Traukiasi dar vienas mero patarėjas
Įkelta:
2018-12-31
Nuotrauka

Artėjant rinkimams pareigas palieka mero patarėjas Artūras Fetingis. „Tauragės žinių“ duomenimis, mero komandoje šiandien jis dirba paskutinę dieną.

Į politinio pasitikėjimo postą A. Fetingis buvo priimtas 2017-ųjų gruodžio pradžioje, jis pakeitė vaiko priežiūros atostogų išėjusią Šarūnę Stasytienę. Praėjus metams, Kauno Vytauto Didžiojo universitete politikos mokslus baigęs 25-erių vyras, „Tauragės žinių“ duomenimis, nusprendė grįžti laimės ieškoti į didmiestį. Rajono meras Sigitas Mičiulis pareigas palikti nusprendusį patarėją teigė bandęs atkalbėti, tačiau nesėkmingai.

– Jaunimas pats priima sprendimus, pasitraukti A. Fetingis nusprendė dėl asmeninių priežasčių. Tai suprantama, iki rinkimų liko keli mėnesiai, politinio pasitikėjimo postuose dirbantys žmonės praras darbą, todėl stengiasi užsitikrinti ateitį, – savo patarėjo sprendimą ketvirtadienį komentavo rajono vadovas.

„Tauragės žinių“ pakalbintas A. Fetingis buvo atviras. Teigė jau sulaukęs kritiškų savo sprendimo vertinimų.

– Pirmiausia, man labai pasisekė, kad būdamas 25-erių galėjau užimti tokias aukštas pareigas savivaldybėje. Ačiū Sigitui Mičiuliui, Dovydui Kaminskui, Modestui Petraičiui ir visai komandai, iš kurių išmokau sveiko, ambicingo, kritiško mąstymo. Šie dalykai tikrai padės tolimesnėje profesinėje veikloje. Darbas mero komandoje reikalauja daug kantrybės, jėgų, pastangų. Per šiuos metus buvo daugybė malonių ir nemalonių situacijų, tačiau bet kuriuo atveju už nugaros stovėjo šauni komanda, kuri patardavo ir motyvuodavo esant reikalui. Dirbdamas čia sutikau daug puikių, aktyvių žmonių, kurie dirba Tauragės labui. Susipažinau su savivaldybės tarybos, mero bei visos administracijos veikla. Mano pasitraukimo priežastys – asmeninės. Suprantu, kad mano pasitraukimas sukels problemų. Tačiau savo gyvenime išsikėliau naujus tikslus, kurių privalau laikytis. Dar nespėjus pasitraukti iš pareigų pasigirdo gandų, kad aš nuo kažko bėgu, kažko bijau, kažkas man daro „spaudimą“. Tačiau taip nėra. Tai yra mano asmeninis sprendimas, ir niekas jokios įtakos man nedaro ir nepadarytų. Dirbant savivaldoje teko užsiauginti „storą odą“ ir susitaikyti su pilamu purvu mano atžvilgiu. O tai irgi nėra blogai, nes motyvuoja siekti dar aukštesnių tikslų, – savo pasitraukimo priežastis komentavo A. Fetingis.

Spalio mėnesį iš mero komandos į savivaldybės Bendrąjį skyrių dirbti perėjo „valstiečių“ deleguota mero patarėja Sigita Kiupelienė. Ją pakeitė iki tol mero referente dirbusi Solveiga Skarbaliūtė. Taigi iki dabar Sigitas Mičiulis turėjo tris patarėjus – liberalą Dovydą Kaminską, valstiečių-žaliųjų sąjungos atstovę S. Skarbaliūtę bei konservatorių A. Fetingį. Pasitraukus pastarajam ateinančius metus meras pradės su dviem patarėjais.

Pasak S. Mičiulio, likus vos keletui mėnesių iki savivaldybių tarybų rinkimų naujo patarėjo ieškoti jis nelinkęs.

– Mano asmenine nuomone, kadangi tiek laiko beliko, kažkaip dantis sukandę atidirbtume. Žiūrėsime, ką konservatoriai nuspręs, nes tai jų žinioje esantis politinio pasitikėjimo postas, – sakė S. Mičiulis.

Tėvynė sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Tauragės skyriaus pirmininkė Giedrė Stulginskienė teigė šio klausimo dar nesvarsčiusi. Pasak jos, ar partija į mero komandą artėjant rinkimams deleguos kitą patarėją, skyrius aptars jau po Naujųjų metų.

