2019 Gegužės 23 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

M. Mažvydo progimnazijos stadione – žirgų konkūras

  • Įkelta: 2018-06-02
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Prieš pietus Martyno Mažvydo progimnazijos stadione prasidėjo žirgų konkūras „Tauragė 2018“. Tokio pasirodymo miesto šventės metu dar nebuvo.

Elegantiškai šuoliuojantys žirgai į stadiono prieigas pritraukė didelį būrį tauragiškių ir miesto svečių. 

Keturiose konkūruose savo sugebėjimus demonstravo apie dvidešimt dalyvių. Pirmojo konkūro metu dalyviams teko įveikti devynių kliūčių ruožą, kurių aukštis siekė 60 centimetrų. Antrojo konkūro  kliūčių aukštis – 80 cm, trečiojo – 100 cm, ketvirtojo – 115 cm.  Anot konkūro teisėjų, varžybos festivalio lygio, labiau skirtos žmonių pramogai. Žirgams reikalingas kokybiškesnis gruntas.

Konkūro nugalėtojų laukia piniginiai prizai, taurės.

Žirgais šiandien galima ne tik pasigrožėti, bet ir pajodinėti greta stadiono esančioje aikštelėje. Taip pat galima pasivėžinti Tauragės miesto gatvėmis.

Žirgų konkūras vyks iki 16 val.

„Tauragės žinių“ redakcija, kartu su partneriais Tauragės kabeline televizija ir Tauragės radiju šiandien atviri Jums – dirbame Bažnyčių gatvėje įrengtame Spaudos centre. Čia galite pigiau užsiprenumeruoti „Tauragės žinias“ antram metų pusmečiui, pabendrauti su žurnalistais bei gauti renginių programą, padovanosime ir naujausią laikraščio numerį. Kalbinsime įžymius žmones, informuosime apie įdomiausius įvykius. Sekite naujienas!

Naujausiame numeryje skaitykite: gimtadienį bemaž kartu su miestu švenčiantis meras teigia, jog labiausiai jį gyvenime džiugina paprasti dalykai, o Tauragę jis laiko geriausia vieta gyventi Lietuvoje. Pozityvumo ir optimizmo jam tikrai netrūksta, kaip ir smalsumo. Išskirtiniame interviu skaitykite, ką S. Mičiulis galvoja apie mero postą, Tauragės krašto žmones, šeimą ir, žinoma, krepšinį. Naujausiame numeryje rasite miesto šventės „Tauragės dienos“ programą, bei svarbiausias savaitės aktualijas.

Artėjant mokslo metų pabaigai, daugelis tėvų susiduria su problema – kuo užimti savo atžalas vasarą. Gerai, jei yra seneliai kaime, o jei ne? Tuomet viltys dedamos į vaikų vasaros stovyklas, bet jos tikrai nėra pigios. Finansinę naštą tėvams jau ketvirtus metus palengvina savivaldybė – vaikų vasaros stovykloms šiemet numatyta skirti 66 tūkstančius eurų. Finansavimas numatytas skirti 36 programoms. Pernai finansuotos 34 stovyklos, joms padalinta 60 000 eurų savivaldybės lėšų.

Tauragės ligoninės administracija džiaugiasi pagaliau iš įstaigos išgyvendinusi emaliuotus puodus ir kibirus. Nuo šiol maistas į skyrius išvežiojamas moderniuose induose, patiekalai ruošiami naujoje konvekcinėje  krosnyje. Pagerėjusią maisto kokybę spėjo pajusti ir pacientai.

Į „Tauragės žinių“ redakciją atėjusi tauragiškė Loreta Liekienė skundėsi dūstanti nuo dulkių. Vykdant Stoties gatvės rekonstrukciją, mašinų srautai važiuoja žvyruota Malūno gatve ir kelia dulkių kamuolius. „Neįmanoma kvėpuoti, jau nekalbu apie langų atsidarymą“ – pasakojo moteris.