietoje to, kad leistų jiems suteikti kvalifikuotą pagalbą, dalis jų daro viską, kad sukeltų kuo daugiau problemų. Taip nutiko ir Tauragės ligoninėje. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-12-03
Artėjant gražiausioms metų šventėms jau šį savaitgalį Pilies aikštėje iškils Kalėdų eglė, o po poros savaičių suplanuota ir žaliaskarės įžiebimo šventė. Visą ikikalėdinį laikotarpį tauragiškiai bus kviečiami į adventinius renginius, gruodžio viduryje Pilies aikštėje bus galima pasivažinėti traukinuku. 
Nuotrauka
anonsas
Įkelta:
2022-12-01
Iškritus sniegui eismo sąlygos tapo sudėtingesnės. Tačiau kelininkai susitvarko – pagrindinės Tauragės gatvės nuvalomos laiku. Bet tauragiškiai kalba apie kitą problemą – visas valytuvais nuo gatvių nugramdomas sniegas nustumiamas tiesiai ant šaligatvio. Ne ką mažiau pasipiktinimo sukelia ir slidžios miesto žvyruotos gatvės, kurios dabar labiau primena čiuožyklas. Išsamiau apie kaskart kartu su žiema grįžtančias problemas – „Tauragės žinių“ vedamajame. 
Nuotrauka
rukymas
Gretos Savickienės nuotrauka
Įkelta:
2022-12-01
Šalyje vis dažniau pasigirsta istorijų apie su rūkymu susijusius įvykius, kartais pasibaigiančius ir mirtimis. Dažniausia problema tarp jaunimo – elektroninių cigarečių rūkymas. Nors Tauragėje tokių atvejų registruota, regis, nedaug –  32 per devynis šių metų mėnesius, mokiniai pastebi, kad bendraamžiai rūko ir  nevengia to daryti net mokyklų patalpose.
Nuotrauka
ledas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Šaltajam sezonui vis labiau įsibėgėjant dalinamės Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos parengta informacija, kaip saugiai elgtis ant ledo. 
Nuotrauka
pagalba
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-11-29
Tauragės rajono savivaldybė kviečia prisidėti prie humanitarinės pagalbos teikimo Ukrainai. Parama bus renkama gruodžio 2-ąją, 11–18 val., ir gruodžio 3-ąją, 10–16 val.