2020 Balandžio 10 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Su kontrabandos siunta įkliuvo tauragiškis

  • Įkelta: 2019-06-19

Policijos departamento asociatyvi nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Policijos pareigūnai pranešė apie Raseinių rajone sustabdytą automobilį, kuriame aptikta nemaža kontrabandinių cigarečių siunta, iš viso 3 999 pakeliai. Akcizines prekes neteisėtai gabenęs pilietis – tauragiškis.

Vakar Raseinių r., Geidėnų k. teritorijoje buvo sustabdytas automobilis „VW Passat“, kurį vairavo 42 vyras, kaip paaiškėjo, tauragiškis.

Patikrinus automobilį nustatyta, kad jame buvo gabenama 3999 pakeliai cigarečių „NZ Gold Super slims“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis, kurių bendra vertė įskaitant privalomus sumokėti mokesčius – 13 196 Eur. Už tai vairuotojui gresia laisvės atėmimas iki 8 metų.

Šiąnakt girti jaunuoliai siautėjo Stoties gatvėje. Pranešama, jog įsismarkavę 21-erių ir 19-os piliečiai išdaužė svetimo automobilio ir dviejų butų langus.

Tauragės policija praneša, jog vakar 55-erių gyventojas įkliuvo su 30 l naminukės. Už tai vyriškiui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Smurtas prieš paauglę Tauragės rajono kaimo turizmo sodyboje sukrėtė visą šalį. Stipriai sumušta mergina gydoma reanimacijoje, o jos artimieji kreipėsi pagalbos į visuomenę. Tuo metu įtariamasis toliau lanko mokyklą.

Vakar pavakare Jovarų mikrorajone be sąmonės rastas 52-ejų vyriškis. Galimai sumuštas žmogus paguldytas į ligoninę.

„Tauragės žiniose“ rašėme apie kovo pabaigoje pavogtą kasos aparatą iš degalinės Žygaičiuose. Policija praneša sugavusi vagį, kuris apšvarino ne tik šią, bet ir Vaidatonių kaime esančią degalinę. Identifikuoti įtariamąjį padėjo pastarojoje buvusios vaizdo kameros.