naujokiene
1 dieną 19 valandų ago
Nuo vasario 1-osios Paveldo tarnybos funkcijos, iki šiol vykdytos Kultūros centrui priklausiusioje tarnyboje, perduotos Tauragės rajono savivaldybės administracijai, įsteigta ir nauja pareigybė. Nuo balandžio 1-osios paveldo klausimais rūpinasi buvusi savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Danutė Naujokienė. 
nuotrauka
2022-05-10
Nuo balandžio 1-osios mišriosios atliekos mieste vežamos ne kiekvieną, o kas antrą savaitę. Prie naujojo grafiko turintiems prisitaikyti gyventojams iškilo klausimas, ar mokestis už žaliąsias atliekas įskaičiuojamas į pastoviąją dalį, už kurią moka visi. 
nuotrauka
2022-05-08
Trečiadienį Tauragėje lankėsi pirmoji ponia Diana Nausėdienė. Savivaldybėje tauragiškei Onai Stancikienei ji perdavė Prezidento paskirtą ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį už nuopelnus motinystei ir globai, susitiko su Jovarų pagrindinės mokyklos bendruomene, o M. Mažvydo progimnazijoje dalyvavo Prezidento globojamo projekto „Lietuvos galia“ diskusijoje „Bendruomeniškumas – stiprios valstybės pagrindas“. O duodama interviu „Tauragės žinioms“ D. Nausėdienė negailėjo pagyrų tauragiškiams. 
stadionas
2022-05-03
Septynių savivaldybės mokyklų vadovai savivaldybės taryboje pristatė įstaigų praėjusių metų ataskaitas. Pasidžiaugę pasiektais rezultatais, vadovai išsakė ir problemas. 
laiptai
2022-05-02
Trečiadienį rajono politikai nuotolinį posėdį pradėjo sveikinimais gimtadienius šventusiems kolegoms. Balandžio 24-ąją jubiliejinį gimtadienį minėjo Rima Latožienė-Bandzinaitė, tą pačią dieną gimtadienį šventė ir Jolanta Skrodenienė. Balandžio 9-ąją Kęstučiui Balašaičiui suėjo 65-eri, o Sigitas Kancevyčius balandžio 6-ąją minėjo 57-ąjį gimtadienį. Po sveikinimų politikai kibo į darbus – perskirstytas rajono biudžetas, pritarta įstaigų ataskaitoms, tobulinti sporto projektų finansavimo ir sportininkų premijavimo tvarkų aprašai.     
Raimondos Alysienės nuotrauka
2022-04-30
​​​​​​​Balandžio 21-ąją savivaldybės administracija paskelbė gyvenamosios paskirties (įvairių socialinių grupių asmenims) pastato Veterinarijos g. statybos darbų pirkimo viešąjį konkursą. 
nuotrauka
2022-04-29
Penktadienį savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje pranešta, kad veiklą baigia mobilusis punktas ir karščiavimo klinika. Karščiuojančius ligonius gydys šeimos gydytojai, tyrimus atlis pačios gydymo įstaigos.
paminklas
2022-04-22
„Gegužės 9 – Nacionalinė apsivalymo nuo okupantų diena“. Tokią akciją, inicijuojančią sovietinių paminklų griūtį mūsų šalyje, viešai paskelbė visuomenininkas, žurnalistas Andrius Tapinas. Apie šią iniciatyvą balandžio pradžioje viešai nuomonę išsakė ir rajono vadovai.  O balandžio 14-ąją susirinkusi komisija ėmėsi ir konkrečių veiksmų – nusprendė netoli Lauksargių stovintį paminklą sovietų kariams demontuoti. Tiesa, klausimas dėl karių kapinių ir juose stovinčių paminklų greit išspręstas nebus. 
simonaityte
2022-04-20
Lietuvos Respublikos Seimas 2022 m. yra paskelbęs Ievos Simonaitytės metais. Taip siekiama paminėti, jog prieš 125 metus gimė ši išskirtinė rašytoja, autobiografinių apysakų ir romanų kūrėja. Ne tik aukšti politikai, bet daugybė literatūros, kultūros mylėtojų žino, kad Ieva Simonaitytė yra paskutinė Mažosios Lietuvos metraštininkė, unikali, talentinga kūrėja, savo kūriniuose vaizdavusi išskirtinius lietuvninkų likimus ir garsinusi Klaipėdos krašto etnografinį savitumą. Idėja paminėti rašytojos jubiliejų ir paskatinti jaunus žmones, moksleivius skaityti, ieškoti, atrasti ir džiaugtis atrastomis Ievos Simonaitytės sąsajomis su Tauragės kraštu kilo Martyno Mažvydo progimnazijos lietuvių kalbos mokytojai Linai Tekorienei. Į projektą „Ievos Simonaitytės pėdsakai Tauragės krašte“ įsitraukė progimnazijos aštuntokai, istorijos mokytoja Vilija Valuckienė. 
nuotrauka
2022-04-19
Savivaldybės taryba praėjusiame posėdyje pritarė sprendimui teikti paraiškas ir gauti finansavimą dviem projektams – Balskų poilsiavietėje bus statomos pavėsinės, o Pagramantyje – viešasis tualetas.  Savivaldybei teks pridėti tik nedidelę lėšų dalį.