moxie
19 valandų 21 minutę ago
Praėjusių metų lapkritį susikūrusi jaunimo roko grupė „Moxie“ skinasi savo kelią į žvaigždes. Grupę sudaro šauni penkių nenustygstančių vietoje narių komanda: gitaristė Luka Bagdonaitė, solistas Mantas Aldukevičius, gitaristas Matas Jonas Piečia, būgnininkas Mantas Jancevičius bei bosine gitara grojantis Kristupas Andriukaitis. Po truputį pradėjusi groti Tauragės atviroje jaunimo erdvėje vėliau grupė persikėlė į Tauragės kultūros centro rūsį. Jaunuoliai džiaugiasi, kad Tauragės kultūros centro direktorius juos priėmė ir suteikė galimybę repetuoti. Laikui bėgant juos po truputį pradėjo kviesti į renginius.
Asociatyvi freepik.com nuotrauka
2022-08-08
​​​​​​​Mažėjant mokytojų skaičiui stengiamasi jų pritraukti į šalies mokyklas. Valstybės skiriama parama naudojasi ir Tauragės rajono savivaldybė. Šiuo metu Tauragėje ieškoma 8 mokytojų.
ideja tauragei
2022-08-02
Šiandien Tauragės savivaldybėje pasveikinti „Idėjos Tauragei“ dalyvaujamojo biudžeto projektų laimėtojų atstovai. Jiems įteikti diplomai. Kaip ir skelbta, trijose kategorijose išrinkta po vieną projektą.
paulius
2022-07-31
Tauragiškis Paulius Mikalauskas egzaminų rezultatais nustebino, ko gero, ne vieną – keturi iš penkių laikytų įvertinti šimtukais, o iki penktojo aukščiausio įvertinimo pritrūko vos dviejų balų. Devyniolikmetis vaikinas džiaugiasi savo pasiekimais ir jau seniai svajoja studijuoti mediciną Vilniaus universitete. Beje, šimtukai – tai dar ne visi Pauliaus pasiekimai: šiemet vaikinas laimėjo auksą Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje ir visai neseniai – bronzą tarptautinėje biologijos olimpiadoje.
skaudvile
2022-07-31
Išpuoselėtas Skaudvilės tvenkinio paplūdimys šiuo metu ištuštėjęs – nuo liepos 1-osios pradėti tvenkinio vandens lygio pažeminimo darbai, kad būtų galima įrengti žuvų pralaidą.  Nors besimaudančiųjų  beveik nėra, paplūdimyje laiką leisti galima – skaudviliškiai  naudojasi treniruokliais, žaidžia krepšinį, futbolą. O kad jau vandens lygis nusekęs, bendruomenė kviečiama į talką. 
kirpykla
2022-07-30
Tauragėje turime ne vieną kirpyklą, kurioje kerpami vyrai bei tvarkomos jų barzdos, bet vien tik vyrams skirtas grožio salonas – vienintelis. Balandžio 25-ąją grožio saloną vyrams „Džentelmenų studija“ atidaręs 21-erių tauragiškis Egidijus Dusevičius džiaugiasi, kad klientų ratas susidarė labai greitai.
Žygaičių seniūnė Lina Baziliauskienė
2022-07-24
​​​​​​​Lina Baziliauskienė nuo spalio mėnesio dirba Žygaičių seniūne. Daugiau nei 12 metų dalyvaujanti visuomeninėse veiklose buvusi Kęsčių kaimo bendruomenės „Elbenta“ pirmininkė, buvusi Tauragės šeimos gerovės centro direktorė džiaugiasi sugrįžusi dirbti į Žygaičius ir dalijasi planuojamais darbais bei projektais, kuriais stengiasi pagerinti Žygaičių seniūnijos žmonių gyvenimą bei pritraukti į miestelį daugiau turistų.
ąžuolai
2022-07-23
Apie nykstančius ąžuolus Tauragės pilies kiemelyje kalbėta jau ne kartą. Ieškant būdų, kaip išgelbėti aikštės pasididžiavimą, į talką pasikviestas arboristas. Įvertinus jų būklę apgenėtos šakos, specialia įranga supurentas dirvožemis, į kurį įterpta medžiagų bei elementų, suteiksiančių medžiams stiprybės, o muziejininkams – vilties, kad ąžuolai žaliuos. 
atestatai
2022-07-22
Šią savaitę brandos atestatai įteikti 261 Tauragės rajono gimnazistui. Šios akimirkos laukę dvyliktokai po egzaminų sesijos galės kiek ramiau atsipūsti ir ruoštis kitam, ne mažiau svarbiam etapui – studijoms. Kai kurie rinksis ir karo tarnybą. Pasidžiaugti absolventų pasiekimais rinkosi gausūs svečių būriai. Nepamiršti ir geriausiai besimokiusieji bei didžiausią pažangą padariusieji – jiems skirtos premijos. 
egzaminai
2022-07-19
Antradienį paskelbti visų valstybinių brandos egzaminų (VBE) ir mokyklinių brandos egzaminų rezultatai. Šoką sukėlę matematikos egzaminų rezultatai nedžiugina ir tauragiškių, nors jį abiturientai išlaikė šiek tiek geriau nei respublikos vidurkis. Bet yra ir kuo pasidžiaugti: aukščiausius įvertinimus gavo „Versmės“ gimnazijos abiturientai ir baigusieji bakalaureato klases, o vienas Žalgirių gimnazijos mokinys įvertintas net keturiais šimtukais.