2020 Birželio 01 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Prie pilies vartų degė automobilis

  • Įkelta: 2019-11-05
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Apie 14 val., ugniagesiams gavus pranešimą apie degantį automobilį, į pilies prieigas atskubėjo dvi gaisrinės autocisternos. Laimei, beužsiliepsnojantį automobilį „Toyota Avensis“ savininkai jau buvo spėję užgesinti patys.

Kaip šių eilučių autorei pasakojo automobilio vairuotoja Rita, į saloną pradėjo veržtis dūmai.

– Į Moksleivių kūrybos centrą atvežiau dukrą. Sustojau. Sako, mama, žiūrėk, – dūmai. Puoliau skambinti vyrui. Atidariau automobilio dureles. Vyras užtruko apie aštuonias minutes. Atvykęs atidarė kapotą, gesintuvu užgesino. Atjungė akumuliatorių, – pasakojo vairuotoja.

Gaisrą likviduoti baigė į vietą atvykę ugniagesiai.

Margaritos Rimkutės nuotraukos

Kaip informuoja policija, apie nelaimę pranešta apie 16.30 val. Iš Palangos atvykęs vyras tuo metu lankė Pužų kaime (Skaudvilės sen.) gyvenančius gimines.

Tvenkinyje rado kūną
  • Įkelta: 2019-10-31

Vakar, apie 10.20 val., Šidagių kaimo tvenkinyje rastas 71 metų vyro lavonas.

Šeštadienio popietę  Pušyno gatvėje, netoli didžiojo turgaus esančiame garažų masyve aptiktas vyro kūnas. Policijos pareigūnai pradėjo tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. 

Ketvirtadienio ankstų rytą į ganyklą Šikšnių k. atvykusi moteris pasigedo trijų karvių. Apie dingusias žalmarges socialiniame tinkle savaitgalį paskelbė bendruomenė „Sartupietis“. Prašoma žmonių pagalbos, kreiptasi ir į policiją. 

Policija praneša,  kad viename iš Tauragėje esančių bankomatų aptiktas padirbtas 100 eurų banknotas. Kad pinigai netikri, paaiškėjo atlikus ekspertizę.