„Lietuvos balsas. Kartos“ nugalėtojai „T3“: šalies scenai trūko vaikinų grupės su išskirtiniu veidu
Įkelta:
2024-05-16
Nuotrauka
ba;las
,
Nuotrauka
balas
,
Nuotrauka
balas
Nuotraukos autorius:
S. Lukoševičiaus nuotraukos

Po sekmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjusio „Lietuvos balsas. Kartos“ finalo paaiškėjo, kad naujausiais projekto laimėtojais tapo vaikinų grupė „T3“ iš mokytojos Nomedos Kazlaukomandos. Apie tai, kam muzikantai išleis laimėjimą, dėkingumą bei abejonių nepalikusią pergalę Nomeda ir „T3“ kalbėjo iškart po finalo surengtoje spaudos konferencijoje.

„T3“ palaikymas nepaliko abejonių nuo pat didžiojo finalo pradžių – išsiveržę į priekį, lyderių pozicijų vaikinai taip ir neužleido. Antroje vietoje likę Beno Aleksandravičiaus auklėtiniai „Fuzija“ Nomedos Kazlaus grupę vijosi, tačiau taip ir nepavijo.

„Galbūt atrodome ramūs, bet viduje viskas verta. Galbūt visi dalyvaudami tikisi laimėti, tačiau vis tiek negali žinoti, laimėsi ar ne. Kelionė projekte buvo išbandymas ir nervams, ir fiziškai – turėjome labai daug repeticijų. Esam labai labai dėkingi už palaikymą ir be galo laimingi“, – sakė „T3“ muzikantai.

Vaikinai sakė, kad didelį dėkingumą jaučia gimtajam Tauragės kraštui, o tik aprimus pirmosioms emocijoms, iškart skambins artimiausiems žmonėms – mamoms.

„T3“ mokytoja Nomeda Kazlaus sakė, kad ramybę išlaikė nuo pat finalo pradžios.

„Kai jie padainavo kryžminėse kovose ir net dvikovose, supratau, kad tai – vieni iš favoritų. Be jokios abejonės, niekada nežinai, kiek atlikėjas įdės darbo ir pastangų. Šitie jaunuoliai yra Lietuvos pasididžiavimas – labai darbštūs, labai talentingi, labai kultūringi, nuoširdūs ir šilti.

Galėčiau sakyti pačius gražiausius žodžius jiems. Taip pat – talentas. Be talento šiame gyvenime nieko nebūna. Man buvo labai gera lipdyti šitą rezultatą, kadangi „T3“ yra labai talentingi jaunuoliai“, – sakė vienuoliktojo projekto sezono mokytoja nugalėtoja.

Nomeda Kazlaus dėkojo vyriausiajam „Lietuvos balsas“ prodiuseriui Gediminui Jauniui už galimybę prisidėti prie jaunųjų šalies talentų formavimo. Anot mokytojos, finalo metu „T3“ pergale ji neabejojo.

„Mes labai ryškiai pirmavome ir atsiskyrėme nuo „Fuzijos“. Įtampos nejaučiau. Jaučiau palaikymą, ir vaikinų susikaupimą bei norą. Didžiuojuosi, kad jie atlaikė šį maratoną“, – kalbėjo mokytoja.

„T3“ laimėjo net 15 tūkst. eurų piniginį prizą. Vaikinai sakė, kad didžiąją dalį skirs tolesnei karjerai.

„Nusprendėme, kad pasidalinsime po kokį tūkstantėlį už visą išlietą prakaitą, o kitus pinigus investuosime į muziką ir dainas. Nenorime apsiriboti laimėjimu projekte, norime siekti karjeros, o šie pinigai labai pagelbės“, – kalbėjo muzikantai.

Paklausti, kur išleis sau skirtus „tūkstantėlius“, vaikinai juokavo.

„Užsipilsime kuro! Įsivaizduojate, kiek mes pravažinėjome iš Tauragės? Ir dar eisime skaniai pavalgyti su Nomeda!“ – kvatojo muzikantai.

Mokytoja N. Kazlaus „Lietuvos balsas. Kartos“ nugalėtojams linkėjo ryžto.

„Noriu palinkėti ryžtingai eiti į priekį, siekti aukščiausių aukštumų. Taip pat, būti tokiems reikliems ir dar reiklesniems sau – savo balsams, intonavimui, muzikavimui, pasiruošimui, šokiui, kūnui. Kiek galėsiu, tiek padėsiu. Manau, kad padėti talentams šiame pasaulyje ir šiame gyvenime yra labai svarbu“, – sakė N. Kazlaus.

Anot jos, „T3“ yra būtent tai, ko dabartinei lietuviškai scenai reikėjo labiausiai.

