2020 Kovo 29 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Kelionė per tiltą pasibaigė griovyje

  • Įkelta: 2019-07-24

Ievos Aurylaitės nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienį apie 13 val. vidutinio amžiaus dviračio vairuotojas, važiuodamas tiltu per Jūrą Tilžės plente nugriuvo į griovį. Įvykį pastebėję žmonės neliko abejingi ir iškvietė pagalbą. Vyras skubiai išgabentas į ligoninę.

Liepos 24 d. 13 val. per Tauragės tiltą važiavęs pienovežio vairuotojas pastebėjo griovyje gulintį vyrą, šalia jo buvo dviratis. Nieko nelaukęs vairuotojas sustabdė mašiną ir atskubėjo į pagalbą, taip pat abejingu neliko ir kitas vairuotojas, kuris ir iškvietė medikus.

– Patyriau didžiulį stresą pamatęs bejėgiškos būklės žmogų. Bandžiau kalbinti griovyje esantį vyriškį, tačiau jis nieko man neatsakė ir tik virpėjo, – kalbėjo įvykio liudininkas.

Vyriškis nebuvo praradęs sąmonės, paramedikams pasakė savo vardą ir pavardę, bei tvirtino, kad jo niekas nepartrenkė.

Ievos Aurylaitės nuotrauka

Policija tiria įvykio aplinkybes.

Policija praneša, jog prie Vytauto gatvėje esančio restorano penktadienį pavogtas dviratis. Kinų restorano vadovė žurnalistams patvirtino – incidentas įvyko „Da Feng“ prieigose. „Tauragės žinių“ duomenimis, tai jau ne pirmas atvejis, kai ten pasigendama dviratės transporto priemonės.

Liepos 17 d. apie 11 val. policija gavo pranešimą, kad įsibrauta į namus J. Matulaičio g. Patirti nuostoliai tikslinami.

Apie 12.19 val., sankryžoje prie parduotuvės vadinamos „Izabela“, iš paskos važiavęs „Audi“ trenkėsi į „Renault Laguną“. Žmonės nenukentėjo, nors automobiliai apgadinti stipriai.

Ugniagesiai vakar prieš vidurdienį skubėjo į Žygaičių seniūnijos Vaidilų k. Pranešta, jog atvira liepsna dega automobilis.

Policijos departamentas praneša, jog antradienį dieną vyras, važiuodamas traktoriumi, susmuko prie vairo ir nuvažiavo į pakelės griovį. Atvykę medikai vairuotojui padėti nebegalėjo.