2020 Gegužės 28 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tauragės radijui – penkeri

  • Įkelta: 2016-10-14
Tomo Raulinavičiaus nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien sukanka penkeri metai, kai pirmą kartą eteryje išgirdome Tauragės radiją. Tai buvo didelė naujiena tauragiškiams, ir nemažai daliai Tauragės apskrities žmonių Tauragės Radijas tapo bičiuliu, palydovu, informacijos nešėju, geros muzikos transliuotoju.

Radijo darbo tokia specifika, kad natūraliai jis keičiasi: gyvenimas diktuoja, kokias laidas rengti, kokie pokalbiai, kokia muzika, kokia informacija reikalinga žmonėms. Per penkerius darbo metus keitėsi laidos, rubrikos, žmonės radijuje. Tačiau svarbiausia – jų balsai išliko. Tauragės radijo archyve saugomi pokalbiai su jau išėjusiais Regimantu Midvikiu, Tadu Meiželiu, Bronislovu Jagminu, taip pat šimtai Vilijos Užmiškienės įrašytų pasakų, kurios niekur nedings ir dar ilgai jos šilto balso galėsime klausytis. Archyve ir akademikų, profesorių, menininkų, politikų, paprastų žmonių balsai, reportažai iš užsienio šalių. Visa tai užfiksuota per penkerius metus – 43 000 valandų eterio. Tauragės  radijuje tiesioginėse ir netiesioginėse laidose kalbėjo per 1000 iškilių Tauragės krašto žmonių ir svečių iš visos Lietuvos bei užsienio. Tai kultūrininkai, ūkininkai, politikai, verslininkai, įmonių vadovai, savivaldybių darbuotojai, poetai, muzikai, pačių įvairiausių sričių specialistai. Studijoje kol kas dar nebuvo Lietuvos Prezidentės, tačiau ir jos balsas dažnai skamba žinių laidose.

Visus tuos penkerius metus Tauragės Radijas buvo socialiai aktyvus, neužsidaręs už savo studijos durų – atviras visiems, remiantis krašto sporto, kultūros, bendruomenių renginius, palaikantis įvairias akcijas, daugybės renginių informacinis rėmėjas.

„Tauragės žinių“ kolektyvas sveikina Tauragės radiją šios gražios sukakties proga ir linki naujų idėjų, kūrybiškumo ir dar ilgų metų džiuginant tauragiškius. 

Ketvirtadienio vakarą į Dapkiškių gyvenvietės prieigas skubėjo trys policijos ekipažai, ugniagesiai gelbėtojai bei greitosios pagalbos automobilis. Paaiškėjo, kad neįvyko nieko rimto. Garbingo amžiaus tauragiškė bandydama apsukti vairuojamą „Audi 80“ automobilį įvažiavo į griovį.

Naujausiose „Tauragės žiniose“ skaitykite:

Socialiniame tinkle „Facebook“, gramatinių klaidų išmargintame puslapyje pavadinimu „Neregeta taurage“, kurį laiką viešai platinamas LSDP ženkleliu pažymėtas video įrašas „Taurages kurjeris (socialinis eksperimentas)“. Bene pagrindinė mėgėjiškai sukurpto įrašo herojė – laikraščio redaktorė Ramunė Ramanauskienė, kuriai, kaip ir visai pastarosios atstovaujamo laikraščio redakcijai, tarsi metami kaltinimai paklūstant „gaujos“ normoms bei tendencingai „varant“ ant liberalų. 

Trečiadienį Pagėgių rinktinėje iškilmingos ceremonijos metu pasieniečiai atsisveikino su žuvusiu belgų aviganiu Ramziu. Urna su jo palaikais nuo šiol bus saugoma muziejuje.

Iki savaitės vidurio danguje sukiosis debesys, tačiau jie palaipsniui bus vis mažesni. Antroje savaitės pusėje sugrįš saulė, pasisuks rytų vėjas.  Tuo metu oras atvės, o naktimis jau gnybs šaltukas.