mokykla
2021-04-30
Nuo gegužės 10-osios į klases gali grįžti 5–11 klasių mokiniai. Toks sprendimas trečiadienį patvirtintas vyriausybės posėdyje. Mokymasis galės būti organizuojamas ne tik nuotoliniu, bet ir mišriu būdu, derinant kontaktinį ir nuotolinį mokymą, kaip tai vyko šių mokslo metų pradžioje. Sprendimus dėl mokymo organizavimo būdo – nuotolinio ar mišraus – priims savivaldybės. Koks jis bus Tauragėje, paaiškės greičiausiai pirmadienį. Tikėtina, kad visų reikalavimų, kurių reikėtų laikytis, įgyvendinti bus neįmanoma.  
tramtatulis
2021-04-26
Išrinkti šių metų Lietuvos vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ vietinio rato laureatai, kurie Tauragės kraštui atstovaus  regioniniame rate Telšiuose. Nuotoliniu būdu organizuojamas tradicinis jaunųjų atlikėjų konkursas suteikė ne tik kūrybinio džiaugsmo, bet ir nemažai iššūkių. 
Petro Dedūros ir Sigito Ozgirdo nuotraukos
2021-04-24
1991 m. balandžio 7-oji Lietuvos laisvę gynusiems Tauragės savanoriams – ypatinga diena. Tąkart 74 savanoriai prisiekė ginti Lietuvos Respubliką. Apie Savanoriškosios krašto apsaugos tarnybos kūrimąsi mūsų rajone pasakoja jo iniciatoriai Petras Dedūra ir Sigitas Ozgirdas. Tvirti vyrai, panirę į 30-ies metų istorijos prisiminimus, braukia ašarą – graudulys ima viršų, kai prisimenami ne tik sunkūs savanorių pajėgų kūrimosi mėnesiai, bet ir prie to atvedusios tėvų ir senelių Sibire išgyventos kančios ir prisiminimai.   
mugės
2021-04-20
Artėja renginių metas, tad seniūnija sulaukia klausimų dėl mugių rengimo miesto aikštėje. Šiandien savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro (ESOC) posėdyje nuspręsta bent jau kol kas leidimų mugėms neišduoti.  
Kavinė
2021-04-20
Šylant orams stebimas didesnis žmonių judėjimas, tad šią savaitę bus kreipiamas dėmesys ir tikrinami didesni prekybos centrai ne tik piko metu, bet ir po darbo valandų. Tikrintojai dirbs ir savaitgaliais. 
skiepai
2021-04-16
Svarbiausia asmenų, kuriuos norima paskiepyti,  grupė savivaldybėje yra vyresni nei 65-erių žmonės. Kartu skiepijami ir kitų prioritetinių grupių asmenys. Galimybę pasiskiepyti turi ir didelių įmonių darbuotojai.  
Rakauskienė
2021-04-14
Prieš savaitę, Didįjį penktadienį, savivaldybės tarybos politikai slaptu balsavimu patvirtino mero siūlytą administracijos direktoriaus kandidatūrą – prie savivaldybės administracijos vairo stoja Gintarė Rakauskienė. Jos kandidatūra vertinta palankiai, tarybos opozicijos atstovai džiaugėsi girdėdami pažadus bendradarbiauti. Už kandidatūrą slaptame balsavime pasisakė 22, prieš buvo du tarybos nariai. Darbą naujoji direktorė pradės balandžio 19-ąją.
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
2021-04-13
Vakcinacijos tempas Tauragėje didėja, rekordinis skaičius tauragiškių paskiepyta praėjusį penktadienį. Šiuo metu svarbiausias prioritetas savivaldybėje įvardijama 65+ gyventojų grupė – nepaskiepyta per tūkstantį šios grupės asmenų. Kitą savaitę laukiama ir naujos vakcinos.
Jovarų bendruomenės archyvo nuotrauka
2021-04-13
Tokį paradą ir mankštą savaitgalį organizuoja Jovarų bendruomenė. Idėjų nestokojantys jos nariai talkon visus kviečia linksmai.
suolai
2021-04-12
Šiandien vykusiame savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje paaiškėjo, kad apie tai, jog vyresniųjų klasių mokiniai galėtų grįžti į mokyklas, nekalbama. O jei sergamumas augs ir pasieks savivaldybėse 200 atvejus 100 tūkst. gyventojų, teks kaupinių metodu tirti mokyklose besimokančius pradinukus. Tauragės savivaldybėje šis rodiklis dabar siekia 160 atvejų.