„Matau jus kaip vaikinų grupę, turinčią savo veidą. To dabar labai trūksta. Eikite pirmyn į pasaulį, į žmones ir skleiskit savo gerą žinią ir gerą, kultūringą dainavimą“, – linkėjo Nomeda.

 

Nuotrauka
gim
Įkelta:
prieš 1 dieną
Birželio 17-19 dienomis Tauragės Žalgirių gimnazijos I-II klasių mokiniai vykdė trumpalaikius projektinius darbus tema „Žalioji Tauragė“. Gimnazistai galėjo rinktis vieną iš 21 mokytojų pasiūlytos projektinių darbų temos. Veiklos, kurios buvo vykdomos ne tik gimnazijoje, bet ir kitose netradicinėse erdvėse, vyko 6 grupėse: tiksliųjų mokslų; užsienio kalbų; visuomeninių mokslų, menų, technologijų ir fizinio ugdymo; gamtos mokslų; lietuvių kalbos ir literatūros.
Nuotrauka
koplyt
Autorės nuotraukos
Įkelta:
prieš 1 dieną
Trečiadienį Tarailių progimnazijos kiemelyje, aštuntokų išleistuvių proga, mokyklos kiemelyje įkurdintas jų pačių gamintas koplytstulpis. Lietuvos mokinių liaudies dailės konkursinės parodoje „Sidabro vainikėlis“ dirbiniui suteiktas aukštas įvertinimas – jis laimėjo antrąją vietą. O kad visa tai įvyktų labiausiai stengėsi progimnazijos technologijų mokytojas Vidas Galbogis: vyras plušėjo kartu su trimis mokiniais, jiems talkino vieno jų tėtis ir mokyklos ūkinės dalies meistras. Lengva nebuvo: sunkų dirbinį gabenant į parodas pedagogą „susuko“ radikulitas.
Nuotrauka
globejai
R. Vaitkevičiaus nuotraukos
Įkelta:
2024-06-19
„Manau, kad globai reikia subręsti. Turi sutvirtėti viduje, įsišaknyti, kad galėtumei pasidalinti vaisiais su kitais“, – sako Vilija Burnelaitienė. Jurbarko rajone, vaizdingoje vietovėje, netoliese Panemunės pilies, gyvenančioje šeimoje šiuo metu auga keturi globotiniai – dvi sesės ir du broliai, o kartu – ir trys biologiniai vaikai.
Nuotrauka
rotary
Tauragės Rotary klubo nuotraukos
Įkelta:
2024-06-17
Savaitgalį Tauragės Rotary klubo prezidentas Paulius Jurkauskis iškilmingai perdavė regalijas verslininkui, visuomeninkui Dariui Stankui. Tauragės Inner wheel klubui dar vienerius metus vadovaus prezidentė Agnė Jurkauskė.
Nuotrauka
adakavas
Adakavo socialinių paslaugų namų nuotrauka
Įkelta:
2024-06-11
Vos prieš mėnesį Tauragėje startavusios socialinės dirbtuvės „Metų ratas“ įgavo pagreitį – startavo neįgaliųjų rankomis sukurtų gaminių elektroninė parduotuvė. Pirkprasmingai.lt ragina žmones išleisti pinigus prasmingai.
Nuotrauka
turgus
Tauragės radijo nuotrauka
Įkelta:
2024-06-04
Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia statinių (kioskų) Tauragėje, Spaustuvės g. 1, elektroninius nuomos aukcionus. Kiekvienas kioskas išnuomojamas 5 metų terminui (su galimybe pratęsti nuomos sutartį iki 10 metų). Numatytas veiklos pobūdis kiekviename kioske – prekyba (maisto produktais).
Nuotrauka
lauksargiai
Lauksargių globos namų archyvo nuotrauka
Įkelta:
2024-06-03
Birželio mėnesį Lauksargių globos namai mini trisdešimties metų sukaktį. Moderniai įrengtos patalpos, jaukus kiemelis yra namai senyvo amžiaus arba negalios kamuojamiems suaugusiesiems. Gyvenama čia, kaip šeimoje: gyventojai kartu švenčia šventes, vyksta į ekskursijas, čia mezgasi draugystės ir net simpatijos. Per trisdešimt metų įstaigoje buvo iškeltos keturios vestuvės.
Nuotrauka
Jazz
Ignas Skridlas ir TauragJazz.Lt foto
Įkelta:
2024-05-31
Jaunieji muzikantai vis dažniau ir aktyviau įsilieja į Tauragės džiazo festivalio renginius. Štai ir birželio 1-ąją Vasaros estradoje pamatysime ir išgirsime jungtinį Tauragės, Jurbarko ir Šilalės jaunimo džiazo projektą „Džiazo jūra 2024“.
Nuotrauka
vaikai
Asociatyvi Pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2024-05-27
Kino teatruose šiuo metu rodomame Linos Lyte Plioplytės filme „Mėnesinės“ apie menstruacijas kalbama išsamiai ir nuotaikingai. Tad šis edukacinis filmas gali tapti puikia priežastimi pradėti arba pagilinti pokalbius su vaikais – moksleiviams rengiamos specialios filmo peržiūros su režisiere. Gydytoja ir lytiškumo ugdymo ekspertė Rusnė Kirtiklytė atkreipia dėmesį – jei suaugusieji informacijos nesuteiks patys, vaikai ją vis tiek susiras, tik nebūtinai iš patikimų šaltinių.