Nuotrauka
Autobusu stotis
Įkelta:
prieš 3 valandas
Šiemet Tauragėje planuojama atnaujinti ir išplėsti miesto ir priemiesčio autobusų maršrutų ir stotelių tinklą. Kiekvienam autobuso maršrutui ketinama priskirti tam tikrą spalvą. Toks maršrutų žymėjimas būtinas kuo paprastesniam informacijos pateikimui autobusų stotelių švieslentėse, kurias mieste tikimasi įrengti jau šį rudenį. Gyventojų prašoma atkreipti dėmesį, ar toks maršrutų suskirstymas juos tenkina.
Nuotrauka
Savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
prieš 23 valandas
Sausio 19 dieną Tauragės rajono savivaldybės administracijos savivaldybės gydytojo (vyriausiojo specialisto) pareigas pradėjo eiti Rūta Stasytienė.
Nuotrauka
vėliava
Įkelta:
prieš 1 dieną
Prie tilto per Jūrą jau netrukus iškils net 30 m aukščio stiebas, ant kurio suplevėsuos Lietuvos vėliava. Tai dar vienas gražus projektas Tauragei, prie kurio jau dirba grupė savivaldybės specialistų.
Nuotrauka
Tauragės rajono savivaldybės bendruomeniniai šeimos namai
Įkelta:
prieš 1 dieną
2017 m. buvusio „Šaltinėlio“ patalpose įsikūrę Tauragės rajono savivaldybės bendruomeniniai šeimos namai tarp tauragiškių išpopuliarėjo dėl galimybės pasinaudoti nemokamomis psichologo konsultacijomis. Nuo kito mėnesio prie jau dirbančių trijų psichologių prisijungia psichologė iš Šilalės Alma Žiauberienė.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Sudėtingesnės eismo sąlygos dėl snygio išlieka vakarinėje šalies dalyje. Tauragės gatvėse, nors dirba kelius valanti technika, eismo sąlygos sudėtingos.
Nuotrauka
Koliažas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Rugsėjį per visą šalį nuskambėjusi nelegalių šunų daugyklų istorija nesibaigia. Vyksta ikiteisminis tyrimas dėl Gaurės gatvėje aptiktos nelegalios daugyklos, iš kurios paimti šunys buvo nualinti nuolatinio kergimo. Meldiklaukio kaime (Lauksargių sen.) aptiktos nelegalios daugyklos byla jau perduota Tauragės apylinkės teismui. O gyvūnų globos organizacijų savanoriai teigia, jog kova prieš šunų nepriežiūrą ir nelegalias šunų daugyklas dar nebaigta, priešingai, ji tik prasideda – šalyje fiksuojamos brangių veislių šunų vagystės.
Nuotrauka
Milgaudziai
Įkelta:
2021-01-18
Savaitės pradžioje šaltis palaipsniui švelnės, nors naktimis temperatūra dar daug kur kris iki –20 laipsnių, visgi, taip šalta, kaip savaitgalį jau nebus. Antroje savaitės pusėje sulauksime ryškesnių pokyčių – plūstels šiluma. 
Nuotrauka
saligatviai
Įkelta:
2021-01-18
Praėjusios savaitės pabaigoje gausiai pasnigus, o vėliau šalį ėmus kaustyti šalčiams kai kurių gatvių šaligatviai buvo užversti sniegu ar sušalusio sniego sankaupomis. Redakcija penktadienį sulaukė Jovarų gyventojo skambučio. Vyras teigė, jog dalies Jovarų šaligatviai nenuvalyti, klausė, ar seniūnija rengiasi juos valyti, o gal tai gyventojų darbas.
Nuotrauka
savivaldybe
Įkelta:
2021-01-18
Nuosavo būsto problema aktuali išlieka visoje Lietuvoje: ne visos jaunos šeimos dėl mažų pajamų gali tikėtis banko paskolos įsigyti būstą, kitiems nepavyksta sutaupyti lėšų būstui įsigyti, tad tenka jį nuomotis. Tačiau ką daryti, jeigu vos suduri galą su galu, o sumokėjus nuomą vargiai lieka pragyvenimui? Tam šalies savivaldybės perka ir už daug mažesnę nei rinkos kaina nuomoja nepasiturintiems gyventojams socialinius būstus. Tačiau juos gauti pretenduojančiųjų eilės skaičiuojamos šimtais.
Nuotrauka
snygis
Įkelta:
2021-01-16
Lietuvos automobilių kelių direkcija praneša, jog sudėtingiausios eismo sąlygos išlieka vakarų ir šiaurės vakarų Lietuvoje, čia dėl buvusio ar besitęsiančio snygio valstybinės reikšmės kelių dangos yra padengtos puraus arba prispausto sniego sluoksniu, daugelyje vietų provėžotos, slidžios.
Nuotrauka
rogutes
Įkelta:
2021-01-15
