2017 Rugpjūčio 17 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tauragės rajono savivaldybė, laikydamasi Darnaus judumo plano gairių ir pasitelkdama Europos Sąjungos finansavimą, iki 2019-ųjų planuoja įrengti 5 elektromobilių įkrovimo stoteles, o miesto viešojo transporto parką papildyti 2 elektroautobusais. Naujausiais „Regitros“ duomenimis, šiuo metu Tauragės rajono gatvėmis rieda 7 elektromobiliai. Tikimasi, jog per artimiausius ketverius metus jų skaičius išaugs iki kelių šimtų.

Jau netrukus prasidės Tauragės miesto vizitine kortele laikomo Pilies komplekso erdvių įrengimo darbai. Pietrytinio korpuso rūsį perdavus Tauragės krašto muziejaus žinion, muziejininkams kilo idėja atkurti autentišką jo išplanavimą ir ten įrengti ekspozicines erdves, kurios neabejotinai trauks lankytojus savo istorine atmintimi ir architektūriniu šarmu.

Praėjusį penktadienį Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotasis pėstininkų batalionas minėjo 25-ąsias įkūrimo metines. Bataliono veiklos užuomazgos siekia 1991 metus, kuomet Jurbarke buvo įkurtas greitojo reagavimo būrys.

Evangelikų liuteronų bažnyčios kunigas Edikas Šulčas pateko į žinomos žurnalistės Ritos Miliūtės akiratį. Lauksargių, Skaudvilės, Žukų ir Piktupėnų parapijas aptarnaujantis dvasininkas socialiniame tinkle „Facebook“ komentavo, esą Paryžiuje ir Londone, „kur baltieji nevaikšto, juodžiai gyvena, rūko žolę, plėšikauja ir pašalpas gauna“. Dvasininkas šiuos žmones sulygino su parazitais – žiurkėmis, utėlėmis. Rasistinių požymių turintys kunigo žodžiai įsiutino ne tik internautus, bet užtraukė ir vyskupo Mindaugo Sabučio rūstybę. 

Penktadienį Pilies aikštėje įsikūrė prekybininkų mugė. Iš Šiaulių, Kauno ir Vilniaus atvykę verslininkai nedžiūgauja – pirkėjų nėra.

Naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje skaitykite: kuo vyskupo rūstybę užsitraukė keliose Tauragės rajono parapijose tarnaujantis liuteronų kunigas Edikas Šulcas, apie internautus papiktinusią lapių globėją, šimto metų sulaukusią tremtinę Eleną, taip pat sporto, verslo ir sveikatos naujienas bei kitas savaitės aktualijas.

Praėjusių metų pabaigoje į Tauragės regioną įvesto dujotiekio privalumais jau gali pasinaudoti ne tik verslas, bet ir dujas įsivesti norintys individualių namų gyventojai. Kuo dujos pranašesnės už malkomis kūrenamus įrengimus, kaip skiriasi šių skirtingų kuro rūšių naudojimo sąnaudos ir, galiausiai, ką reikėtų daryti, norint į namus įsivesti dujas, pasakoja AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) paslaugų vystymo departamento direktorius Giedrius Kvedaravičius.