Tėvas sūnų smaugė ir daužė – esą norėjo „pajuokauti“
Įkelta:
2022-05-17
Nuotrauka
smurtas
Aprašymas

Asociatyvi pexels.com nuotrauka

 

Tauragės apylinkės teismas balandžio 4-ąją paskelbė baudžiamąjį įsakymą jau anksčiau su smurtinį nusikaltimą teistam R. N., kuris metų pradžioje pakėlė ranką prieš savo sūnų.

Kaltinamasis R. N.  kaltu prisipažino visiškai ir parodė, kad sausio 25-ąją, būdamas neblaivus, norėjo „juokais“ paerzinti sūnų ir kelis kartus rankomis šį pastūmė. Vyras teigė, kad buvo apglėbęs sūnų iš už nugaros ir rankomis spaudė jo kaklą. Sūnus, norėdamas išsilaisvinti, galvą atlošė atgal ir taip sudavė jam į veidą. Dėl to kaltinamasis sakė susierzinęs ir po vieną kartą kumščiu sudavęs sūnui į petį ir kaklo sritį. R. N. pripažino, kad blogai pasielgė. Jis teigė matęs, kaip sūnus vis trynė kaklą ties Adomo obuoliu ir skundėsi, jog jam skauda. Vyriškis aiškino, kad tokį jo elgesį nulėmė girtumas.

Nukentėjusysis teisme nurodė, kad jo tėvas R. N. prašė apkirpti. Tai padaryti sūnus atsisakė. Vėliau jie tarpusavyje nestipriai pasistumdė. Kai tėvas ėmė jį smaugti, vaikinui pradėjo trūkti oro, jis juto fizinį skausmą. Nukentėjusysis nurodė sudavęs tėvui, nes norėjo, kad būtų paleistas, ir gynėsi. 

Po suduotų smūgių atvyko policijos pareigūnai, o vėliau – ir medikai. Pastarieji nenustatė ryškių sužeidimų. Tėvas buvo teisiamas už sukeltą fizinį skausmą. Įvykio vietoje R. N. nustatytas 1,90 prom. girtumas. Tuo metu nukentėjusysis buvo blaivus. Smurtavęs vyras buvo sulaikytas. Teismas pripažino R. N. kaltu dėl fizinio skausmo sukėlimo ir skyrė jam laisvės apribojimą 6 mėnesiams įpareigojant per šį laiką dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose ir per visą bausmės vykdymo laikotarpį dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje.

 

Nuotrauka
gaisrine
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2023-06-02
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas skelbia, kad dėl radinio Papušynės kaime buvo įvestas planas „Skydas“.
Nuotrauka
policijos kateris
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-30
Šeštadienio rytą, gegužės 27 d., Šilutės mažųjų laivų uoste buvo pakrikštytas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) greitaeigis kateris „Jūragis“.
Nuotrauka
deg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 25 d. atliko patikrinimą Šilalės rajone, Kreivių kaime
Nuotrauka
namine
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-25
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 23 d. atliko patikrinimą Tauragės rajone, Žygaičių miestelyje.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-05-24
Klaipėdos apygardos teismas kaip pirmoji instancija išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl artimojo giminaičio – sesers – nužudymo, siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą, išžaginimo ir seksualinio prievartavimo buvo pareikšti 26 metų, penkis kartus teistam vyrui. Vyras pripažintas kaltu dėl sesers nužudymo, išteisintas dėl seksualinio pobūdžio nusikaltimų, nužudytosios seseriai priteistas 5000 Eur neturtinės žalos atlyginimas.
Nuotrauka
kanapes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gegužės 22 d. pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.
Nuotrauka
masina
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Telšių apylinkės teismas kaltu dėl sukurstymo pateikti melagingą informaciją siekiant įgyti dokumentą pripažintas 38-erių metų Kelmės rajono gyventojas A. K. Neteisėtą veiką sutikęs įvykdyti jo pažįstamas – 32 metų tauragiškis D. D. – pripažintas kaltu dėl melagingos informacijos pateikimo siekiant įgyti dokumentą bei dokumento suklastojimo. Abiems vyrams skirtos 2,5 tūkst. eurų siekiančios baudos.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, gegužės 15–21 dienomis, tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neblaivaus vairuotojo, kuris apgadino ir kitą automobilį.
Nuotrauka
taryba
Tauragės savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-05-17
Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus vyriausioji prokurorė, įvertinusi viešoje erdvėje paskelbtą informaciją apie galimai neteisėtai Tauragės rajono savivaldybės tarybos narių veiklos apmokėjimui skiriamų lėšų panaudojimą, savo iniciatyva pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2023-05-16
Pirmadienį pareigūnai sulaukė 69-erių vyro pareiškimo, kad gegužės 12-ąją, maždaug 11.10 val., automobilių stovėjimo aikštelėje Šlaito gatvėje, Tauragėje, nepažįstamas vyras sukėlė jam fizinį skausmą.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2023-05-15
Iš kitų asmenų prostitucijos pelnęsi, konkurentus įbauginti siekę, visuotinai pavojingu būdu svetimą turtą niokoję ir kitus nusikaltimus darę asmenys laukia teismo. Generalinės prokuratūros prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl pelnymosi iš kitų asmenų prostitucijos, plėšimų, viešosios tvarkos pažeidimų, fizinio skausmo sukėlimo ir kitų nusikaltimų pareikšti 26, įtariama, organizuota grupe veikusiems asmenims. Pranešime spaudai skelbiama, kad seksualines paslaugas sutikusios teikti merginos buvo apgyvendintos ir Tauragėje.