2018 Birželio 24 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Futbolo pirmenybių nugalėtoja – „Liberty beach“ komanda

  • Įkelta: 2017-09-08
Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Ketvirtadienį buvo sužaistos paskutinės Tauragės apskrities futbolo pirmenybių 8x8 dešimtojo turo varžybos. Po jų nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos taurės ir apdovanojimai.

Paskutiniame ture vyko lemiamos kovos, po kurių paaiškėjo, kas iškovojo trečiąją vietą. Bronzos medalius šiemet iškovojo „Norlin“, komandos geriausiu žaidėju buvo pripažintas Domantas Ignotas. Ši ekipa už nugaros paliko „Suktuko“ futbolininkus.

Antroji vieta atiteko ekipai pavadinimu „Komanda“, kurios gretose labiausiai išsiskyrė Mantas Dičmonas.

Pirmenybių nugalėtoja šiemet tapo „Liberty beach“ komanda. Šios komandos žaidėjams paskutinio turo varžybos nieko nelėmė. Čempionų vardus jie užsitikrino jau po devintojo turo varžybų. Geriausiu šios komandos žaidėju buvo pripažintas Robertas Liorančas.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir „Hummel“ įsteigtais piniginiais čekiais. Specialūs apdovanojimai buvo įteikti ir geriausiems turnyro žaidėjams.

Absoliučiai geriausio turnyro žaidėjo prizas buvo įteiktas Lukui Martišauskui („Liberty beach“). Pirmenybių vartininko statulėlė atiteko Henrikui Morkūnui („Liberty beach“). 21 įvartį pelnęs „Suktuko“ komandos žaidėjas Arnas Metrikis tapo rezultatyviausiu.  

Autoriaus nuotraukos

„Pirmas jausmas – pagaliau! Tuomet apsikabinome kartu su bičiuliais ir nusifotografavome prie trispalvės“ – įspūdžiais apie prestižinio „Ironaman“ maratono finišą dalijosi Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas Dovydas Kaminskas. Praėjusį savaitgalį, kartu su dviem bičiuliais, jis įveikė Kalmar (Švedija) triatlono trasą, kurią sudaro 3,8 km plaukimas Baltijos jūroje, 180,2 km atkarpa dviračiu bei 42 km bėgimo maratonas.

Praėjusiais metais 13-ąją vietą Regionų krepšinio lygos (RKL) B divizione iškovojusi „Fortūna-Agava“ pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui. „Vytauto“ stadione besiruošiančios ekipos būryje – kol kas tik jaunų krepšininkų veidai. Komandos senbuviai išsibarstė, o su legionieriais kontraktai dar nepasirašyti.

Šeštadienį Švedijos mieste Kalmar prasidėjo prestižinės „Ironman“ triatlono varžybos. Prie starto linijos stojo trys Tauragės „Triatletas“ klubo nariai: Dovydas Kaminskas, Povilas Uosaitis ir Andrius Jurkšaitis.