2018 Balandžio 25 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Nepilnametė spyrė pareigūnui į ausį

  • Įkelta: 2017-07-12
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šią savaitę Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ teritorijoje siautėjo nepilnametė. Septyniolikmetė pasipriešino į įvykio vietą atskubėjusiems policijos pareigūnams, vienam jų – spyrė į ausį. 

Naktį iš antradienio į trečiadienį, apie pirmą valandą, vaikų globos namų „Šaltinėlis“ teritorijoje pradėjo siautėti septyniolikmetė. Įstaigos darbuotojai į įvykio vietą iškvietė policijos pareigūnus. Tačiau mergina nevykdė teisėtų policijos reikalavimų ir pasipriešino policijos pareigūnams. Vienam iš policininkų įspyrė į ausį. Nepilnametė taip pat atsisakė pasitikrinti blaivumą, todėl buvo sulaikyta.

Vaikų globos namų „Šaltinėlis“ darbuotojai situaciją komentavo nenoriai.

– Problemų atsitinka visose šeimose, tačiau kai kaskart spaudoje paminimi vaikų globos namai, mūsų vaikus aplinkiniai ima smerkti. Ši mergaitė yra mūsų globos namų auklėtinė, tačiau šiuo metu ji turi leidimą gyventi su sese, – kalbėjo „Šaltinėlis“ darbuotoja.

 

Tauragiškiams gerai pažįstamas fotografas Arnoldas Vydmantas, be kvietimo dalyvaujantis bemaž visuose miesto gyvenimo įvykiuose, pernai ėmėsi naujo projekto – gatvės fotografijos. Nuotraukose įamžintus atsitiktinių praeivių atvaizdus A. Vydmantas viešina „Facebooke“, dėl ko susilaukia ne vien pagyrų, bet ir kritikos. Į ją pats fotografas reaguoja aršiai – ne tik atsisako ištrinti žmonėms nepatinkančias paviešintas jų nuotraukas, bet ir „užblokuoja“ nepatenkintus socialinio tinklo vartotojus – kad jie nematytų bei negalėtų komentuoti jo veiklos. Maža to, už tai, kad pašalintų iš viešumos nuotraukas, fotografas pasiūlė susimokėti. 

Pasirodė pirmasis vasaros grybų derlius. Pasak grybautojų, Tauragės apskrities miškuose jau galima rasti voveraičių ir baravykų, tačiau parsivežti perpildytų pintinių veikiausiai nepavyks. 

Savaitgalį triukšmingai šventę Tauragės dvaro gyventojai sulaukė policijos pareigūnų vizito. Pareigūnus iškvietė vaikų saugumu susirūpinę kaimynai. 

Penktadienio vakarą Pagėgių savivaldybėje buvo sustabdytas automobilis, kurį vairavo neblaivus Tauragės policijos komisariato pareigūnas.