2020 Vasario 18 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Rastos piniginės negrąžino – pasiliko sau

  • Įkelta: 2020-01-14
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Ne visada patekęs į bėdą sulauksi pagalbos, o dar blogiau, kad kartais atsiranda pasinaudojančių tavo nelaime. Panašiai nutiko ir vienoje Gedimino gatvėje įsikūrusių parduotuvių eilėje stovėjusiam vyrui.

Kaip praneša policija, vakar, apie 14.45 val., parduotuvėje prie kasos eilėje stovinčiam keturiasdešimtmečiui iš striukės kišenės iškrito piniginė.

„Ją pasisavino toje pačioje eilėje stovėjęs nenustatytas apie 60 m. vyras. Piniginę pametusysis patyrė 220 eurų nuostolį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 4 d.“, – rašoma pranešime spaudai.

Pagal minėtąjį straipsnį vagis gali būti baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu.

Pirmadienį Klaipėdos apygardos teismas kalta dėl piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo pripažino Pagėgių savivaldybės vyriausiąją architektę Ernestą Maier, jai skirta lygtinė laisvės atėmimo bausmė.

Jovaruose liepsnojo pirtis
  • Įkelta: 2020-01-13

Penktadienio popietę ugniagesiai skubėjo į Jovarų gatvę. Ten atvira liepsna degė pirtis.

Vakar Tauragės apylinkės teismas paskyrė 2 tūkst. eurų baudą Tauragėje veikiančio grožio salono savininkei už beveik 25 tūkst. eurų pajamų neįtraukimą į apskaitą ir klaidingų metinių pajamų pelno deklaracijų pateikimą.

Nemalonumai pirmadienį aplankė Šilutės rajono ūkininką. 9 val. ryte atvykus į kiaulių fermą pastebėta, jog dingo ten stovėjęs automobilis „Ford Transit“.

Apie 13 val. lengvasis automobilis partrenkė Tilžės plentą dviračiu kirtusį vyrą. Dviratininkas išvežtas į ligoninę.