Po seniūnaičių rinkimų – žmogžudystė
Įkelta:
2010-03-26
Nuotrauka
Aprašymas
Jei nužudytasis buvo sužalotas savo bute, pas pažįstamą Valerijų kraujuodamas jis turėjo nukakti keletą šimtų metrų ir užkopti stačiais laiptais į antrą aukštą. Daivos Sitnikienės nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Nužudytojo motina Adelė Uginčiutė prarado vienintelį sūnų. Daivos Sitnikienės nuotrauka

Kovo 11-osios vakarą Tauragės dvaro tryliktajame daugiabutyje, bute antrajame aukšte, rastas mirtinai nukraujavęs 39 metų Volodia Uginčius. Vyras buvo nužudytas.

Tauragės rajono apylinkės prokuratūros prokuroras Nomedas Metrikis „Tauragės žinioms“ sakė, kad pradėjus ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo buvo sulaikyti ir apklausti keturi asmenys. Vienas jų – 51 metų V. A. vakar popiet buvo suimtas mėnesiams.

Apklausiami vyrai pasakojo, kad įvykio metu šventė vakarykščiai vykusius Tauragės dvaro seniūnaičio rinkimus, mat ėję balsuoti.

Nužudytojo kaimynai „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad Volodios Uginčiaus bute nuolat lankydavosi asocialūs asmenys, jie girtaudavo, triukšmaudavo. Kaimynų teigimu, pašaliniai asmenys V. Uginčiaus bute būdavo bene dažniau nei pats šeimininkas. Mirusiojo kaimynė pasakojo mačiusi, kad kovo 11-ąją popiet į vyro butą buvo atėję trys nematyti asmenys.

Vietiniai gyventojai kalba, kad vyras buvo sužalotas savo bute, vėliau jį kažkas palydėję pas pažįstamą Valerijų. Iš Valerijaus buto Volodia vakare buvo išvežtas jau negyvas. Teismo medicinos ekspertas konstatavo, kad V. Uginčius mirė aštriu daiktu pažeidus dešinės šlaunies arteriją. Vyras nukraujavo. Patyręs tokį sužeidimą žmogus, pasak eksperto, gali išgyventi apie pusvalandį. Ant nužudytojo kūno rasta ir daugiau sužalojimų. Kol kas pareigūnai nerado nužudymo įrankio – svarstoma, kad tai galėjo būti peilis ar žirklės.

Mirusiojo motina 61 metų Adelė Uginčiutė nuo 2009-ųjų lapkričio gyvena Tauragės nakvynės namuose. Moteris stebėjosi, kad sužeistas sūnus nuėjo pas Valerijų, o ne pas tame pat name gyvenančią buvusią sugyventinę, su kuria sugyveno du vaikus.

– Jei jis buvo sužeistas savo bute ir būtų atėjęs kraujuodamas, moteris tikrai būtų iškvietusi medikus, o nepalikusi likimo valiai, kaip padarė tie vyrai, – kalbėjo vienintelį sūnų palaidojusi moteris.

Adelė Uginčiutė „Tauragės žinioms“ pasakojo girdėjusi kalbant, kad jos sūnaus nužudymo istorija gali būti susijusi su kažkokia mėsos vagyste. Esą mėsą vogęs ne jos sūnus, o jo draugai. Galbūt tą ketvirtadienį kažkas atėjo į Volodios butą to išsiaiškinti.

Po sūnaus mirties Adelė norėtų gyventi sūnaus vieno kambario socialiniame bute ir dėl to žada kreiptis į savivaldybės administraciją.

Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Trečiadienį paryčiais Tauragėje pastebėtas vyras apgadinęs automobilius. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-12-06
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
silutes teismas
Tauragės apylinkės teismo nuotrauka
Įkelta:
2023-12-05
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo kokainu prekiavęs šilutiškis nuteistas 1 metų ir 4 mėnesių laisvės apribojimo bausme, o iš jo narkotinę medžiagą įgijusiems jaunuoliams paskirtos 2500 eurų dydžio baudos.
Nuotrauka
ugniagesiai, gaisras
Įkelta:
2023-12-04
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento skelbiamoje paros įvykių suvestinėje rašoma apie gretimoje savivaldybėje kilusį gaisrą.
Nuotrauka
muitine
Įkelta:
2023-12-01
Apie muitinę daugelis žmonių žino tikrai nepakankamai. Visgi, tarptautinių siuntų patikrinimas yra labai svarbus procesas, norint apsaugoti tiek aplinką, tiek pačius Lietuvos gyventojus. Šioje srityje muitinė atlieka išties didelį vaidmenį. Taigi – ką žinoti svarbiausia? Koks yra muitinės vaidmuo kovojant su neteisėta prekyba?
Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-28
Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 27 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu ypatingą dėmesį skyrė neblaivių vairuotojų kontrolei.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Tauragės apskrities policija praneša apie smurto protrūkį Pagėgių savivaldybėje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-11-21
Lapkričio 21 d. rytą policijoje vėl registruojami pranešimai apie gaunamus elektroninius laiškus (anglų kalba), kuriuose grasinama susprogdinti pastatus ar prileisti nuodingų dujų į patalpas. Iš viso iki 9 val. šalyje buvo gauti 28 laiškai, daugiausiai jų gavo mokyklos ir gimnazijos.
Nuotrauka
teisetvarka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-20
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai lapkričio 18 d. pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-16
Trečiadienį Tauragės rajone rastas artilerijos sviedinys, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departament​​​​​​​as.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-10
Penktadienį Tauragės rajone įvyko nelaimė. Kaip informavo Policijos departamentas, lapkričio 10 d., apie 16 val. 40 min., Tauragės r., ties Antegluonio k., automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo dviračiu važiavusį vyrą. Aplinkybės tikslinamos.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-09
Skaudūs eismo įvykiai, kai žūsta ar yra sužeistų žmonių, įvyksta kai vairuotojai nesilaiko Kelių eismo taisyklių. Dažniausias pažeidimas yra kai vairuotojas išvažiuoja į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaiko Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos, pranešime rašo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-11-08
Policijos pareigūnai, gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 1–4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei. Taip pat pareigūnai stebėjo, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-06
Sekmadienį į Tauragės apskrities policiją dėl užpuolimo kreipėsi 45-erių metų vyras.