apva
2023-07-14
Birželio 22 d. konferencijoje „Renovacijos aktualijos“, kurią organizavo Aplinkos ministerija ir Aplinkos projektų valdymo agentūra, pasidžiaugta pasiektais rezultatais, aptarti sunkumai bei apžvelgti tolimesni daugiabučių renovacijos tikslai. Visgi daug dėmesio buvo skirta atsinaujinančios energetikos svarbai ir jos taikymui gyvenamųjų daugiabučių renovacijai.
APVA
2023-07-07
Siekiant, kad gyvenimas mieste būtų geresnis, vien tik atnaujinti senus daugiabučius ar viešosios paskirties pastatus neužtenka. Savivaldybėms pavyks pasiekti kokybiškų rezultatų imantis kvartalinės renovacijos, kuri ne tik užtikrins gerbūvį gyventojams, bet ir padės sutaupyti valstybės biudžeto lėšas bei apsaugos aplinką nuo taršos.
APVA
2023-06-23
Lietuvoje renovacija sparčiai įsibėgėjusi nuo 2013 m. ir vis dar nepraranda pagreičio. Šių metų gegužės 31 d., pasibaigus vienam iš kvietimų atnaujinti senus daugiabučius, sulaukta beveik 500 paraiškų, o preliminariais skaičiavimais, bendra paraiškų investicijų suma siekia apie 440 mln. eurų. Ji žymiai viršija numatytą kvietimui 100 mln. eurų sumą, tad projektams bus taikomas konkursinis paraiškų atrankos būdas.
APVA
2023-06-09
Lietuvoje nuo 2013 metų sparčiai įsibėgėjusi Daugiabučių namų atnaujinimo programa, kurios nauda jau spėjo įsitikinti daugiau nei 3,5 tūkst. daugiabučių gyventojų. Kaip pradėti planuoti ir inicijuoti renovacijos procesus ir kokie pirmieji žingsniai turi būti padaryti?
APVA
2023-05-26
Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) užsakymu parengtas susistemintos medžiagos katalogas, kurio tikslas – supažindinti gyventojus su atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) priemonių pritaikymu daugiabučių modernizavimo projektuose. Kataloge gyventojams suprantamai paaiškinta pagrindinė informacija apie AEI pritaikymą gyvenamuosiuose pastatuose.
apva
2023-05-19
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) primena, kad šiuo metu galioja du kvietimai, pagal kuriuos gyventojai gali teikti paraiškas ir modernizavę savo gyvenamuosius daugiabučius džiaugtis ne tik sumažėjusiomis šildymo sąskaitomis, bet ir komfortiškesne, sutvarkyta gyvenamąja aplinka. 
APVA
2023-05-12
Balandžio 7–27 d. gyventojai galėjo dalyvauti APVA inicijuotuose „Metų renovacijos projekto“ rinkimuose ir balsuoti už labiausiai patikusį praėjusiais metais atnaujintą daugiabutį. Iš 11 dalyvių daugiausiai simpatijų sulaukė trys projektai: Pilies g. 3 Klaipėdoje, Dariaus ir Girėno g. 40 Plungėje ir Taikos pr. 34 Klaipėdoje.
apva
2023-05-05
Dažniausiai atnaujinti gyvenamąjį daugiabutį gyventojai pasiryžta siekdami sunaudoti mažiau šiluminės energijos. Nors šie veiksniai padeda mokėti mažiau už sąskaitas ir yra draugiški aplinkai, visgi Lietuvos architektų sąjungos pirmininkė Rūta Leitanaitė ragina nepamiršti ir vizualinių sprendimų svarbos. Anot jos, tinkamai sutvarkyta aplinka turi didelės įtakos gyventojų psichologinei būsenai ir gerovės užtikrinimui.
APVA
2023-04-28
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA), administruojanti daugiabučių modernizacijos projektus Lietuvoje, inicijavo patogios skaičiuoklės sukūrimą.  Ji padės įvertinti, kiek kainuotų ir kokią naudą suteiktų name įsirengus atsinaujinančios energijos išteklius (AEI), tokius kaip šilumos kolektoriai, saulės elektrinė ir pan.
apva
2023-04-21
Balandžio mėnesį vyksta „Metų renovacijos projekto“ rinkimai. Šiame konkurse dalyvaujantys projektai turi skirtingas ir unikalias renovacijos istorijas, tad rinkimai yra puiki galimybė visuomenei susipažinti su geriausiais atnaujintų daugiabučių pavyzdžiais ir priminti apie renovacijos teikiamą naudą.