2019 Gruodžio 09 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Šiandien, 18 val., Tauragės LIONS klubas rengia kalėdinį labdaros koncertą Tauragės kultūros rūmuose, kuriame dalyvauja ansamblis SUBTILU-Z. Koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos diabetu sergantiems Tauragės rajono vaikams.

Tūkstančiai eurų švaistomi vėjais siekiant įamžinti partizanų, kovojusių dėl Lietuvos laisvės, atminimą. Pagramančio regioniniame parke prieš penkerius metus iškilusi partizanų žeminė dabar supuvusi ir sugriuvusi. Priežastis – statant naudotos autentiškos, neapdorotos medžiagos, tad dėl klimato medis tiesiog sudūlėjo. Aiškėja, kad tūkstančius eurų kainavusi žeminė statyta jau žinant, kad ji netvers penkerių metų. Ir tokių žeminių yra daugiau. „Ar tikrai tinkamai norime pagerbti tuos, kurių paaukotos gyvybės – Lietuvos valstybę – šiandien padarė Valstybe?“ – retoriškai klausia pilietiški tauragiškiai.

Didžiosios metų šventės „Tauragės žinioms“ visada ypatingos: kartu su jomis ateina ir reikšminga data – laikraščio gimtadienis. 2009-aisiais prieš pat Kalėdas išėjo pirmasis „Tauragės žinių“ numeris, tad šiemet gruodžio 23-ąją minėsime jau 10-ąjį laikraščio gimtadienį. Ta proga savo draugams redakcijos kolektyvas dovanoja dainą.

Ko gero, Tauragėje nėra tokio miesto kvartalo, kurio viename ar keliuose daugiabučiuose neveiktų po grožio saloną. Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis, mūsų mieste grožio srityje dirba netoli trijų šimtų asmenų. O kiek dar specialisčių, neįforminusių savo veiklos, pluša namie. Nepaisant milžiniškos pasiūlos ir itin skirtingų kainų, keista, tačiau miesto damos traukia į patį brangiausią grožio saloną, o jis perpildytas. Nepateksi iki Naujųjų metų.

Trečiadienį, apie 12 val., viename Tauragės automobilių turgų pardavimo sandorį įvykdęs vyras po keleto valandų suprato esąs apgautas. Už du iš jo pirktus automobilius pirkėjai atsiskaitė padirbtais pinigais. Nuostolis – beveik 15 tūkst. eurų.