2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Šilalės gatvėje – stogų dangos

  • Įkelta: 2010-06-29
Daivos Sitnikienės nuotrauka

„Tauragės žinioms“ savo pavardės skelbti nepanoręs Šilalės verslininkas Sergėjus Tauragėje atidaro stogo dangų, jų priedų, fasado dangos ir apšiltinimo prekių parduotuvę. Mezgantis vis platesnį prekybinį tinklą UAB „Tiekimo lyderis“ savininkas įsitikinęs sėkmingo verslo plėtra.

UAB „Tiekimo lyderis“ savo naujojoje parduotuvėje ketina demonstruoti stogų, fasadų dangų pavyzdžius ir teikti profesionalią konsultanto pagalbą.

– Išsiskirsime tuo, kad informaciją teiks, o kartu ir su klientais į statybų objekto vietą nuvykti galės didelę patirtį sukaupę darbuotojai. Klientams pasiūlysime ne tik platų stogo ir fasado medžiagų asortimentą, darbus atlikti nukreipsime patikimiems ir mums gerai pažįstamiems profesionaliems darbuotojams, – kalbėjo „Tiekimo lyderio“ savininkas.

Nors bendrovė gyvuoja tik metus, ji kaip tiekėja jau gerai žinoma Lietuvos statybinių medžiagų prekybos tinklams. Bendrovės savininko teigimu, įmonė turi patikimus gamybos partnerius užsienyje. Greitai duris atversianti parduotuvė Tauragėje – verslininko žingsnis į mažmeninę rinką.

„Tauragės žiniose“ išspausdinus straipsnį „Verslininko sklypą tauragiškiai verčia sąvartynu“, į redakciją užsukęs tauragiškis mūsų korespondentę tikino, kad ir verslininkas Edmundas Abromas, ir korespondentės pakalbintas aplinkosaugininkas sakė netiesą.
Birželio pradžioje prekyvietėse pasirodė pirmosios braškės. Išsiilgę šių uogų pirkėjai negailėjo 12 litų už kilogramą. Braškės beveik nepinga, o turguje įsigyti lietuviškose lysvėse užaugintų raudonųjų uogų beveik neįmanoma.
Dariaus ir Girėno gatvėje duris atvėrė naujas gėlių salonas. Jo bendrasavininkės Vaida Jurgilaitė ir Gražina Preikšaitienė tauragiškiams siūlo ne tik įvairų rūšių gėlių, bet ir švenčių aksesuarų.
Aludės Vytauto gatvėje savininkė Veronika Geštautienė ieško patalpų nuomininko. Daugiau nei 10 metų gyvavusi užeiga netrukus bus uždaryta.
Vietoje populiarios kavinės „Justė“ J. Tumo-Vaižganto gatvėje atidaryta baldų iš Vokietijos parduotuvė.