2020 Balandžio 04 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Dovana klausytojams – nauja daina

  • Įkelta: 2016-12-23

Romano Naryškino nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Autorinių dainų atlikėjas Giedrius Vaškys prieš pat šventes klausytojams pristatė naują dainą „Vakarėjant“. Jaukiame dainos klipe atlikėjo lūpomis siunčiama jautri žinutė.

Pernai atlikėjas G. Vaškys išleido solinį albumą „Man dar liko“. „Tauragės žinioms“ vyras pasakojo, kad dainų, skirtingai nei kiti atlikėjai, dirbtinai nekuria. Jos gimsta iš emocijų, jausmų, svarbių akimirkų. 
– Apie kuriantį žmogų viską pasako jo kūryba. Tam apibūdinti daug žodžių nereikia. Kūrinys „Vakarėjant“ – tai eilėraštis, mano suvokimu atspindintis artėjančias gražiausias metų šventes. Emocijos pasislėpusios tarp žodžių. Kiekvienas žmogus klausydamasis gali kažką pajausti, rasti artimo sau. Tai tarsi sveikinimas klausytojams.

Dainos „Vakarėjant“ teksto autorius – Vainius Bakas. Dainos klipą galite rasti svetainėje „Youtube“.

Apie ateinančių metų planus atlikėjas nedaugžodžiauja, tik pusę lūpų užsimena, kad planuose numatytas naujas albumas. Kol kas G. Vaškys koncentruojasi į koncertinę veiklą. Daugiausiai jų surengia Tauragėje, tačiau dalyvauja ir kitų miestų organizuojamuose renginiuose.

 

Pirmadienį Tauragės Rotary klubas ir moterų vidinis klubas Inner Wheel restorane „Banga“ surengė šventinį padėkos vakarą. Jauniesiems krašto talentams buvo įtekta parama už Tauragės garsinimą. 

Gruodžio 17 dieną žymiai mūsų krašto pasipriešinimo dalyvei Onai Švedienei Leščinskaitei-Akacijai sukako devyniasdešimt treji metai. Moterį pasveikino būrys garbingų Tauragės žmonių. 

Tauragėje šiemet jau užregistruota pusė tūkstančio naujagimių. Gruodžio 20 dieną Civilinės metrikacijos skyriuje įregistruotas 500-asis kūdikis. Berniukas gimė gruodžio 13 dieną, Tauragės gimdymo namuose. Jam tauragiškiai tėvai Laura ir Andrius Butkevičiai davė Gyčio vardą.

Beveik įpusėjo 2015-ųjų kovą išrinkto Tauragės rajono savivaldybės mero Sigito Mičiulio kadencija. 2016-iesiems verčiant paskutinius lapus, pakalbinome merą apie jau nuveiktus ir dar laukiančius darbus, Tauragės miesto perspektyvas ir pagrindines problemas. Atviras, konkretus ir paprastas – toks pasirodė meras, atsakinėdamas į patogius, ir į nelabai patogius klausimus.
 

Pagal naująją UAB Tauragės šilumos tinklai veiklos strategiją, nuo kitų metų suplanuotas įmonės struktūros optimizavimas. Pagal šį planą, darbo „valdiškoje“ įmonėje neteks dabartinis bendrovės direktoriaus pavaduotojas plėtrai Silverijus Statkus.