2018 Gruodžio 13 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Mokyklose švenčiama rugsėjo 1-oji

  • Įkelta: 2017-09-01
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien, rugsėjo pirmąją, į Tauragės mokyklas gimnazijas ir kitas švietimo įstaigas sugrįžo mokytojai ir moksleiviai. Nepabūgę lietaus jie su gėlių žiedais nudažė švietimo įstaigų kiemus.

Mokslo ir žinių dieną Tauragės gatvės nušvito šventiškai nusiteikusių ir šiek tiek  skubančių moksleivių pulkais. Daugelis jų rankose laikė kardelį ar kitokių gėlių puokštę.

Nors rugsėjo 1-osios rytą aptemdė lietaus debesys, daugelis švietimo įstaigų nepabūgo – savo kiemuose surengė šventinius susirinkimus. Moksleivius pasveikino ir Tauragės rajono politikai, meras Sigitas Mičiulis pasveikino „Versmės“ gimnazistus, administracijos direktorius Modestas Petraitis – „Šaltinio“ progimnazijos auklėtinius, Seimo narė Aušrinė Norkienė su Tarybos nariu Vilmantu Lioranču – Žalgirių gimnazijos bendruomenę.

Rugsėjo 1-osios šurmulys mieste bus jaučiamas visą dieną. Nuotaikingi jaunųjų atlikėjų pasirodymai, išradingieji animatoriai, nemokami, net kelias valandas mažuosius džiuginsiantys atrakcionai švęsti naujų mokslo metų pradžią visus kvies į Tauragės Pilies aikštę. Vaikams tikrai neteks nuobodžiauti – batutai su guma ir tinklu, lynas, „Zorbing“ futbolas, vandens kamuoliai, pasivažinėjimai mašinėlėmis ir kitos linksmybės – visos pramogos veiks nemokamai.

Linksmybių, kurios truks visą dieną, metu bus galima pasiausti įspūdingame putų šou, įsiamžinti fotobūdelėje, pasigalynėti rankų lenkimo, smiginio, krepšinio, futbolo ir kitose rungtyse.

Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia, jog šiemet susirinkusiųjų laukia įvairios staigmenos. Išgirsime ir pamatysime MKC ir Muzikos mokyklos kolektyvus, studijos „Lota ir Do“, šokių klubų „Time to Move“, „Amadeus“ bei kitų jaunų atlikėjų pasirodymus.

Šventės Pilies aikštėje pradžia –13 val. 

Antradienį įvyko pakartotinai skelbtas atrankos konkursas Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ direktoriaus pareigoms eiti. Išrinkta viena iš dviejų į šias pareigas pretendavusių kandidačių.

​Pirmajame rugsėjo numeryje skaitykite: apie ką svarsto atleidimo iš pareigų neišvengsiąs Tauragės miškų urėdas Robertas Piečia, kaip Tauragės miesto tvarką įvertino garsus rusų tinklaraštininkas Ilya Varlamovas, kam ketinama perduoti daugiabučių renovacijos programos įgyvendinimą. Taip pat apie miesto šviesulius – Jovarų ir Taurų bendruomenes, Tauragės muzikos festivalį, sporto naujienas ir kitas aktualijas. Ir, be abejonės, džiaugsmingi sveikinimai pasitinkant mokslo metų pradžios šventę!

Savo produkcijos skyrių „Molupio“ firminėje parduotuvėje, Šilalės gatvėje turėję UAB „Kintai“ jį uždaro. Bendrovės generalinis direktorius Rimgaudas Višinskas informavo, kad parduotuvei ketinama ieškoti geresnės vietos.

Artėja rugsėjo pirmoji – data, kuri skelbs naujųjų mokslo metų pradžią. Kokios naujovės ir pakeitimai pasitiks mūsų miesto ir rajono moksleivius bei jų tėvelius, teiravomės Tauragės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo Egidijaus Šteimanto.

Trečiadienį įvyko Sigito Kancevyčiaus ir Tauragės rajono savivaldybės teismo posėdis, kuriame, ieškovui atsisakius pasirašyti taikos sutartį, byla nagrinėta iš esmės. Išklausytos baigiamosios kalbos, sprendimą teismas paskelbs rugsėjo 7 dieną. Taikos sutartį pasirašyti atsisakęs S. Kancevyčius teigė, jog su buvusiu darbdaviu bylinėjasi iš principo – reikalauja būti grąžintas į darbą, esą jį palaiko kolektyvas ir visuomenė, be to, kai kurių dalykų už pinigus nenupirksi.