2019 Gruodžio 14 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tauragės savivaldybės delegacija dalyvavo Bytovo miesto šventėje (Lenkija)

  • Įkelta: 2019-07-24
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragė su Lenkijos miestu Bytovu bendradarbiavimo sutartį pasirašė prieš 7 metus. Miestai bendradarbiauja švietimo, kultūros, sporto, verslo srityse, įvairūs kolektyvai reguliariai lankosi vieni pas kitus. Liepos 12–14 dienomis vyko Bytovo miesto šventė, jos renginiuose dalyvavo Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius ir Tarybos sekretorė Sonata Jurgilienė.

Tauragės rajono savivaldybė su 16 tūkst. gyventojų turinčiu Lenkijos miestu bendradarbiauja nuo 2012 metų. Mūsų savivaldybė su Bytovo miestu yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį.

Neeilinio posėdžio metu Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius padėkojo šeimininkams už kvietimą bei glaudų bendradarbiavimą švietimo, kultūros, sporto, verslo srityse, perdavė Tauragės krašto vadovų sveikinimus ir linkėjimus.

Vizito metu visiems Bytovo krašto žmonėms, garbiems svečiams perduoti Tauragės rajono savivaldybės mero Dovydo Kaminsko bei tauragiškių sveikinimai.

Viešnagės Lenkijoje metu Bytovo miesto meras Ričardas Sylka delegacijos atstovus pakvietė į naujo sporto aikštyno atidarymą. Apžiūrėtas šalia aikštyno jau anksčiau pastatytas stadionas ir dirbtinės dangos futbolo aikštelė, prieš 5 metus atidarytas baseinas bei kino teatras.

Prie miesto sporto kultūros ir laisvalaikio renginių ženkliai prisideda didelė langų profilių gamintoja, kompanija „Drutex“. Įmonėje dirba daugiau nei 2000 darbuotojų, todėl ji yra ne tik pagrindinis miesto mecenatas, bet ir pagrindinis darbdavys ir vietos ekonomikos variklis. 

Delegacijai iš Tauragės buvo parengta įvairiapusė pažintinė programa – dalyvavimas iškilmingame savivaldybės tarybos posėdyje miesto pilyje, lankymasis miesto istorinėse vietose, šventiniuose renginiuose.

Miesto šventės proga Bytovo krašto žmones pasveikinti atvyko ir Ukrainos delegacija. Iškilmingo renginio metu keturiems Bytovo garbės piliečiams įteikti apdovanojimai.

Gaivūs vėjai į Tauragės Pilies aikštę šiandien atnešė vasaros mugę, pilną įvairiausių meniškų darbų darbelių, skanumynų, gardžių kvapų ir besišypsančių žmonių. Pastarųjų, tiesa, kol kas ne itin daug. Tačiau mugėje juk visada vyrauja gera nuotaika ir joje smagu pasivaikščioti, jei ne naudingo daikto namams, drabužio ar skanėsto beieškant, tai bent jau smalsaujant.

Norint surengti įsimintiną šventę reikia laiko, pinigų ir, svarbiausia, kūrybiškumo. Jei jums patiems jo trūksta – ne bėda. Tam ir egzistuoja švenčių dekoratoriai, kurie pasistengs, kad jūsų vestuvės, jubiliejus, krikštynos ar kita šventė būtų nepakartojama, o prisiminimus apie ją dar ilgai it žemuoges vertumėte ant šilko siūlo. Švenčių dekoratorė Jovita  Bertulienė šiame versle sukasi jau apie penkerius metus ir prisipažįsta – idėjų ji dar niekada nepritrūko, o gimsta jos vos susitikus su užsakovais.