2019 Gruodžio 14 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

16-oji garbės ambasadorė: mielai dirbčiau su jaunimu

  • Įkelta: 2019-08-14
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės rajono savivaldybės taryba priėmė vieningą sprendimą Agnei Nainytei, gyvenančiai Roterdame, Olandijoje, suteikti Tauragės rajono garbės ambasadoriaus vardą. Tai jau 16-oji ambasadorė, kuri garsins Tauragės vardą ir dalinsis savo patirtimi bei ryšiais, prisidėdama prie projektų, naudingų gimtajam miestui.

Tauragėje gimusi ir užaugusi Agnė Nainytė baigė „Versmės“ gimnaziją. Šiuo metu gyvena Olandijoje, Roterdamo mieste. Į savo gimtinę mergina grįžta bent kelis kartus per metus – aplankyti savo šeimą ir draugus.

Booking.com kompanijoje Amsterdame dirbanti Agnė yra atsakinga už procesų automatizavimą naudojant LEAN metodus. 2019 metais buvo išvykusi savanoriauti į Ugandos kaimelius, kur dirbo su moterų grupėmis, padėjo joms stiprinti turimą verslą bei padidinti pardavimus. Laisvalaikiu mergina mėgsta sportuoti, ypač bėgioti, dalyvauti maratonuose.

„Noriu padėti Tauragės krašto bendruomenei susitirpinti verslo rinką,  pritraukti naujų investuotojų, verslo partnerių, kurie kurtų naujas darbo vietas. Mielai dirbčiau ir su jaunimu, kuriems patarčiau kaip įsilieti į darbo rinką“, – motyvuodama savo apsisprendimą tapti Tauragės rajono garbės ambasadore, teigė Agnė Nainytė.

Viena iš pirmųjų naujos ambasadorės idėjų bendrai veiklai – konsultacijos / mentorystė verslo įmonėms, norinčioms sumažinti savo kaštus ar pagerinti klientų pasitenkinimą taikant LEAN metodus.

Garbės ambasadoriaus ženklelius prieš tai yra gavę: Giedrius Šteimantas, (Kopenhaga, Danija), Monika Lionaitė (Stokholmas, Švedija), Laura Grinevičiūtė (Tbilisis, Gruzija), Gabija J. Vecci (Charlotte, JAV), Greta Petrošiūtė (Kopenhaga, Danija), Sigita Šimkuvienė (New Haven, Jungtinės Amerikos Valstijos), Diana Aleknaitė (Čikaga, JAV), Agnė Bernikaitė (Wadenswil, Šveicarija), Juozas Kazlauskas (Masačiusetsas, Bostonas, JAV), Audronė Anulienė (Briuselis, Belgija), Benas Norvilas (Melburnas, Australija), Julius Valantiejus (Miunchenas, Vokietija), Audronė Trilikauskytė (Londonas, Jungtinė Karalystė), Egidijus Arnašius (Dublinas, Airija), Rūta Lukošiūnaitė (Horsensas, Danija).

Tauragės rajono savivaldybė – viena pirmaujančių savivaldybių renovuojant daugiabučius namus. Šiemet mūsų mieste jau renovuota 10 objektų. Iš 60 savivaldybių Tauragę lenkia tik Kaunas (šiemet renovuota 14 objektų) ir Zarasai (13). Palaipsniui realybe virsta ir naujoji koncepcija – kvartalinė renovacija. Tauragėje bus renovuoti trys kvartalai: Centro, Žalgirių ir Tauragės dvaro. Iš viso pagal patvirtintas tris kvartalinės renovacijos programas numatyta atnaujinti 85 daugiabučius namus. Centro kvartale darbai jau verda.

Verda aistros dėl „Bastilijos“ sporto komplekso ateities. Mero Dovydo Kaminsko komandos pozicija aiški – nuostolingai veikiantis ir mokesčių mokėtojų pinigais dotuojamas verslas turėtų būti panaikintas. Pastatą svarstoma išnuomoti arba parduoti aukcione. Tuo tarpu „Bastilijos“ administratoriaus Vytauto Zėringio nuomone, problemų yra, bet jos išsprendžiamos. Pavyzdžiui, apmokestinus patalpose treniruotis norinčius sportininkus, o kainas prilyginus sostinei. Visgi jis pripažįsta – bent kiek „atkutę“ turistai, atvykę į viešbutį, pakraupsta: daliniai patogumai jų, švelniai tariant, nevilioja.

Rugsėjį susirinkę seniausios rajono mokyklos – Martyno Mažvydo progimnazijos mokiniai savo mokyklą išvys gerokai pasikeitusią ir vis dar besikeičiančią ne tik išore, bet ir vidumi. Ar renovacija netrukdys ugdymo procesui? Progimnazijos vadovas tikina, kad tikrai ne.