Savaitgalį pasnigus tauragiškiai suskubo į parduotuves pirkti rogučių. Deja, ne visur jų įsigyti pavyks. O ten, kur jų yra, šios paklausios prekės kaina  siekia ir 50 eurų.
Nuotrauka
anonsas
Įkelta:
2021-01-14
Kad šiais laikais galima apsipirkti neišeinant iš namų – ne naujiena. Internetinė prekyba ypač pagyvėjo užklupus pandemijai – saugodami sveikatą, žmonės vis dažniau apsiperka  internetu. Vis dėlto iki šiol tai daugiausia buvo prekybos milžinų kovos laukas. Tačiau imtis ryžtingų sprendimų gyvenimas verčia ir smulkiuosius prekybininkus: drąsiausieji irgi jau kelia koją į internetą: internetinę parduotuvę atidarė du mažas maisto krautuvėles turinti verslininkė, o prekiaujantieji drabužiais, pristatydami savo prekes, rengia gyvas vaizdo transliacijas.
Nuotrauka
upė Jūra.
Įkelta:
2021-01-14
Nuo ketvirtadienio į Lietuvą plūs arktinis šaltis. Nors dieną temperatūros dar nebus itin žemos, tačiau vakarėjant termometrų stulpeliai sparčiai kris žemyn. Penktadienio dieną šalčio jau bus dvigubai daugiau, o naktį temperatūra priartės prie –20 laipsnių. Savaitgalį stingdantis šaltis tik stiprės, naktimis bus apie –25 laipsnius, vietomis ir daugiau.  
Nuotrauka
kelias
Įkelta:
2021-01-14
Neseniai Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) pasidalijo informacija apie šalyje planuojamus įrengti greičio matavimo įrenginius. Tauragės prieigose, ruože nuo Papušynės kaimo iki Mažonų, planuojama įrengti vidutinio greičio kontrolės ruožą.
Nuotrauka
poliklinika
Įkelta:
2021-01-14
Šiandien Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centrą pasiekė 72 vakcinos nuo COVID-19, artėjantį pirmadienį – dar 180. Kaip „Tauragės žinioms“ teigė Donatas Petrošius, Tauragės PSPC direktorius, pirmiausia bus skiepijami slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninių darbuotojai.
Nuotrauka
namas
Įkelta:
2021-01-13
Praėjusios Kalėdos dešimčiai Adakavo socialinių paslaugų namų gyventojų atnešė patį tikriausią stebuklą – jie įsikūrė naujutėlaičiuose, specialiai jiems pastatytuose grupinio gyvenimo namuose. Po daugybės įstaigoje praleistų metų pagaliau jie džiaugiasi ramybe ir mokosi savarankiškumo. Namas Norkaičiuose pastatytas įgyvendinant globos namų institucinę pertvarką. Tai jau antras toks namas Tauragėje, o netrukus bus pradėti statyti dar du tokie namai Skaudvilėje, vėliau dar du – Tauragėje.
Nuotrauka
rukymas
Įkelta:
2021-01-13
Nuo šių metų įsigaliojo pernai seimo įteisintas draudimas rūkyti balkonuose, kai tam prieštarauja bent vienas daugiabučio gyventojas.
Nuotrauka
ugniagesių cisterna
Įkelta:
2021-01-13
Vakar, apie 19.50 val., Pajūralio kaime (Šilalės r.) kilus gaisrui sudegė tuo metu savo lovoje buvusi 80 m. senjora.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-01-12
Antradienį šalį pasiekusi pūga ir snygis sukėlė sumaištį Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje. Pranešama apie eismo įvykius, ekstremalias sąlygas. Kelininkai barsto kelius, bet sako, kad esant tokioms oro sąlygoms jų darbas didelės naudos neduoda.
Nuotrauka
Vytauto Butkaus nuotraukos
Vytauto Butkaus nuotraukos
Įkelta:
2021-01-12
Sausio 13-osios istorija – tai įvykiai, kuriuos patyrė dabar gyvenanti, kurianti šalies karta. Sausio įvykiai, taip staiga ir netikėtai sukrėtę visuomenę, įrėžė gilų randą Lietuvos žmonių širdyse. Tiems, kuriems likimas lėmė juos išgyventi, to nepamirš niekada. Žmonės, ištisomis paromis nemiegoję, sušalę, kantriai saugojo neseniai iškovotą Laisvę. Tai buvo ypatingo susikaupimo ir vienybės laikotarpis. Tauragiškis Seimo narys Romualdas Vaitkus, tuomet Žemės ūkio akademijos studentas, kartu su bendramoksliais, tarp kurių buvo ir jo žmona Edita, tomis rūsčiomis sausio dienomis saugojęs Juragių retransliacijos stotį, sako, kad tų dienų prisiminimai ir dabar kelia jaudulį.