2019 Liepos 20 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Paslydusi moksleivė kaulo lūžių išvengė

  • Įkelta: 2018-02-02
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien ryte į „Šaltinio“ progimnaziją skubėjusi aštuntokė paslydo vos įžengusi į mokyklos teritoriją. Mergaitė greitosios pagalbos automobiliu išgabenta į gydymo įstaigą.

Paaiškėjo, kad moksleivė lūžių išvengė, tačiau smarkiai susitrenkė nugarą.

„Šaltinio“ progimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Asta Biknerienė „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad mergaitė paslydo mokyklos teritorijoje, vos įžengusi pro vartus, skaudžiai susitrenkė nugarą.  Nukentėjusią tuoj apsupo pedagogai, kurie iškvietė greitąją.

– Paskambinus 112, operatorė liepė nejudinti mergaitės, apkloti, kad nesušaltų, kol atvyks pagalba. Vykdėme nurodymus, apklojome ją ir laukėme medikų. Pranešėme mergaitės tėvams. Greitosios pagalbos automobiliu mergaitė išvežta į gydymo įstaigą. Vėliau sužinojome, kad mergaitė lūžių išvengė, tik smarkiai susitrenkė nugarą. Aštuntokė šiuo metu ilsisi namuose, – teigė A. Biknerienė.

Progimnazijos direktorė Jūratė Lazdauskienė teigė, kad mokyklos teritorija buvo pabarstyta. Po šio įvykio kiemas pabarstytas pakartotinai. Mokyklos patalpas valo ir kiemą prižiūri UAB „Corpus A“.

Penktadienio rytą kelius ir šaligatvius padengus plikledžiui, į Tauragės ligoninė kreipėsi du asmenys. Jiems diagnozuoti sumušimai, po apžiūros tauragiškiai gydosi namuose.

Praėjusių metų lapkričio 1 d. valstybės įmonė „Tauragės regiono keliai“ buvo reorganizuota – kartu su kitomis 9 kelių priežiūros įmonėmis buvo prijungta prie VĮ „Kauno regiono keliai“. Nuo minėtos dienos visi Lietuvos kelininkai veikia kaip viena įmonė su 11 filialų, kuri vadinasi VĮ „Kelių priežiūra“. Bendrovės Tauragės padalinio laikinasis vadovas Arvydas Andriejauskas teigė, jog bendrovė dirba įprastu rėžimu, o kas laukia ateityje, kol kas pasakyti negalėjo.

Naujausiame numeryje skaitykite: Trečiadienį į Tarybos posėdį atvyko visą gyvenimą hidrotechnikai pašventęs Juozas Montvilas, kuris pažėrė priekaištų buvusiai rajono valdžiai dėl Meilės alėjos šlaito griūties ir sukėlė tikrą pasipiktinimo bangą opozicinės frakcijos stovykloje. Anot Tauragės piliečiu save pristatančio vyro, taip aplaidžiai žiūrėti į sudėtingo hidrotechninio statinio eksploatavimą – nusikalstama veikla. J. Montvilas nepabijojo pirštu besti į tuometinį merą Praną Petrošių, kuris pasirašė po statinio priėmimo aktu: „sykį prikišus rankas, reikia ir pasekmių žiūrėti“.

Po krituliais dosnaus ketvirtadienio, temperatūra kasdien palaipsniui žemės, protarpiais dar sulauksime kritulių, daugiausiai sniego. Savaitgalį jau bus šalčiau, pūs smarkokas vėjas, o ateinančią savaitę, tikėtina, jog šaltis nesitrauks, o tik dar labiau stiprės.

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės taryba renkasi į pirmąjį šių metų posėdį. Darbotvarkėje numatyti 45 klausimai, svarbiausias jų – šių metų rajono biudžeto tvirtinimas.