2020 Birželio 03 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Šilališkiai tapo LRT laidos „Lietuvos patriotai“ nugalėtojais

  • Įkelta: 2017-05-05
TVK stop kadras
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vakar vakare žiūrovų laukė azartiškas LRT laidos „Lietuvos patriotai“ laidos finalas. Jame susirungė mūsų kaimynai – šilališkiai ir dzūkai iš Birštono. Fortūna šį kartą buvo šilališkių pusėje – jie iškovojo patriotiškiausio Lietuvos miesto titulą ir puikias dovanas.  Sveikiname kaimyninę Šilalę su pergale.

Šilališkiams „Lietuvos patriotų“ laidoje atstovavo Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, Kultūros centro direktorė Irmina Kėblienė, vidaus ligų gydytojas Juozas Mačiukaitis, istorikas, Etninės kultūros globos tarybos pirmininkas, Šilalės kraštiečių draugijos pirmininkas Virginijus Jocys, profesorius, habilituotas medicinos daktaras, Vilniaus universitetinės ligoninės Santariškių klinikos kardiologas, Šilalės garbės pilietis Pranas Šerpytis. Žaidėjus palaikė būrys sirgalių.  Šilališkiams projekto metu siekti pergalės padėjo   komandos viršaitis, charizmatiškasis aktorius Giedrius Savickas.

Projekte-žaidime varžėsi mažesnieji šalies miestai ir miesteliai. Jo tikslas – pilietiškumo ugdymas, siekis parodyti įvairių Lietuvos vietų grožį, vertę, unikalumą. Projektas skirtas artėjančiam Lietuvos valstybės šimtmečiui, jame dalyvavo 27 Lietuvos miestai. 

Tauragėje, muzikos klube „Rūsys“ su programa „Keturi tenorai“ svečiavosi „Humoro klubo“ komikai: Paulius Ambrazevičius, Dominykas Klajumas, Mantas Bartuševičius ir Vaidotas Šiožinis. Net keletą valandų be atvangos juokinę publiką vaikinai teigė, jog Tauragėje vykęs pasirodymas pateisino jų lūkesčius ir pažadėjo būtinai dar kartą čia sugrįžti, tik jau su nauja programa. Apie „Humoro klubo“ virtuvę kalbiname vieną iš jo įkūrėjų, P. Ambrazevičių.

Praėjusią savaitę iš Gruzijos grįžo gausi švietimo ir ugdymo įstaigų bei savivaldybės atstovų delegacija, dalyvavusi  tarptautinėje konferencijoje „Lietuvos ir Gruzijos švietimo sistema: situacija, problemos, perspektyvos“. Tauragės moksleivių kūrybos centro vadovė, ,,Gruzijos bičiulių draugijos Tauragėje“ pirmininkė, Zestafonio (Gruzija) garbės pilietė nuo 2015-ųjų Jolanta Kazlauskienė sutiko papasakoti, kodėl šis kraštas tauragiškiams kaip medum pateptas – Tauragės ir Zestafonio miestų draugystė tęsiasi nuo neatmenamų laikų. 

Atėjęs pavasaris ne vieną paskatina pradėti gyventi aktyviau, pasirūpinti dažnai per žiemą apleistomis kūno formomis. Vieni prakaitą lieja gamtoje – bėgiodami ar važiuodami dviračiu, kiti šoka į sportinius batelius ir keliauja į sporto klubus. Kad atšilus orams plušančių sporto salėse padaugėja, patvirtina ir kalbinti sporto klubų treneriai.

Trečiadienį LRT televizijos žiūrovai ekranuose išvydo Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Vytautą Navicką. Politikas dalyvavo žaidime „Kas ir kodėl“ ir bandė įveikti įvairius klausimus.

Šiandien gamtos fotografas Eugenijus Kavaliauskas, važiuodamas Šilinės mišku, pro automobilio priekinį langą užfiksavo smagų vaizdelį – kaip per kelią liuoksi šernė su būriu šerniukų.