Dirbo finansininku, bet apie finansus nežinojo?
Įkelta:
2010-03-05
Nuotrauka
Aprašymas
Karinos Sėrikovos nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Vicemeras Silverijus Statkus sako apie brolio valdomos bendrovės nusikaltimus prieš valstybę nežinojęs. Daivos Sitnikienės nuotrauka
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Dėl „vokeliuose“ mokėtų atlyginimų teisėsaugininkų nemalonę užsitraukė dar vienas Tauragės verslininkas – gaiviuosius gėrimus gaminančios bendrovės „Jusilta“ vadovas Juozas Statkus. Pastarojoje bendrovėje pareigūnų tirtu laikotarpiu direktoriumi-finansininku dirbęs dabartinis rajono vicemeras, J. Statkaus brolis Silverijus Statkus teigia apie „Jusiltos“ nusikaltimą prieš valstybę nežinojęs.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad UAB „Jusilta“, besiverčiančioje vaisvandenių gamyba, 2007–2008 metais 24 bendrovės darbuotojams buvo mokami neoficialūs atlyginimai. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Tauragės apskrities duomenimis, darbuotojams buvo išmokėta 20447 litai papildomos apskaitos dokumentuose nefiksuoto darbo užmokesčio, tokiu būdu nuo valstybės nuslepiant 15960 Lt mokesčių.

Bendrovės direktoriui Juozui Statkui už apgaulingą įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymą ir žinomai neteisingų duomenų apie pajamas bei pelną pateikimą buvo pareikšti įtarimai. Verslininkas prisipažino nusikaltęs ir savanoriškai atlygino valstybei padarytą žalą, todėl nuo baudžiamosios atsakomybės atleistas. J. Statkui paskirta baudžiamojo poveikio priemonė – jis privalo įmokėti 650 litų į Nukentėjusių asmenų fondą.

Pareigūnų tirtu laikotarpiu, 2007–2008 metais, „Jusiltos“ įmonės direktoriaus-finansininko pareigas ėjo Silverijus Statkus, dabartinis Tarybos narys, rajono mero pavaduotojas. Duomenis apie tokias savo pareigas S. Statkus pateikė Vyriausiajai rinkimų komisijai 2008 metais kandidatuodamas į Lietuvos Respublikos Seimą. S. Statkui pastarojoje byloje įtarimai nebuvo pareikšti.

Rajono vicemero pareigas einantis S. Statkus „Tauragės žinias“ tikino apie finansinius nusikaltimus brolio valdomoje bendrovėje nieko nežinojęs ir atlyginimų „vokeliuose“ pats nemokėjęs.

Gali būti aktualios apskaitos paslaugos

Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Trečiadienį paryčiais Tauragėje pastebėtas vyras apgadinęs automobilius. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-12-06
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
silutes teismas
Tauragės apylinkės teismo nuotrauka
Įkelta:
2023-12-05
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo kokainu prekiavęs šilutiškis nuteistas 1 metų ir 4 mėnesių laisvės apribojimo bausme, o iš jo narkotinę medžiagą įgijusiems jaunuoliams paskirtos 2500 eurų dydžio baudos.
Nuotrauka
ugniagesiai, gaisras
Įkelta:
2023-12-04
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento skelbiamoje paros įvykių suvestinėje rašoma apie gretimoje savivaldybėje kilusį gaisrą.
Nuotrauka
muitine
Įkelta:
2023-12-01
Apie muitinę daugelis žmonių žino tikrai nepakankamai. Visgi, tarptautinių siuntų patikrinimas yra labai svarbus procesas, norint apsaugoti tiek aplinką, tiek pačius Lietuvos gyventojus. Šioje srityje muitinė atlieka išties didelį vaidmenį. Taigi – ką žinoti svarbiausia? Koks yra muitinės vaidmuo kovojant su neteisėta prekyba?
Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-28
Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 27 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu ypatingą dėmesį skyrė neblaivių vairuotojų kontrolei.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Tauragės apskrities policija praneša apie smurto protrūkį Pagėgių savivaldybėje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-11-21
Lapkričio 21 d. rytą policijoje vėl registruojami pranešimai apie gaunamus elektroninius laiškus (anglų kalba), kuriuose grasinama susprogdinti pastatus ar prileisti nuodingų dujų į patalpas. Iš viso iki 9 val. šalyje buvo gauti 28 laiškai, daugiausiai jų gavo mokyklos ir gimnazijos.
Nuotrauka
teisetvarka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-20
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai lapkričio 18 d. pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-16
Trečiadienį Tauragės rajone rastas artilerijos sviedinys, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departament​​​​​​​as.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-10
Penktadienį Tauragės rajone įvyko nelaimė. Kaip informavo Policijos departamentas, lapkričio 10 d., apie 16 val. 40 min., Tauragės r., ties Antegluonio k., automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo dviračiu važiavusį vyrą. Aplinkybės tikslinamos.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-09
Skaudūs eismo įvykiai, kai žūsta ar yra sužeistų žmonių, įvyksta kai vairuotojai nesilaiko Kelių eismo taisyklių. Dažniausias pažeidimas yra kai vairuotojas išvažiuoja į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaiko Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos, pranešime rašo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-11-08
Policijos pareigūnai, gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 1–4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei. Taip pat pareigūnai stebėjo, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-06
Sekmadienį į Tauragės apskrities policiją dėl užpuolimo kreipėsi 45-erių metų vyras.