2019 Rugsėjo 17 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Bute degė lova

  • Įkelta: 2016-05-19

Mortos Mikutytės nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien apie 11.20 val. ant kojų sukeltos visos gelbėjimo tarnybos. Gedimino gatvės 41 numeriu pažymėtame daugiabučiame name kilo gaisras.

Pirmame aukšte esančiame bute gaisro metu žmonių nebuvo, atvykusių medikų pagalbos neprireikė. Ugniagesiai iškviesti dūmams ėmus veržtis per langus bei į laiptinę.

Bute degę daiktai greitai užgesinti ir išmesti per balkoną.

Prie namo susirinkę gyventojai tvirtino, kad minėtame bute gyvena vienas vyras. Pas jį esą dažnai vykdavo išgertuvės.

Gaisro priežastis kol kas nenustatyta.

Sveikųjų bendravimas su vienokią ar kitokią negalią turinčiais žmonėmis, neretai tampa išbandymu visiems. Šią savaitę socialiniame tinkle „Facebook“ išplatinta 22 metų tauragiškio istorija parodo, kad ši problema aktuali. Tiesa, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai neigia jiems mestus kaltinimus dėl požiūrio į neįgalų asmenį.   

Sekmadienio vakarą tauragiškiams gerai žinomame bare-kavinėje „Pelėda“ įvyko muštynės. Į užmiestyje esančią linksmybių vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai.

Vakar Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Tauragės AVPK) Viešosios tvarkos skyriaus patrulių būrio pareigūnams Ritai Stroputei ir Mariui Vaičiūnui, užtikrinant eismo saugumą bei viešąją tvarką, teko neeilinė užduotis. Patruliuojant pareigūnai iš budėtojų sulaukė pranešimo, kad vyras galimai ketina nusižudyti.