Prie vairo išgėręs sučiuptas vyras neteko darbo
Įkelta:
2022-01-04
Nuotrauka
nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi unsplash.com nuotrauka

Užsienyje dirbantis tauragiškis prarado teisę vairuoti po to, kai buvo sulaikytas girtas prie vairo. Anksčiau vairuotoju dirbusiam pažeidėjui teko keisti profesiją, o gruodžio 2-ąją – išklausyti Tauragės apylinkės teismo nuosprendį. 

Bylos duomenimis, K. S. rugsėjo 30 d., 10 min. po vidurnakčio, Tauragės miesto Gaurės g. vairavo automobilį VW CARAVELLE būdamas neblaivus. Jam nustatytas 1,80 prom. girtumas.

Teisme pateiktas policijos pareigūno tarnybinis pranešimas, kuriame nurodyta, kad patruliuojant Tauragės miesto Gaurės g. buvo pastebėtas įtartinai manevruojantis raudonos spalvos autobusiukas VW CARAVELE. Pareigūnas automobilį sustabdė ir užfiksavo, kad prie vairo sėdėjo K. S., nuo kurio sklido stiprus alkoholio kvapas. 

Nagrinėjant bylą paaiškėjo, kad automobilis priklauso ne K. S., o kitam asmeniui. Šis pasakojo jį nusipirkęs už 1,2 tūkst. eurų, atlikęs remontą, buvo atlikta ir transporto priemonės techninė apžiūra. Vyras sakė ketinęs automobilį priregistruoti, bet prieš tai jau leido juo važinėti ir savo draugui K. S. 

Kaltinamasis K. S. teisme kaltę dėl vairavimo esant neblaiviam pripažino visiškai ir nurodė, kad prieš jį sustabdant policijos pareigūnams vakare vartojo alkoholinius gėrimus su draugu prie Keramikos tvenkinių. Teisme kaltinamasis negalėjo paaiškinti, kodėl sėdo neblaivus prie automobilio vairo. Tuo metu jam atrodė, kad jis tikrai gali vairuoti.  K. S. sakė važiavęs pas draugę, kuri gyvena Ateities take. Vyras buvo išsilaikęs profesionalo teises, dirbo vairuotoju, tačiau kadangi prarado teisę vairuoti, jis pakeitė profesiją. Vyras sakė manantis, kad sėdęs prie vairo girtas padarė didžiausią kvailystę gyvenime ir gailisi dėl padaryto nusikaltimo.

Be kita ko, teisme pažymėta, kad Norvegijoje gyvenantis tauragiškis dar 2004 m. teistas už plėšimą, tiesa, teistumas jau išnykęs. 

K. S. buvo pripažintas kaltu dėl vairavimo esant girtam, jam skirta 3 tūkst. eurų bauda. Kadangi kaltę vyras pripažino, bauda sumažinta iki 2 tūkst. eurų. Šią sumą vyriškis turės sumokėti per 10 mėnesių nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos. 

 

Nuotrauka
policijos kateris
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Šeštadienio rytą, gegužės 27 d., Šilutės mažųjų laivų uoste buvo pakrikštytas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) greitaeigis kateris „Jūragis“.
Nuotrauka
deg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 25 d. atliko patikrinimą Šilalės rajone, Kreivių kaime
Nuotrauka
namine
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-25
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 23 d. atliko patikrinimą Tauragės rajone, Žygaičių miestelyje.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-05-24
Klaipėdos apygardos teismas kaip pirmoji instancija išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl artimojo giminaičio – sesers – nužudymo, siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą, išžaginimo ir seksualinio prievartavimo buvo pareikšti 26 metų, penkis kartus teistam vyrui. Vyras pripažintas kaltu dėl sesers nužudymo, išteisintas dėl seksualinio pobūdžio nusikaltimų, nužudytosios seseriai priteistas 5000 Eur neturtinės žalos atlyginimas.
Nuotrauka
kanapes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gegužės 22 d. pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.
Nuotrauka
masina
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Telšių apylinkės teismas kaltu dėl sukurstymo pateikti melagingą informaciją siekiant įgyti dokumentą pripažintas 38-erių metų Kelmės rajono gyventojas A. K. Neteisėtą veiką sutikęs įvykdyti jo pažįstamas – 32 metų tauragiškis D. D. – pripažintas kaltu dėl melagingos informacijos pateikimo siekiant įgyti dokumentą bei dokumento suklastojimo. Abiems vyrams skirtos 2,5 tūkst. eurų siekiančios baudos.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, gegužės 15–21 dienomis, tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neblaivaus vairuotojo, kuris apgadino ir kitą automobilį.
Nuotrauka
taryba
Tauragės savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-05-17
Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus vyriausioji prokurorė, įvertinusi viešoje erdvėje paskelbtą informaciją apie galimai neteisėtai Tauragės rajono savivaldybės tarybos narių veiklos apmokėjimui skiriamų lėšų panaudojimą, savo iniciatyva pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2023-05-16
Pirmadienį pareigūnai sulaukė 69-erių vyro pareiškimo, kad gegužės 12-ąją, maždaug 11.10 val., automobilių stovėjimo aikštelėje Šlaito gatvėje, Tauragėje, nepažįstamas vyras sukėlė jam fizinį skausmą.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2023-05-15
Iš kitų asmenų prostitucijos pelnęsi, konkurentus įbauginti siekę, visuotinai pavojingu būdu svetimą turtą niokoję ir kitus nusikaltimus darę asmenys laukia teismo. Generalinės prokuratūros prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl pelnymosi iš kitų asmenų prostitucijos, plėšimų, viešosios tvarkos pažeidimų, fizinio skausmo sukėlimo ir kitų nusikaltimų pareikšti 26, įtariama, organizuota grupe veikusiems asmenims. Pranešime spaudai skelbiama, kad seksualines paslaugas sutikusios teikti merginos buvo apgyvendintos ir Tauragėje.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-05-12
Tauragės apskrities policijos paros įvykių suvestinėje informuojama, kad dirbdamas nuo kopėčių nukrito vyras.