Vaikų darželiuose – išleistuvių vajus
Įkelta:
2021-06-04
Nuotrauka
Darželiai
Aprašymas

Vaikų lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ ikimokyklinukai išleistuvių proga pramogavo ant pripučiamų batutų. Įstaigos nuotrauka

 

,
Nuotrauka
Darželiai
Aprašymas

Tauragės vaikų reabilitacijos centro-mokyklos  „Pušelė“ priešmokyklinukai su mokyklos simboliu Konkorėžiuku Pušinuk. Įstaigos nuotrauka

,
Nuotrauka
Darželiai
Aprašymas

L.d.„Žvaigždutė“ FB albumo nuotrauka

,
Nuotrauka
Darželiai
Aprašymas

L.d. „Žvaogždutė“ FB albumo nuotrauka

Praėjusią savaitę vaikų darželiai-lopšeliai išlydėjo vyriausius savo įstaigų ikimokyklinukus. Švenčių pasiilgusiai, kaip dabar sakoma, pandeminei vaikų kartai pramogų netrūko: kai kurių grupių tėveliai samdė animatorius, nuomojo pripučiamus batutus.  

Kaip „Tauragės žinioms“ sakė Tauragės vaikų reabilitacijos centro-mokyklos „Pušelė“ direktorė Jovita Kiržgalvienė, įstaiga šiemet atsisveikino su trimis būsimųjų priešmokyklinukų grupėmis – 55 vaikais. Panašų skaičių (apie 60 vaikų) planuojama ir priimti. 

– Tauragės vaikų reabilitacijos centras-mokykla  „Pušelė“ būsimuosius priešmokyklinukus išlydėjo šiltai ir jaukiai. Pandemija pakoregavo išleistuvių šventimo tradicijas: nuspręsta atsisakyti švenčių, kuriose pasidžiaugti pirmąjį gyvenimo „universitetą“ baigusiais mažyliais susirinkdavo visa šeima – mamos ir tėčiai, broliai, sesės ir net seneliai. Tačiau visa kita – šventiška nuotaika, dainos, šokiai, prisiminimai, padėkos bei staigmenos – be abejonės, liko. Į dangų balionais kilo vaikų svajonės, vaikus sveikino mokyklos simbolis Kankorėžiukas Pušinukas, mažuosius džiugino šventinis vaisių stalas. Mes, visa bendruomenė, linkėjome mažiesiems kuo didžiausios sėkmės, tikėdamiesi, kad vaikai savo širdelėse išsineš pačius gražiausius vaikystės prisiminimus. O jų dar laukia staigmena –  puikus laikas vasaros užimtumo stovyklėlėje „STEAM vasara“, – pasakojo direktorė.

Šiuo metu ugdymo įstaigoje mokosi 170 ikimokyklinio amžiaus vaikų bei 18 mokinių. 

Vaikų lopšelis-darželis „Žvaigždutė“ šiemet išlydėjo 4 ikimokyklinukų grupes – 72 vaikus. Nuo rugsėjo 1-osios šie vaikai pradės lankyti priešmokyklines klases: vieni „Šaltinio“ progimnazijos padalinyje Žalgirių gimnazijoje, kiti – Martyno Mažvydo progimnazijoje ar Jovarų pagrindinėje mokykloje.

Kaip sako įstaigos direktorius Zigmas Mozuraitis, šiemet norėta vaikams surengti ypatingą šventę, mat po ilgo karantino visi buvo pasiilgę bendravimo. 

– Svarstymų būta visokių: ar švęsti su tėveliais, ar be jų, ar prašyti, kad atvyktų su kaukėmis, ar be, švęsti lauke ar viduje. Išleistuvės – ypatinga šventė, šeima mato, kaip vaikas įveikė vieną gyvenimo etapų, baigė darželį, dabar jau jie bus priešmokyklinukai. Norėjosi, kad  ji būtų ryški ir smagi. Vienos grupės nuomojo pripučiamus batutus, gamino spragėsius, kiti samdė animatorius, –  pasakojo direktorius.

Šių metų rudenį 2021–2022 mokslo metus pradės apie 390 priešmokyklinukų.

