2019 Spalio 15 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Orai: yra gerų žinių – skėčių prireiks rečiau, po truputį šils

  • Įkelta: 2019-07-11
Asociatyvi nuotrauka

Artimiausiomis dienomis lietaus debesys užsuks vis rečiau. Nors dar sulauksime trumpalaikių kritulių, tačiau jie nebus tokie gausūs kaip praėjusiomis dienomis. Negana to, orai palaipsniui šils. Didelių temperatūros šuolių nebus, tačiau termometrų stulpeliai vis dažniau kukliai perkops 20 laipsnių ribą.

Šiandien dieną numatomas vidutinio stiprumo šiaurės vakarų krypties vėjas. Dangumi keliaus tai didesni, tai mažesni debesys, dar daug kur gali trumpai palynoti. Vakarėjant kiek gausesnio lietaus gali sulaukti rytinė, šiaurės rytinė šalies dalis. Galima ir perkūnija, stipresni vėjo gūsiai. Vilniuje ir Klaipėdoje oras sušils iki 19 laipsnių. Kaune ir Šiauliuose bus apie 20, Panevėžyje apie 21 laipsnį šilumos.

Penktadienio naktį palis tik kai kur, daugiausiai šalies rytuose. Temperatūra sieks 9–14 laipsnių šilumos, vietomis atvės labiau. Dienos metu pro debesis žvilgčios saulė, daug kur numatomas trumpas lietus. Išsilaikys šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje vyraus 19, Šiauliuose 18 laipsnių šiluma. Klaipėdoje oras šils iki 17 laipsnių.

Šeštadienį pasisuks nesmarkus rytų, šiaurės rytų krypties vėjas. Numatomas permainingas debesuotumas, gausių kritulių nebus, truputį palis tik kai kur. Nakties valandomis temperatūra sieks 8–13 laipsnių šilumos. Dienos metu Vilniuje bus apie 19, Kaune ir Panevėžyje apie 20 laipsnių šilumos. Šiauliuose ir Klaipėdoje termometrai fiksuos 18 laipsnių.

Sekmadienį išsilaikys panašūs orai: menki krituliai numatomi tik vietomis, pūs vėsokas šiaurys. Naktį vyraus 8–13 laipsnių šiluma. Dieną Vilniuje bus apie 19, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 20 laipsnių šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 18 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, pirmadienį temperatūra kils truputį aukščiau iki 20–23 laipsnių, po pietų vietomis gali palyti, stiprės vėjas. Antradienį, tikėtina, jog galime sulaukti gausesnio lietaus.

 

Praktika asfaltuoti gatves Tauragėje prisidedant verslui ar gyventojams jau turi precedentą, tuo tarpu daugiabučių kiemai iki šiol būdavo tvarkomi savivaldybės biudžeto lėšomis. Trečiadienį savivaldybės tarybos posėdyje pritarta, kad J. Tumo-Vaižganto g. 127 numeriu pažymėto namo kiemas būtų remontuojamas su gyventojų prisidėjimu.

Birželio 23–29 d. Portugalijos mieste Idanha-a-Nova vyko Pasaulio orientavimosi sporto (OS) takais čempionatas, kuriame dalyvavo ir sveiki, ir neįgalūs sportininkai iš 25 pasaulio šalių. Lietuvai atstovavo 6 sportininkai – 3 sveiki ir 3 neįgalieji. Vienas jų – tauragiškis Petras Kasanavičius, kuriam debiutas čempionate buvo tikras gyvenimo iššūkis. Lietuvos neįgaliųjų komanda iš varžybų grįžo iškovojusi 4 vietą.

Balskų poilsiavietė taps patogi ne tik poilsiautojams, bet ir motorinių valčių mėgėjams. Valčių nuleidimo tako ir apsisukimo aikštelės įrengimo darbai jau prasidėjo, tam skirta 15 942 Eur. Žadama, jog poros metų bėgyje čia išdygs ir poilsiavietė.