2017 Spalio 24 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Penktadienį kavinėje „Deizė“ įvyko Tauragės apskrities futbolo federacijos (TAFF) susirinkimas. Naujai keturių metų kadencijai perrinktas verslininkas A. Pukelis.

Praėjusį trečiadienį nuspręsta, jog bilietai į Kultūros centro organizuojamus renginius galės kainuoti brangiau.  Įstaigos direktorius Virginijus Bartušis prašymą Tarybai leisti kultūros centrui nustatyti renginių bilietų kainas atsižvelgiant į sutarties su atlikėju kainą motyvavo tuo, jog negali pasikviesti į Tauragę aukštesnio lygio atlikėjų, kadangi savivaldybės nustatyta standartinė bilieto kaina – iki 3 eurų, yra per maža. 

Šiandien Šilalėje Lietuvos Respublikai iškilmingai prisiekė Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono šauktiniai. Karius pasveikino krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

Antrus metus valstybiniu mastu organizuojama rudeninė moliūgų šventė „Moliūgo šypsena“ aktyvių Tauragės pedagogų dėka džiugina ir vietinius moksleivius. Šiemet prie šios akcijos buvo kviečiamos jungtis ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio lietuvių švietimo įstaigų bendruomenės. Kaip ir pernai, po išvykos į Vilnių, moliūgų šventė surengta Tauragės M. Mažvydo progimnazijoje. Praėjusiais metais rinktas didžiausias moliūgas, šiemet iš moliūgų dėliota šypsena. Švente norima ne tik suburti ir  įtraukti bendruomenes į rudeninių daržovių puotą, bet ir akcentuoti aplinkosaugines problemas ir „žalią“ gyvenimo būdą. Visoje Lietuvoje prisijungti prie akcijos vaikai kviečiami šūkiu: „Gerumas valdo pasaulį“. 

Nuo kitų metų tauragiškiai nebereikalingus drabužius galės mesti nebe į buitinius konteinerius, o tam pritaikytus tekstilės rūšiavimo konteinerius. Tokių kitais metais Tauragės rajone turėtų atsirasti 18. 

Prašymą atleisti iš pareigų pateikė Tauragės rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Laimonas Norvilis. Prieš porą savaičių vyras pasitraukė ir iš savivaldybės kontroliuojamos UAB „Dunokai“ valdybos. 

Naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje skaitykite.

Dvi dienas rudeniškomis spalvomis nusidažiusioje Pilies aikštėje šurmuliuos mugė.  Prekybininkai siūlo įsigyti skanių kaimiško rūkymo lašinukų, dešros, naminės duonos, pyragų. Akį traukia ir amatininkų darbai: pinti krepšiai, mediniai šaukštai, padėklai, gaminiai iš veltinio. Nosį kuteną kvepiantys muilai. 

Suaugusiųjų profesinis mokymas įgavo pagreitį – vis daugiau nedirbančių gyventojų pradeda mokytis naujo amato. Darbo rinkoje paklausiausios išlieka sunkvežimių vairuotojų, siuvėjų, virėjų, statybininkų profesijos.