2020 Balandžio 10 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Savaitgalį neapsieita be KET ir Viešosios tvarkos pažeidimų

  • Įkelta: 2016-05-17
Tauragės AVPK nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai ir toliau drausmina asmenis, nepaisančius Kelių eismo taisyklių ir pažeidžiančius viešąją tvarką. Nors pareigūnai po kiekvieno savaitgalio informuoja visuomenę apie nuolatos vykdomas prevencines priemones, kurių metu siekiama išaiškinti pažeidėjus, tačiau nei tai, nei gresianti atsakomybė asmenų neatgraso nuo neteisėtų veikų. 

Tauragės AVPK Kelių policijos skyriaus ir Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai praėjusį savaitgalį surašė 51 administracinių teisės pažeidimų protokolą. Kaip visada savaitgalį neapsieita be svaigiųjų alkoholinių gėrimų viešose vietose ar neblaivių asmenų, demonstruojančių nepagarbą aplinkiniams. 

Viešosios tvarkos pažeidimų būta ir daugiau, viso pareigūnai už panašaus pobūdžio pažeidimus surašė 16 protokolų. Daugiau protokolų – 35, surašyti už KET pažeidimus. Tarp pažeidimų užfiksuoti tokie atvejai, kaip pėsčiųjų atšvaito nedėvėjimas tamsiu paros metu, gatvės kirtimas neleistinoje vietoje ar viršytas leistinas greitis. 

Baudos nepavyks išvengti 3 vyrams, kurių vienas sustabdytas Šilalės r., kiti du Tauragės r. Visi jie vairavo transporto priemones, neturėdami teisės vairuoti. Už tai jiems gresia bauda, siekianti 434 eurus arba administracinis areštas. Tarp KET pažeidėjų nustatytas ne vienas neblaivus vairuotojas. Tauragės rajone pareigūnams sustabdžius 40-metį vyrą ir liepus jam pasitikrinti blaivumą, alkotesteris nustatė vidutinį (2,22 prom. alkoholio) girtumą. Negana to, vyras neturėjo teisės vairuoti transporto priemonės ir jau buvo teistas už vairavimą esant neblaiviam. Kitam 40-mečiui, sustabdytam Tauragėje, nustatytas lengvas (0,83 prom. alkoholio) girtumas. Vyriškių laukia rimti nemalonumai. Už tokį pasivažinėjimą gresia bauda nuo 1 158 iki 1 448 eurų su transporto priemonės konfiskavimu arba administracinis areštas nuo 20 iki 30 parų su transporto priemonės konfiskavimu.

Policijos pareigūnai ragina Kelių eismo dalyvius gatvėse ir keliuose elgtis atsakingai, nevairuoti transporto priemonių išgėrus ar apsvaigus nuo narkotinių bei psichotropinių medžiagų, nepažeidinėti kitų Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

 

Sekmadienio vakarą tauragiškiams gerai žinomame bare-kavinėje „Pelėda“ įvyko muštynės. Į užmiestyje esančią linksmybių vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai ir Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė praėjusių metų pabaigoje pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Vakar Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Tauragės AVPK) Viešosios tvarkos skyriaus patrulių būrio pareigūnams Ritai Stroputei ir Mariui Vaičiūnui, užtikrinant eismo saugumą bei viešąją tvarką, teko neeilinė užduotis. Patruliuojant pareigūnai iš budėtojų sulaukė pranešimo, kad vyras galimai ketina nusižudyti.

Skaudi nelaimė ištiko kelyje Tauragė-Šilalė. Motociklininkui susidūrus su „Audi“ markės automobiliu, du žmonės išvežti į ligoninę.

Policijos pareigūnai, siekdami išaiškinti ir užkardyti Kelių eismo taisyklių pažeidimus, mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės, skaičių, gegužės mėnesį visoje šalyje vykdys prevencines eismo saugumo užtikrinimo priemones.