Parduotuvės „Frėja“ vadovė Monika Candarienė: „Siekiame, kad kokybiškos prekės būtų prieinamos kiekvienai“
Įkelta:
2021-07-17
Nuotrauka
freja
Aprašymas

Parduotuvės vadovė M. Candarienė (dešinėje) ir pardavėja Rita Martusevičienė. Autorės nuotrauka

 

margarita@taurageszinios.lt
A
A

Bažnyčių gatvėje įsikūrusi parduotuvė „Frėja“ liepos mėnesį mini devynerių metų veiklos sukaktį. Parduotuvės vadovė Monika Candarienė džiaugiasi, jog metams bėgant grožio meistrių itin pamėgtą profesionalių grožio priemonių parduotuvę pamilo ir grožio industrijoje nedirbančios tauragiškės. Pasak jos, ieškančios priemonių plaukams, odai moterys „Frėją“ vertina dėl kokybiškų prekių už prieinamą kainą.

Asortimentas vis plečiamas

Nuo šios savaitės pirmadienio parduotuvėje prasidėjo gimtadienio savaitė. Su parduotuvės vadove M. Candariene ir pardavėja Rita Martusevičiene susitinkame vėsiose „Frėja“ patalpose Bažnyčių gatvėje. Tame pačiame pastate, kuriame įsikūrę „Senamiesčio apartamentai“. Liepos dvidešimtąją sukanka devyneri metai nuo dienos, kai „Frėja“ atvėrė duris. Treji metai, kai parduotuvė iš „Senukų“ persikėlė į miesto centrą.

– Parduotuvė savo veiklą prieš devynerius metus pradėjo kaip „Nagavitos“ atstovai, filialas, laikui bėgant ėmėme plėsti asortimentą, prekių lentynose atsirado vis daugiau priemonių. Kasdieną sekame grožio industrijos naujienas. Stebime, kokios rinkoje pasirodžiusios priemonės sulaukia teigiamų profesionalių grožio meistrų bei klientų vertinimų. Stengiamės, kad šie  gaminiai atsirastų ir pas mus. Džiugu, jog mus vertina kaip profesionalams skirtą parduotuvę, tačiau norime padrąsinti savo grožiu besirūpinančias moteris – mūsų asortimentas skirtas ir jums, ne tik grožio salonuose dirbančioms meistrėms, – sakė „Frėja“ vadovė.

Kvepalai už prieinamą kainą

Parduotuvių lentynose – kelios dešimtys prekių ženklų. Asortimente keletas metų išlieka populiarios „Chi“ ir „Wella“ plaukų priežiūros priemonių linijos, taip pat plaukų stilisčių-kirpėjų itin vertinamas „JOC Barex“ prekės. Odos priežiūrai tarp perkamiausiųjų – lietuviškos linijos „Manilla“ ir „Oda“ priemonės. 

Ieškodamos dekoratyvinės kosmetikos prekių pirkėjos renkasi „Melkior“, „Make Up For Ever“ bei „Paese“ kosmetiką. 

Mėgstančios kokybiškus kvepalus „Frėjoje“ ras iš Prancūzijos atkeliavusius aromatus. Kvepalai skirstomi pagal aromatinių junginių koncentraciją tirpale. Pasak parduotuvės vadovės, kvepalai, kuriais prekiauja „Frėja“,  pasižymi apie 80 proc. siekiančia kvepalų koncentracija. Tokios koncentracijos kvepalai – nuo 35 eurų, prabangios linijos – nuo 75 eurų. 

Vasaros spalva – žalia

Parduotuvėje – platus gelinių lakų pasirinkimas. „Frėja“ yra profesionalios nagų priežiūros linijos „Didier“ partneriai. 2019 m. „Frėja“ pelnė Top partnerės Lietuvoje vardą.

– Prekiaujame ir „Diamond“, „Victoria Vynn“ bei „Senses“ priemonių nagams linijų prekėmis. Nagų lakų asortimentas pas mus keičiamas atsižvelgiant į sezoną. Kiekvienas nagų lakų tiekėjas išleidžia vis naują kolekciją, tad manikiūro meistrės pas mus atranda vis naujų gaminių ir turi galimybę savo klientes pradžiuginti naujomis, tą sezoną madingomis, spalvomis, – sakė pašnekovė.

