Tėvas sūnų smaugė ir daužė – esą norėjo „pajuokauti“
Įkelta:
2022-05-17
Nuotrauka
smurtas
Aprašymas

Asociatyvi pexels.com nuotrauka

 

Tauragės apylinkės teismas balandžio 4-ąją paskelbė baudžiamąjį įsakymą jau anksčiau su smurtinį nusikaltimą teistam R. N., kuris metų pradžioje pakėlė ranką prieš savo sūnų.

Kaltinamasis R. N.  kaltu prisipažino visiškai ir parodė, kad sausio 25-ąją, būdamas neblaivus, norėjo „juokais“ paerzinti sūnų ir kelis kartus rankomis šį pastūmė. Vyras teigė, kad buvo apglėbęs sūnų iš už nugaros ir rankomis spaudė jo kaklą. Sūnus, norėdamas išsilaisvinti, galvą atlošė atgal ir taip sudavė jam į veidą. Dėl to kaltinamasis sakė susierzinęs ir po vieną kartą kumščiu sudavęs sūnui į petį ir kaklo sritį. R. N. pripažino, kad blogai pasielgė. Jis teigė matęs, kaip sūnus vis trynė kaklą ties Adomo obuoliu ir skundėsi, jog jam skauda. Vyriškis aiškino, kad tokį jo elgesį nulėmė girtumas.

Nukentėjusysis teisme nurodė, kad jo tėvas R. N. prašė apkirpti. Tai padaryti sūnus atsisakė. Vėliau jie tarpusavyje nestipriai pasistumdė. Kai tėvas ėmė jį smaugti, vaikinui pradėjo trūkti oro, jis juto fizinį skausmą. Nukentėjusysis nurodė sudavęs tėvui, nes norėjo, kad būtų paleistas, ir gynėsi. 

Po suduotų smūgių atvyko policijos pareigūnai, o vėliau – ir medikai. Pastarieji nenustatė ryškių sužeidimų. Tėvas buvo teisiamas už sukeltą fizinį skausmą. Įvykio vietoje R. N. nustatytas 1,90 prom. girtumas. Tuo metu nukentėjusysis buvo blaivus. Smurtavęs vyras buvo sulaikytas. Teismas pripažino R. N. kaltu dėl fizinio skausmo sukėlimo ir skyrė jam laisvės apribojimą 6 mėnesiams įpareigojant per šį laiką dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose ir per visą bausmės vykdymo laikotarpį dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje.

 

Nuotrauka
narkotines medziagos
Įkelta:
2022-06-29
Birželio 28 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 13.52 val. Šilutėje, Rusnės gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot“, kurį vairavo Tauragės miesto gyventojas, gim. 1969 m.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2022-06-29
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-06-27
Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Tauragės rajone, Skaudvilės tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, kiti žmonės jau buvo ištraukę vyrą iš tvenkinio.
Nuotrauka
112
Įkelta:
2022-06-26
Keršto akys aklos, sako lietuvių liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti ir kerštingo plano prieš savo močiutę ėmęsis vyriškis, sukėlęs gaisrą jos ūkiniame pastate. Tauragės apylinkės teisme gegužės 18-ąją jam paskelbtas baudžiamasis įsakymas. Bylos duomenimis, V. M.  praėjusių metų gegužę degaus skysčio tyčia užpylė  ant savo močiutės ūkinio pastato medinių dalių, jį padegė ir tokiu visuotinai pavojingu būdu tyčia sunaikino pastarajai priklausantį turtą. Sudegė ne tik 15 tūkst. eurų vertės namas, bet jame buvęs nukentėjusiajai priklausantis turtas – malkos, aliuminės kopėčios, diskinis pjūklas su varikliu, kibirai, grėbliai, krepšiai. Bendra žala įvertinta  16 420 eurų. 
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-25
Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-06-22
Tauragės apylinkės teismas išnarpliojo dokumentų klastojimo bylą. Gegužės 2-ąją paskelbtu nuosprendžiu jis pripažino kaltu jau anksčiau teistą E. L., kuris kito asmens vardu nusipirko automobilį. Paaiškėjo, kad nusikaltimą jis įvykdė iš keršto. 
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 20-ąją, apie 3.30 val., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių kaime, Vilties gatvėje kilo gaisras ūkiniame pastate.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-06-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.
Nuotrauka
teisėtvarka
Įkelta:
2022-06-18
Linksmas vakaras pasibaigė tikra šeimos drama – prireikė medikų, vėliau įsikišo ir policijos pareigūnai. Anksčiau neteistas Šilalės rajono gyventojas balandžio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo verdiktą dėl žmonos sesers sumušimo.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-16
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Pagėgių gyventojui ir paskyrė galutinę vienerių metų  ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą dvejiems metams už neteisėtą prisijungimą prie internetinės parduotuvės informacinės sistemos tinklapio turinio valdymo sistemos ir neviešų klientų duomenų parsisiuntimą.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-15
Vakar 16.16 val. ugniagesiai gelbėtojai sulaukė iškvietimo į Tauragės r., Mažonų sen., Mažonų kaimą.  Pranešta, kad Tvenkinio gatvėje dega transporto priemonė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-06-14
Vakar Tauragės apskrities policijos pareigūnams pranešta apie automobilių stovėjimo aikštelėje rastą apgadintą automobilį.