2018 Liepos 22 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Vytauto gatvės bendrabutis, vadinamas „Šeškynu“, mieste įžymus. Garsėja rietenomis, nuolat besikemšančiais bendraisiais tualetais, o prieš trejetą metų nuskambėjo dėl jame įvykusio sprogimo. Būtent šio padariniai gyventojams vis dar kelia galvos skausmą: bendrabučio koridoriaus sienos aprūkusios, ištrupėjusios, o žadėto remonto, kaip nėra, taip nėra. 

Muziejaus idėja įprasminti Tauragės vietovardžio kilmę įkurdinant mieste tauro skulptūrą bus įgyvendinta jau netrukus. Skulptūrą nukaldins ekslibriso Maironiui autorius Kęstutis Plyskaitis.

Šią savaitę pradėtos keisti daugiau nei 30 metų tarnavusios „Bastilijos“ sporto komplekso grindys. 23 mm medžio masyvo lentos ir jų montavimo darbai atsieis apie 59 tūkst. eurų.

Naujausiame numeryje skaitykite: Opozicijos protesto akcijas nagrinėja Etikos komisija. Darius Stankus etikos sargams įteikė prašymą įvertinti socialdemokratų frakcijos elgesį pernai birželį ir šiemet vasarį vykusiuose tarybos posėdžiuose. Opozicija turėjo aiškintis dėl to, kad demonstratyviai išėjo iš dviejų tarybos posėdžių. Naujausiame numeryje netrūksta politinių aktualijų. Sužinokite, kas Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai apskundė rajono mero S. Mičiulio ir Tarybos nario Tomo Arvasevičiaus elgesį.

Meilės alėjoje triūsia technika, pradėti šlaito drenažo įrenginėjimo darbai. Per keturis metus nuo laiko, kai krantinėje buvo nuteistas Pėsčiųjų ir dviratininkų takas, dėl po juo esančių šaltinių šlaitas smarkiai suiro, sugriuvo dalis ir naujai įrengto tako.

Nuo šių metų rugsėjo 1 dienos jaunos šeimos, norinčios regionuose įsigyti būstą, galės tikėtis valstybės paramos. Tikimasi, kad pasiūlymas padės atgaivinti regionus ir sumažins stipriai augančią emigraciją. Į regionų kategoriją patenka ir Tauragė.

Nuo liepos uždarytą Tauragės morgą, „prikelti“ galės Tauragės rajono savivaldybės politikai. Artimiausiame Tarybos posėdyje patvirtinus teikiamos paslaugos įkainius, mirusiojo kūno šaldymo paslauga tauragiškiams galėtų būti teikiama jau rugpjūčio mėnesį.