Pasak M. Candarienės, vasarą pačios populiariausios – ryškios nagų spalvos. O šį sezoną „ant bangos“ – žalia spalva ir jos atspalviai, rožinės ir oranžinės spalvos.

– Pandemijos metu padaugėjo moterų, merginų nutarusių išmėginti gelinį lakavimą namuose. Jos pas mus įsigyja visas reikiamas priemones nuo dildės iki gelinio lakavimo lempos. Karantino metu jos nagus dailino sau, savo mamoms, seserims. Mus tai labai džiugina. Daug tauragiškių mano, jog esame tik išskirtinai profesionalams skirta parduotuvė, tačiau tiesa ta, jog pas mus gausu prekių bet kuriai moteriai. Siekiame, kad kokybiškos prekės būtų prieinamos kiekvienai, – teigė pašnekovė.

Nuotrauka
freja

Gimtadienio savaitę – staigmenos

Grožio industrijoje – milžiniška konkurencija. Dalis grožio meistrų turi savo pamėgtas prekių linijas ir bendradarbiauja su grožio industrijos vadybininkais prekes pristatančiais tiesiai į grožio salonus, kitos gi prekes užsisako internetu. 

– Mūsų pliusas tas, kad pas mus atvykusios gali pasikonsultuoti. Kokia, pavyzdžiui, gelinio lakavimo priemonė padėtų geliui ilgiau išlikti ant nago. Ieškome problemos sprendimo. Kai kurios meistrės negali laukti, kol vadybininkas atras laiko atvežti priemonę, tad atvykusios čia jos prekę gali apžiūrėti ir įsigyti joms patogiu laiku. Be to, grožio meistrėms taikome nuolaidas, – grožio prekių parduotuvės pranašumus vardijo M. Candarienė.

Anot parduotuvės vadovės, moterys vis dažniau ieško kosmetikos, kurių sudėtyje – natūralūs ingridientai. Parduotuvėje yra  prekių linija, tenkinanti ir veganų poreikius.

 „Frėja“ džiaugiasi per devynerius metus susidariusiu nuolatinių klientų ratu. Ryšys palaikomas ir socialiniuose tinkluose. „Frėjos“ feisbuko paskyros „FrėjaGP“ ir „Instagram“ (freja_grozio_priemones) lankytojos gali rasti įvairių patarimų, sužinoti grožio naujienas.

Na, o gimtadienio proga „Frėja“ savo klientes džiugins įvairiomis dovanėlėmis ir socialiniuose tinkluose skelbiamais konkursais.

Užs. Nr. 54

 

