2017 Birželio 25 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Turbūt kiekvienas iš mūsų prisimena tarybiniais laikais sektas lietuvių liaudies pasakas, kuriose dvylika brolių buvo užkapoti dalgiais, Jonukas krosnyje iškepė raganą. Gerai, kad tokių baisybių dabartiniai tėvai savo atžaloms į galvą nebekala. Tačiau šiuos siužetus naudoja politikai, žmonėms gąsdinti.

Šventiniame Joninių numeryje skaitykite: apie miesto bei šalies aktualijas ir svarbiausius šios savaitės įvykius – kaip vertinamas naujasis Darbo kodeksas, ko nepasidalija rajono politikai, kaip ir kur Jonines švęs garsūs regiono Jonai. Taip pat žvilgsnis į reformacijos istoriją ir liuteronų bažnyčios dabartį,  artėjančius ir praėjusius renginius ir kitos naujienos. 

Pirmadienį Tarybos posėdyje politikai dalijosi įtakos zonomis – vieši pranešimai, kaltinimai, šantažas boikotuoti posėdį – sunkiąją artileriją naudojo opozicinė socdemų frakcija, siekdama priversti valdančiuosius iš posėdžio darbotvarkės išbraukti klausimą dėl „Dunokų“ ir Butų ūkio privatizavimo. Pašto dėžutėse išplatintuose pranešimuose buvo raginami sukilti ir gyventojai, tačiau jokių incidentų nei pasisakymų nesulaukta. Nors opozicija nusišalino nuo 42-uoju klausimu svarstyto „Dunokų“ ir Butų ūkio privatizavimo sprendimo priėmimo, valdančioji dauguma vienbalsiai nubalsavo įtraukti minėtų savivaldybės kontroliuojamų įmonių akcijas į privatizuojamų sąrašą.

Bažnyčių g. 11 namą valdanti I. Alijošienės prekybinė komercinė įmonė „Agava“ skelbia apie naujo pastato statybas miesto centre. Modernus statinys išdygs vietoj šiuo metu veikiančios čiužinių ir dėvėtų rūbų parduotuvės.

Į šiandien 10.00 val. prasidėsiančio Tarybos posėdžio darbotvarkę yra įtrauktas sprendimo projektas dėl UAB Tauragės butų ūkis ir UAB „Dunokai“ privatizavimo. Praėjusią savaitę vykusio Ekonomikos, finansų ir strateginio planavimo komiteto posėdžio metu paaiškėjo, kad dėl šio sprendimo opozicija rimtai ketina suremti ietis su valdančiaisiais, socialdemokratų frakcijos lyderiai kalbėjo net neketinantys šio klausimo svarstyti ar prisidėti prie sprendimo priėmimo. Vietoje to ironiškai pasiūlė į privatizuojamų objektų sąrašą įtraukti savivaldybės administracijos pastatą ir teigė ketinantys viešai kreiptis pagalbos į visuomenę. Valdantieji savo ruožtu tikino, kad savivaldybės kišimasis į paslaugų rinką rodo, jog siekiama tarnauti kažkieno interesams, o ne žmonėms.

Praėjusiais metais 20-metį minėjęs Tauragės Rotary klubas patvirtino naują prezidentą. Šeštadienį, plaukiant keltu Rusnė-Nida, regalijos buvo įteiktos verslininkui Romualdui Stasyčiui.  

Naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje skaitykite: apie vieną opiausių šalies problemų – savižudybes, kuri šią savaitę, jau ne pirmą kartą, palietė Tauragę. Rašome ir dėl ko ne juokais susikibo rajono politikai, kas tapo naujuoju Rotary klubo prezidentu, kiek kainuoja populiariausios birželio uogos. Rasite ir įvairiausių įdomybių: Meino meškėnų augintojai papasakojo apie savo meilę katinams, Alina Dambrauskienė – apie tai, kaip ugdo Tauragės „lakštingalas“. O taip pat, kaip visada, ko pasiekė rajono sportininkai, kokie renginiai džiugina Tauragę.