krepsinis
2022-05-13
Po labai ilgos pertraukos Tauragės moksleivių krepšinio komanda žais pirmajame Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LMKL) divizione. Paskutinį kartą jame žaidė 1998-aisiais gimę  tauragiškiai.
rapolavicius
2022-05-02
32-ejų vidurio puolėjas Tadas Rapolavičius paskelbė apie savo profesionalaus krepšininko karjeros pabaigą. Apie tai vyras paskelbė pirmadienį savo paskyroje socialiniame tinkle. Aukštaūgis sportininkas lieka treniruoti jaunosios kartos, į aikštelę, sako, išbėgs nebent mėgėjų lygoje.
krepsinis
2022-04-25
„Tauragė“ išlipo iš atkrintamųjų duobės ir lemiamose rungtynėse įveikė „Raseinius“. Pusfinalyje laukia sezono lyderių iš sostinės išbandymas. Prienuose vyksiančiuose RKL finaluose laukia karštos dvikovos.
Krepsinis
2022-04-15
Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (MKL) žaidžianti Tauragės sporto centro U-13 komanda pateko į B diviziono ketvirtfinalį ir užsitikrino vietą kitų metų B divizione. Vis dėlto įvyko beprecedentis atvejis – vietą finaliniame ketverte teks atiduoti varžovams be kovos. Visą komandą pakirto liga.
kuras
2022-03-20
Prasidėjus karui Ukrainoje naftos kaina pasaulinėje rinkoje, kartu ir degalų kainos, šovė į neregėtas aukštumas. Kainos degalinėse brango po kelis kartus per dieną. Šią savaitę naftos kaina pasaulinėje rinkoje sugrįžo į pradinę padėtį, tačiau degalinės mažinti kainų neskuba. Sako, toks verslas. Akcizų ar PVM lengvatų neskuba daryti ir valdžia. Ekonomistai ragina neskubėti su lengvatomis ir laikytis įsipareigojimų.
masinos
2022-03-16
Netikėtai prasidėjęs Rusijos karas prieš Ukrainą įnešė sumaišties šalies ir regiono verslams. Dalis buvo įdarbinę ukrainiečių, dalis nuostolių patirs dėl brangstančių išteklių. Jau dabar aišku, kad nuostolių bus daug, tačiau verslininkai pabrėžia – pinigais laisvės nepamatuosi. Prisiimtą riziką tenka suvaldyti.
siuksles
2022-03-04
Po daugiau nei dešimtmečio Tauragės rajono savivaldybė atnaujino tvarkymo ir švaros taisykles. Pagal jas gyventojai privalės tinkamai tvarkyti apleistus žemės sklypus, pastatus, vandens nuotekas, šienauti žolę, o statybos darbus atliekančios bendrovės – užtikrinti aplinkos ir oro švarą. Taryba vienbalsiai palaikė taisykles, tačiau pasigedo bendradarbiavimo su socialiniais partneriais. Valdžia tikina, kad bausti neskubės, taisyklės skirtos prevencijai.
imtynės
2022-02-23
Tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre Latvijoje Tauragės sporto centro auklėtiniai savo amžiaus ir svorio kategorijose iškovojo medalius.
optai
2022-02-21
Svarsčių kilnojimo ir virvės traukimo sporto šakas Tauragėje populiarinantys broliai Optai nusprendė, kad šios veiklos pakankamai užaugo ir reikia žengti naują žingsnį. Prieš mėnesį įsteigtas sporto klubas „VTK Tauragė“, kuris bus orientuotas į virvės traukimo sportą. Svarsčių kilnojimas irgi niekur nedings.
sileris
2022-02-16
Tauragėje neseniai surengtas šviesaus atminimo trenerio Jono Šilerio atminimo taurės turnyras. Jau metai, kaip šio badmintono Tauragėje pradininko, įspūdingą patirtį sukaipusio šios sporto šakos puoselėtojo nebėra. Praūžus turnyrui pasikalbėjome su Renaldu Šileriu – Jono Šilerio anūku. „Daug apdovanojimų jis gavo ne tik aikštelėje, daugumą atsiimti lydėdavau ir aš, labai džiaugdavausi, kad žmonės vertina jo nuopelnus“, – „Tauragės žinioms“ pasakojo Renaldas.