Laukia gausybė renginių
Įkelta:
2022-04-22
Nuotrauka
sokiai
Aprašymas

Aušros Augustytės nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Atvelykio savaitgalį ne viena bendruomenė kviečia į įvairias šventes ne tik mažuosius – jau nuo šiandien pradedamos minėti vaikų Velykėlės, kviečiama į susitikimą su Lietuvos krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku, Jurginių šventę. Nemažai renginių laukia ir ateinančią savaitę. 

Šiandien, penktadienį, 15 val., Tremties ir rezistencijos muziejuje kviečiama į „Kultūros muitinę“ į susitikimą su Arvydu Anušausku tema „KGB sekimas: metodai, priemonės“. Vakare, 18 val., prasidės Atvelykio šventės: mažųjų Velykėlės  Pagramančio kultūros namuose bei  Dapkiškių kultūros namuose.

Balandžio 23-iąją, 11 val., Prie Lauksargių kultūros namų vyks Atvelykio šventė „Mažosios vaikų Velykėlės“. Tuo pačiu metu vyks Mažonų kultūros ir bendruomenės namų organizuojama Atvelykio ir gandrų sutiktuvių šventė „Žemė kėlė žolę“.

Balandžio 24 dieną, sekmadienį, 12 val., Sartininkų kultūros namuose planuojama tradicinė Jurginių šventė „Jurgi, atrakink žemę!“. 15 val. Dauglaukyje, o 16 val. Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre vyks Atvelykio šventės. 18 val. Tauragės kultūros rūmuose įvyks šventinis „Sare Roma“ koncertas.

Nuotrauka
plakatas

Balandžio 25-ąją, 17 val., įvyks Nacionalinės bibliotekų savaitės atidarymo renginys: konkurso „Tauragės metų knyga“ apdovanojimų vakaras ir kraštietės, tapytojos, pedagogės Loretos Slabšinskaitės-Zdanavičienės parodos ant senų siuvinėtų drobių „Laiškai į praeitį“ pristatymas B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje. 18 val. Tauragės kultūros rūmuose bus rodomas kino filmas vaikams „Ruonių komanda“.

Balandžio 26 dieną, 17 val., B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje vyks knygos „Giminės. Taip jie jas kūrė“ pristatymas. Dalyvaus serialo scenaristas Bronius Bušma.

Balandžio 28-ąją, 12 val., Tauragės kultūros rūmuose vyks Motinos dienos minėjimo koncertas „Visos gėlės Tau, Mama“. 17 val. prasidės B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos organizuojami „Skaitymai ant laiptų“ – poetas, reperis Ernestas Noreika pristatys knygą „Andalūzijos šuo“, vyks pašnekesiai apie kūrybą.

Balandžio 29 dieną, penktadienį, 12.30 val., Pilies aikštėje vyks Tauragės rajono švietimo įstaigų tautinių šokių kolektyvų festivalis „Eikš ir tu 2022“. O 18 val. Tauragės kultūros rūmuose – Irūnos ir Mariaus Jampolskio koncertas „Švieski man vėl“.