Nuotrauka
Sodra
Įkelta:
prieš 2 valandas
„Sodros“ informacijos centre prijungta 10 papildomų telefono linijų – tikimasi, kad tai sutrumpins klientų laukimo laiką. Jei kreipiatės telefonu, geriausia rinktis ne piko valandas – pataria specialistai. Vykstantiems į klientų aptarnavimo skyrius vis dar būtina išankstinė registracija – tai padeda užtikrinti gyventojų ir darbuotojų saugumą, valdyti srautus.
Nuotrauka
Skaudvilės tvenkinys
Įkelta:
prieš 1 dieną
Liepos viduryje Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriaus specialistams ištyrus Jūros upės, Draudenių ežero, Balskų, Keramikos, Skaudvilės tvenkinių vandenį pastarajame žarninių enterokokų skaičius viršija Lietuvos higienos normoje nustatytą dydį. Pakartotinis tyrimas parodė – maudytis ten saugu.
Nuotrauka
a
Įkelta:
prieš 1 dieną
„Sodra“ išsiuntė priminimus daugiau nei 300 tūkstančių savarankiškai dirbančių gyventojų, kuriems, pasibaigus karantinui, vėl atsirado prievolė kas mėnesį mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas. Sumokėję įmokas iki paskutinės einamojo mėnesio dienos, jie ir toliau galės nemokamai naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-26
Paaiškėjo, kas vadovaus naujai už verslo, turizmo plėtros skatinimą regione atsakingai VšĮ „Žaliasis regionas“. Tauragės rajono savivaldybės patalpose įsikursiančios viešosios įstaigos vadove tapo jurbarkietė Gaiva Mačiulaitienė – Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) direktorė.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-26
Pirmadienį iki 15 val. Tauragėje lankosi Nacionalinis kraujo centras. Gyventojai kviečiami dovanoti kraujo.
Nuotrauka
savivaldybė
Įkelta:
2021-07-23
Tauragės rajono savivaldybės administracija informuoja, kad gyventojų priimamasis du kartus per savaitę dirbs ilgesnėmis darbo valandomis, antradieniais nuo 7.00-17.00 val., o trečiadieniais nuo 8.00-18.00 val. Kitomis darbo dienomis dirbs įprastai nuo 8.00 iki 17.00 val.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-23
Bijodami, kad reikės susimokėti, kai kurie žmonės atliekas veža ne į sąvartynus ar atliekų surinkimo aikšteles, o tiesiog į mišką ir taip teršia gamtą. Kai kurie jų sučiumpami, skiriamos baudos.  Ne visi žino, kad kai kurias atliekas galima pristatyti nemokamai. UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro atliekų tvarkymo priežiūros vyr. specialistė Kristina Majienė „Tauragės žinioms“ sakė, kad kiekvienam gyventojui yra numatytas kiekis atliekų, kurias jis gali pristatyti nemokamai. Sudarytas ir nemokamai pristatomų atliekų sąrašas.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-23
Policija praneša apie antradienį iš kiemo Pilėnų gatvėje pavogtą betono pjaustyklę ,,K770“.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-22
Kūrenimo sezonu jovariškius dusinantis smogas, regis, ir toliau vargins. Noro įsirengti dujinį šildymą ir gyventi ekologiškiau taip paprastai įgyvendinti, atrodo, nepavyks. Su kokiais sunkumais susiduria prie dujotiekio savo namus prijungti svajojantys jovariškiai, kuo galėtų padėti savivaldybė ir ką apie tai mano rajono meras? Skaitykite „Tauragės žinių“ vedamajame.
Nuotrauka
Joniškės sodai
Įkelta:
2021-07-21
Joniškės soduose prie atliekų aikštelės įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Tikimasi, kad tai padės drausminti šioje vietoje neleistomis atliekomis atsikratančius asmenis.
Nuotrauka
Skaudvilės tvenkinys
Įkelta:
2021-07-20
Liepos 14-ąją Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriaus specialistai paėmė Jūros upės, Draudenių ežero, Balskų, Keramikos, Skaudvilės tvenkinių vandens mėginius bei atliko mikrobiologinius tyrimus.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-07-20
Įpusėjus vasarai abiturientai sulaukė beveik visų brandos egzaminų rezultatų – jau paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, geografijos, informacinių technologijų ir chemijos egzaminų rezultatai. Tauragės rajone aukščiausiu balu įvertinti dviejų abiturientų  lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos egzaminų rezultatai.