Nuotrauka
glorija
Choro „Gloria“ archyvo nuotraukos
Įkelta:
2024-05-23
Vis dažniau įvairių miesto švenčių proga tauragiškius džiuginantis miesto gospel choras „Gloria“ surengs pasirodymą ir artėjančios miesto šventės „Tauro ragas 2024“ metu. Koncertas vyks jau sutemus: krikščioniškos muzikos programą lydės šviesų šou, ketinama įrengti 16 m LED ekraną, kuriam rengiamos specialios vizualizacijos.
Nuotrauka
aplinka
Įkelta:
2024-05-21
2024 m. gegužės 20 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijoje buvo apdovanoti Atliekų kultūros egzamino nugalėtojai. Juos sveikino Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas kartu su Viešosios tvarkos poskyrio vedėju Pauliumi Goštautu.
Nuotrauka
medžiai
Įkelta:
2024-05-21
Kaip informuoja Tauragės rajono savivaldybė,  pastarosiomis dienomis Tauragės miesto gyventojai gali džiaugtis didele ir reikšminga iniciatyva – didelių medžių sodinimu. Persodinant medžius siekiama ne tik praturtinti miesto grožį, bet ir sukurti komfortišką gyvenimo aplinką gyventojams.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2024-05-18
Gegužės 17 d. oficialiai pažymėtas Tauragės daugiafunkcės arenos antrasis statybų etapas – į būsimus sporto ir kultūros centro pamatus įkasta simbolinė laiko kapsulė ateities kartoms. Tikimasi, kad itin laukta ir regionui svarbi arena įneš dar daugiau kultūros ir galimybių sportuoti į visos apskrities gyvenimą. Laišką ateities kartoms, pasakojantį apie tauragiškiams reikšmingo projekto pradžią, pasirašė bei simbolinę kapsulę įkasė Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas ir statybų įmonės „Gilesta“ direktorius Romas Paliulis.
Nuotrauka
Įkelta:
2024-05-17
Praėjusių metų pabaigoje Seimui atnaujinus įsimintinų dienų kalendorių, Vaiko diena šiemet pirmą kartą švenčiama šeimos mėnesį – gegužę, primena Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM). Ministrė Monika Navickienė kviečia visus – vaikus, tėvelius, senelius, mokytojus, kiekvieną mūsų – paminėti naująją vaikystės šventę.
Nuotrauka
balas
S. Lukoševičiaus nuotraukos
Įkelta:
2024-05-13
Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjo žiūrimiausio šalyje LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ didysis finalas. Jo nugalėtojais tapo ir LNK įsteigtus 15 tūkstančių eurų laimėjo mokytojos Nomedos Kazlaus komandos dalyviai vaikinų grupė „T3“. Už juos balsavo 39,1 proc. žiūrovų.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2024-05-09
Siekiant maksimaliai užkirsti kelią galimam seksualiniam smurtui prieš vaikus, bus įtvirtinta pareiga asmeniui, ketinančiam užsiimti veikla, susijusia su vaikais, turėti išduotą Neteisėto darbo su vaikais prevencijos kodą (QR kodą). Darbdaviai privalės tikrinti, ar darbuotojas turi QR kodą, o nustatytos institucijos – vykdyti darbdavių priežiūrą. Efektyvinamas specializuotos pagalbos teikimas vaikams, galimai nukentėjusiems nuo seksualinio smurto. Tai numatantiems Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) parengtiems Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimams pritarė Vyriausybė. Juos dar turės priimti Seimas.
Nuotrauka
balsas
Asmeninio archyvo ir Lietuvos balsas. Kartos nuotraukos
Įkelta:
2024-05-09
Sulaukusi pasisekimo „Lietuvos balsas, Kartos“ kryžminių kovų atrankoje tauragiškių vaikinų komanda „T3“ pateko į finalą ir dėl laimėtojo titulo susikaus šį sekmadienį „Žalgirio arenoje“. „Tauragės žinios“, bendradarbiaudami su „Tauragės radiju“ pakalbino jų mokytoją, pasaulinio lygio lietuvių operos žvaigždę Nomedą Kazlaus. Apie savo mokinius vokalo profesorė atsiliepia labai gerai, pasak jos, vaikinuose – didžiulis potencialas.