Girtuoklis tyčia padegė draugą, bet pastarasis net nepabudo
Įkelta:
2021-11-12
Nuotrauka
ugnis
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi Marek Szturc („Unsplash”) nuotrauka

Nevedęs, dirbantis, anksčiau neteistas Albinas R. kažkodėl nusprendė pažaisti su ugnimi. Vyras padegė savo sugėrovą. Tauragės apylinkės teismas spalio 8-ąją paskelbė jam nuosprendį.

Bylos duomenimis, praėjusių metų liepos 18 d., apie 15.20 val., Albinas R., būdamas pavėsinėje išgertuvių metu, kai jo draugas girtas gulėjo po stalu, tyčia žiebtuvėliu padegė jo kelnes, kilusi liepsna apdegino nukentėjusiajam kairįjį sėdmenį, šlaunį, kirkšnį, kapšelio odą. Iš viso nudegė apie 5 procentai kūno paviršiaus. Tokiu būdu Albinas R. nesunkiai sužalojo nukentėjusįjį kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu – padegdamas.

Kaltinamasis Albinas R. kaltę pripažino visiškai. Paaiškino, kad įvykio dieną kartu su  draugu gėrė alkoholį pavėsinėje, nusigėręs nukentėjusysis nugriuvo po stalu ir užmigo. Albinas R. aiškino irgi  buvęs visiškai girtas ir gerai įvykio aplinkybių neprisimenantis. Jis sakė paėmęs savo žiebtuvėlį ir padegęs draugo kelnes. Jos degė atvira liepsna. Nukentėjusysis toliau miegojo, pabudęs nebuvo. Tada jis su dar vienu kompanijos dalyviu ėmė jį gesinti. Nuvilkęs kelnes Albinas R. pamatė, kad jo draugas labai apdegė. Dėl to jis iškvietė greitąją medicinos pagalbą, tiesa, jiems pasakė, kad neva draugas įvirto į šašlykinę. Medikai nukentėjusįjį išgabeno į ligoninę. Tuo metu į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai, paėmė vyro apdegusias kelnes.

Teisme liudijęs sugėrovas V. B. sakė, kad tuo metu, kai kaltinamasis padegė kelnes, jis buvo išėjęs į tualetą, o grįžęs pamatė liepsną. Jis žvyru ir vandeniu užgesino ugnį. 

Prasidėjus tyrimui, Albinas R. policijos pareigūnams sakė, kad kelnes padegė dėl girtumo. Su nukentėjusiuoju susitaikė, jo atsiprašė, šis jam atleido, pretenzijų neturi. Kaltinamasis sakė besigailintis dėl nusikaltimo.

Už nesunkų sveikatos sutrikdymą A. R. buvo nuteistas 1 metų ir 8 mėnesių laisvės atėmimo bausme, tačiau ji buvo atidėta. Taigi padegėjas kalėjimo išvengs. Nuteistasis įpareigotas per visą bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį nevartoti psichiką veikiančių medžiagų, neišeiti iš namų nuo 22 val. iki 6 val., jeigu tai nesusiję su darbu arba mokymusi, ir neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

 

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 6 valandas
​​​​​​​Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo jau anksčiau dėl fizinio skausmo sukėlimo bei melagingą skundą nuteista R. Š. Netekėjusi ir niekur nedirbanti moteris kaltinta tuo, jog užpuolė kitą moterį. Teismo salėje paaiškėjo, kad konfliktas užvirė dėl vyro.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Teismas patenkino Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroro Nomedo Metrikio pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir pripažino 43-ejų metų Pagėgių gyventoją kaltu pasinaudojus svetimu galimybių pasu. Teismo sprendimu nuteistajam paskirta dvidešimties parų arešto bausmė jos vykdymą atidedant 3 mėnesiams, konfiskuotas jo mobilusis telefonas.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-18
Ant sukčių kabliuko užkibęs vyriškis prarado per 300 eurų. Tauragėje gyvenantis nukentėjusysis buvo apgautas dar praėjusių metų lapkričio mėnesį, tačiau į policijos pareigūnus kreipėsi tik praėjusią savaitę. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-01-17
„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-14
Penktadienį Tauragės apskrities policija pranešė apie mieste aptiktą ekskavatorių ,,Hyundai HW140-9“, kuris buvo vogtas. Paaiškėjo, kad transporto priemonę neteisėtai pasisavinę asmenys nepagalvojo apie tai, jog gali būti sekami specialiu prietaisu. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-12
Tauragės apskrities policija trečiadienį pranešė, kad sausio 10 d. apie 16 val. 20 min. mergina, gimusi 2003 m., internetiniame puslapyje rado skelbimą apie parduodamą mobilaus ryšio telefoną „iPhone X“ ir į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-10
Kur dursi – ten pažeidimas arba nusikaltimas. Regis, tokia situacija susiklostė, kai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai patikrino įtarimų sukėlusį jaunuolį. Patikrinamas neapsiėjo be radinių, už kuriuos numatyta atsakomybė. Paaiškėjo, jog vaikinas laikė ginklų, galimai narkotinių medžiagų ir kontrabandinių cigarečių.  
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-09
Tauragės apylinkės teisme nuteistas kreditą iš finansų įstaigos panoręs gauti vyriškis, prieš porą metų jau teistas Šilutėje bei Kaune dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės, jos duomenų panaudojimo bei pasipriešinimo valstybės tarnautojui. Bylos duomenimis, G. B. šįkart pateikė suklastotą dokumentą, todėl gruodžio 8-ąją jam paskelbtas naujas nuosprendis. 
Nuotrauka
uogiene
Aasociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-08
Policijos pareigūnų susidomėjimą sukėlęs tauragiškis kaip reikiant prisidirbo. Iš pradžių dėl gaminamos „naminukės“ įkliuvęs vyras, pasirodo, nelegaliai laikė ir šaunamąjį ginklą. Dėl jo tam buvo iškelta baudžiamoji byla, kurioje nuosprendis Tauragės apylinkės teisme paskelbtas lapkričio 30-ąją. 
Nuotrauka
Tauragės apskrities policija
Įkelta:
2022-01-07
Tauragės apskrities policija penktadienį pranešė, kad sausio 5-ąją apie 10 val. 30 min. Tauragės r., Mažonų k., rastas 1958 m. gimusios moters kūnas.
Nuotrauka
Asociatyvi policija.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-01-06
Tauragės apskrities policijos pareigūnai tiria vyro mirtį. Žmogaus kūnas rastas bute.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-05
Pagėgių savivaldybės teritorijoje esanti Endriškių palivarko sodyba buvo apgriauta, o jos plytos parduotos. Pastatas registruotas Kultūros vertybių registre, kadangi turi didelės mokslinės, kultūrinės, istorinės reikšmės. Taigi prieš Tauragės apylinkės teismą stojo plytas išardęs ir iš svetimo turto pasipelnęs vyriškis, turintis polinkį alkoholiui ir norėjęs gauti pinigų gėrimams įsigyti. Už paveldo sunaikinimą Tauragės apylinkės teismas  iš vyro Kultūros paveldo departamento naudai priteisė net 7164,41 euro žalos atlyginimo. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-04
Užsienyje dirbantis tauragiškis prarado teisę vairuoti po to, kai buvo sulaikytas girtas prie vairo. Anksčiau vairuotoju dirbusiam pažeidėjui teko keisti profesiją, o gruodžio 2-ąją – išklausyti Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.