2020 Balandžio 10 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

„Pelėdoje“ siautėjo neblaivūs mušeikos

  • Įkelta: 2016-05-16
Mortos Mikutytės nuotrauka

Sekmadienio vakarą tauragiškiams gerai žinomame bare-kavinėje „Pelėda“ įvyko muštynės. Į užmiestyje esančią linksmybių vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) suvestinėje skelbiama, kad sekmadienį apie 20 valandą Stragutės kaime esančiame bare nenustatytų 4 asmenų grupė kabinėjosi prie klientų, išprovokavo muštynes. 

– Viskas lengvai išsisprendė. Nenorime viešumo ir pretenzijų niekam neturime. Tiesiog toks tas Tauragės jaunimas. Kai prisigeria, tai ir įsisiautėja, – situaciją apibūdino prisistatyti nepanorusi „Pelėdos“ vadovė.

Muštynių metu buvo sugadintas baro turtas, fiziškai nukentėjo baro savininkas bei baro klientai. Nenustatyti asmenys pasišalino, o nuostolis nustatinėjamas.

 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai ir Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė praėjusių metų pabaigoje pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Vakar Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Tauragės AVPK) Viešosios tvarkos skyriaus patrulių būrio pareigūnams Ritai Stroputei ir Mariui Vaičiūnui, užtikrinant eismo saugumą bei viešąją tvarką, teko neeilinė užduotis. Patruliuojant pareigūnai iš budėtojų sulaukė pranešimo, kad vyras galimai ketina nusižudyti.

Skaudi nelaimė ištiko kelyje Tauragė-Šilalė. Motociklininkui susidūrus su „Audi“ markės automobiliu, du žmonės išvežti į ligoninę.

Policijos pareigūnai, siekdami išaiškinti ir užkardyti Kelių eismo taisyklių pažeidimus, mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės, skaičių, gegužės mėnesį visoje šalyje vykdys prevencines eismo saugumo užtikrinimo priemones. 

Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai ieško Šilalės r. gyventojo, kaip įtariama, įvykdžiusio vagystę. Vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.