Nuotrauka
atostogos
Įkelta:
prieš 1 dieną
Atostogas su vaiku užsienyje planuojantys tėvai į Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistus kreipiasi patarimo, kaip keliauti, kad nekiltų nesusipratimų ar konfliktų su skyrium gyvenančiu vaiko tėčiu ar mama, sako Tarnybos Pagalbos vaikams ir šeimoms skyriaus teisininkė Renata Silvanovič.
Nuotrauka
stovykla
Įkelta:
2022-07-02
Birželio 17–19 dienomis praūžė Tauragės bendruomenių stovykla „Pabūkime kartu“ (Let‘s be together). Stovykla buvo rengiama iš projekto „Tarpvalstybinio viešųjų iniciatyvų paramos centrų tinklo sukūrimas“, įgyvendinamo pagal Europos Sąjungos kaimynystės programą ir finansuojamo Europos Sąjungos, lėšų. Ji buvo skirta motyvuoti bendruomeninių ir nevyriausybinių organizacijų narius, stiprinti jų tarpusavio ryšius, skatinti bendradarbiavimą, savanorystę, ugdyti naujus įgūdžius. Naujų patirčių pasisėmė net 100 stovyklos dalyvių. 
Nuotrauka
lietus
Įkelta:
2022-07-01
Savaitgalį šiluma dienomis pakils iki 30 laipsnių šilumos, lietus prognozuojamas tik šiandienos rytui.
Nuotrauka
kinas
Įkelta:
2022-06-28
Jau devintąjį kartą „Kino pavasario“ projektas „Kino karavanas“ visai vasarai išvyksta į ilgiausią kino kelionę po Lietuvą, kurios metu gražiausiuose šalies kampeliuose rodo autorinį kiną, kviečia į susitikimus ir pokalbius su kūrėjais, savo sričių specialistais bei kiekvienam atėjusiam dovanoja kino žiūrėjimo patirtį praplečiantį vakarą.
Nuotrauka
draudeniiai
Įkelta:
2022-06-27
Brangstant kelionėms vis dažniau žmonės renkasi atostogas praleisti savo šalyje. Tauragės rajone turime ne vieną poilsiavietę prie vandens, kur būtų galima praleisti karštas vasaros dienas. Draudeniškiai Raminta Lešinskaitė ir Vaidotas Jazdauskas, pirmąjį vandens dviratį įsigiję savo pramogai, sulaukė didelio susidomėjimo ir prie Draudenių ežero įkūrė pramogų vietą , kuri šiemet skaičiuoja jau penktąją vasarą.
Nuotrauka
naglis
Įkelta:
2022-06-26
Vienoje Tauragės šokių grupėje šokantis 17-metis tauragiškis šiais metais „Versmės“ gimnazijoje baigė 11 klasę. Nors krūvio būta didelio, vaikinas visuomet rasdavo laiko ir savo pašaukimui – šokiui. Jaunuoliui, kaip ir nemažai kūrybingų bei veiklių žmonių, dėl savo žinomumo yra tekę sulaukti ir užgaulių replikų. Kai kurie su pašaipa žvelgė į tai, kaip esą jis galėjo pasirinkti tokią „ne berniukišką“ sritį. Tačiau Naglis nepasidavė ir gali didžiuotis laimėjęs daugybę konkursų, o tie, kurie šaipėsi, dabar tik su pavydu stebi jo pasiekimus. 
Nuotrauka
gamta
Įkelta:
2022-06-14
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, prognozuojamas lietus.
Nuotrauka
receptas
Įkelta:
2022-06-12
Švieži ir gaivūs arbūzai – vienas iš didžiausių vasaros malonumų. Arbūzai ne tik karštą dieną aprūpina organizmą skysčiais, bet ir yra gausūs antioksidantų bei vitaminų. Be to, arbūzus lengvai panaudosite ir gamindami įvairiausias salotas, jie dera tiek su vaisiais, uogomis, tiek su įvairiausiais sūriais.  Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad arbūzai – mėgstami tarp pirkėjų, o ypač jų pardavimai išauga karštomis dienomis.
Nuotrauka
sviesoforas
Įkelta:
2022-06-11
Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos I–IV klasių mokinių komanda „Jovariukai“, sėkmingai įveikusi pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybų „Šviesoforas“ I, II,  III etapus, buvo pakviesta dalyvauti finaliniame nacionaliniame IV etape, kuris vyko Kauno Algio Žitkevičiaus saugaus vaiko mokykloje.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-28
​​​​​​​Sužaliavus daržo gėrybėms ir gausybei žalumynų, dažno šaldytuvo turinys įgauna spalvų, prisipildydamas šviežio derliaus gardumynais. Lengvų patiekalų išsiilgę žmonės į savo kasdienį valgiaraštį šiltuoju sezonu vis dažniau įtraukia glotnučiais vadinamus kokteilius. Tai vitaminų, energijos ir gaivumo užtaisas bei skanus būdas derinti vaisius, žalėsius, uogas ir net pievų augalus.
Nuotrauka
orams
Įkelta:
2022-05-27
Savaitgalį šiluma dienomis pakils iki 12 laipsnių šilumos, nuo šeštadienio sulauksime lietaus.
Nuotrauka
pavasaris
Įkelta:
2022-05-17
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, nedidelis lietus prognozuojamas tik savaitgalį.