a
2021-10-28
Besisukiojantys po miestą ir kiek nutolusiose gyvenamosiose teritorijose pastebi įvairius aplinkos tvarkymo darbas. Ryškiausi jų, ko gero, Jovaruose – vadinamojoje vasaros estradoje keičiami suoliukai. Darbai vyksta ir Senamiesčio skvere – ten tiesiamas takas. Šių ir kitų darbų iniciatorės yra miesto bendruomenės, kurioms per miesto seniūniją iš savivaldybės biudžeto skirta lėšų įvairioms idėjoms įgyvendinti. Lėšų skirta ir kaimų seniūnijoms, bet šįkart pasisukiojome po miestą – apie idėjas ir jų įgyvendinimą papasakojo miesto bendruomenių pirmininkai. 
Greitoji
2021-10-15
Trečiadienį savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje Tauragės ligoninės atstovas Danas Masiulionis informavo apie grėsmingą ir jau sunkiai valdomą situaciją dėl gydymo įstaigą užplūdusių pacientų. Abu kovidiniai skyriai pilni pacientų ir neatmetama, kad netrukus teks atidaryti dar vieną skyrių. Ką tai reiškia? Teks dar labiau apriboti teikiamas paslaugas ir visas pajėgas nukreipti koronavirusų sergančių ligonių gydymui. Kad besikreipiančiųjų srautas sumažėtų, siūlyta atidaryti daugiau karščiavimo klinikų. 
a
2021-10-15
Savivaldybės administracijoje jau netrukus darbą pradės naujasis viešosios tvarkos specialistas. Praėjusią savaitę vyko Švietimo ir sporto skyriaus specialisto atranka, bet konkurso nė vienas pretendentas nelaimėjo. Nuo spalio 1-osios veiklą pradėjusiame naujajame Viešųjų pirkimų skyriuje vedėjos pareigas eina Milda Kliunkienė, o juridinio ir personalo skyriaus vedėja tapo Greta Jankauskaitė. 
baznyciu g
2021-10-04
Automobilių parkavimo pakeitimais miesto centre vieni tauragiškiai džiaugiasi, kiti nuogąstauja, kad bus užkimšti daugiabučių kiemai. O į redakciją kreipęsis vairavimo instruktorius teigia, kad automobilių parkavimas Bažnyčių gatvėje pagal naująją tvarką pažeidžia Kelių eismo taisykles (KET). Savivaldybės administracijos atstovai įsitikinę, kad pakeitimai atitinka vyriausybės nutarimus. 
Autorės nuotrauka
2021-10-01
Nuo šiol patekti į Tauragės ligoninę bus galima kur kas patogiau – atvertas naujasis įėjimas nuo Jūros g. pusės.
Bažnyčių aikštelė
2021-09-27
Apleista, duobėta teritorija pačiame miesto centre, prie vienos gražiausių Bažnyčių gatvės, seniai buvo virtusi piktžaizde. Pagaliau žengtas pirmasis žingsnis, kad visiems akis badanti problema būtų išspręsta. Tiesa, nesušlampant kojų ir nelaužant automobilių ja naudotis bus galima dar negreit – kol kas savivaldybės tarybos prašyta tik leisti užsakyti techninį projektą. O sumą šiems remonto darbams atlikti teks rasti nemažą – maždaug 150 tūkst. eurų.
a
2021-09-24
Trečiadienį savivaldybės tarybos politikai patvirtino du naujus miesto autobusų maršrutus. Besinaudojantieji nemokamu viešuoju transportu, tikimasi, jau kitų metų pradžioje galės pasiekti Norkaičius, o atokesnių miesto vietovių gyventojai – miesto centrą. Autobusai kursuos ir pro baseiną. 
a
2021-09-24
Trečiadienį rajono politikai Tauragės šeimos gerovės centrui perdavė nupirktą namą, kuriame kursis bendruomeniniai vaikų globos namai. Įkurtuvės planuojamos šiemet. Tarybos posėdyje priimta ir daugiau sprendimų, susijusių su turto perėmimu ir perdavimu. 
Autorės nuotrauka
2021-09-23
Tauragės rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijos posėdyje patvirtinta nauja automobilių parkavimo tvarka miesto centre. Prie naujovių priprasti gyventojams duotas daugiau nei mėnuo. 
a
2021-09-23
Rugsėjo 11-ąją Lauksargių evangelikų liuteronų bažnyčioje vyko ypatinga šventė – po 105-erių metų suskambėjo bažnyčios vargonai. Šventiniame renginyje dalyvavo vargonus suderinęs vargonininkas Vladimiras Tarasovas, dirigentas profesorius Franz Wassermann iš Heidelbergo universiteto Vokietijoje, parapijos talkininkai ir kiti svečiai.