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2021-12-12
„Čigonas sutiktas kaip priklauso!“ – juokiasi Vilma, vadinanti save Čigono merga. Mat augalų interjerui, kaktusų ir sukulentų parduotuvė „Čigono daržas“, iki šiol veikusi tik internete, fizinę parduotuvę Tauragėje atidarė būtent tą dieną, kai Pilies aikštėje – beje, matomoje per parduotuvės langą, – iškilmingai įžiebta kalėdinė eglė.
Nuotrauka
a
Lietuvos pašto nuotrauka
Įkelta:
2021-11-17
Lietuvos paštas informuoja, kad dėl pandemijos avialinijų, kuriomis keliauja ir pašto siuntos, skrydžių skaičius vis dar neatsistatė į įprastą režimą ir į kai kurias šalis siuntos keliauja ilgiau. Tarp tokių šalių – Kanada, JAV, Naujoji Zelandija, Australija, Jungtinė Karalystė. Nors iki švenčių dar daugiau nei mėnuo, atsižvelgiant į situaciją, šventiniais siuntiniais į užsienį rekomenduojama pasirūpinti kuo anksčiau, o vėliausias laikas juos išsiųsti, kad gavėjus  jos pasiektų dar iki švenčių, yra paskutinės lapkričio dienos.
Nuotrauka
tralas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-17
Sudarytas sąrašas šalių iš kurių Lietuva importuoja daugiausiai naudotų automobilių: pirmąsias vietas dalinasi Vokietija, JAV, Belgija, Nyderlandai ir Danija. „carVertical“ atliko tyrimą, kurio metu buvo siekiama išsiaiškinti, iš kokių šalių naudoti automobiliai atvyksta į Lietuvą.  
Nuotrauka
Onija
Įkelta:
2021-11-12
Ar yra tekę atsidurti tokioje situacijoje, kai prireikus supakuoti dovaną tenka nueiti ir nubėgti net į keletą parduotuvių norint rasti reikiamų priemonių: vienoje pavyko rasti tinkamą maišelį, kitoje – juostelę, trečioje – šilkinio popieriaus ar popieriaus drožlių? Man teko. Kaip teko ir nusivilti, kad šilkinio popieriaus atspalvis visiškai netiko prie maišelio spalvos, bet pasirinkimo neturėjau, nes prekių nei palyginti, nei suderinti galimybių nebuvo. Džiaugiausi bent tuo, kad turiu fantazijos ir dovaną supakavau laiku. 
Nuotrauka
verslas
„Tauragės žinių“ archyvo asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-11-08
Nuo metų minimali alga kils iki 730 eurų. Taip nutarė vyriausybė. Smulkusis verslas Tauragėje tokį sprendimą pasitinka planuodamas branginti savo produkciją, o kai kurie kalba ir apie užsidarymą. 
Nuotrauka
k
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-10-25
Batsiuvys basas, o kriaučius – be kepurės. Alvytei Lenortavičienei, batsiuve dirbančiai jau 23-ejus metus, jis posakis netinka: batai – jos silpnybė. Sako turinti jų be galo daug. O tarsi netyčia atrastas darbas jai patinka – sako, visų pirma todėl, kad pati sau ponia.
Nuotrauka
a
„Bekono“ feisbuko paskyros nuotrauka
Įkelta:
2021-10-18
Specializuota mėsos gaminių parduotuvė „Bekonas“, prieš pusmetį įsikūrusi prie „Maximos“ Gedimino gatvėje, jau turi „brolį“ Gargžduose. Jos savininkas Vilius Stumbra sustoti neketina: jo planuose – sparti tolesnė plėtra. 
Nuotrauka
a
Švietimo ir informavimo kampanijos „Jokio skirtumo“ autorių nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Į Tauragę atkeliavo Neįgaliųjų reikalų departamento inicijuotos kampanijos „Jokio skirtumo“ simbolis – bendravimo suolelis. Jis ne tik gali prisitaikyti prie skirtingų žmonių poreikių, bet ir ragina miestiečius prisėdus pasikalbėti apie verslumą. Kaip sako iniciatyvos autoriai, jokio skirtumo su negalia ar be – gebėjimą imtis ekonominės veiklos gali turėti bet kuris iš mūsų.
Nuotrauka
raimos nuotrauka
Įkelta:
2021-10-10
Kiekvienais metais spalio 4 dieną minima Pasaulinė gyvūnų diena, skirta pagerbti visus pasaulio gyvūnus bei skatinti humanišką elgesį su jais. Augintiniais ne tik malonu rūpintis, jie ir patys teigiamai veikia savo šeimininkus. Tuo įsitikinęs Linas Grigalavičius, kuriam gyvūnai tapo ne tik viso gyvenimo meile, bet ir įkvėpė savam verslui.
Nuotrauka
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-10-09
​​​​​​​Gėlių salonas Šilalės gatvėje pavadintas „Gėlių baru“, tačiau neapsirikite – svaigaus gėrimo čia niekas neįpils. Užtat čia rasite daugybę nuostabių augalų ir juos puoselėjančią jo savininkę – 24-erių Samantą Venckutę. Visai kitos profesijos mokslus baigusi mergina, įkurdama gėlių saloną, tvirtina ieškojusi erdvės kūrybai, savęs realizacijai. Ir tai, panašu, jai labai neblogai sekasi – gėlių salonas išties išskirtinis, traukiantis akį neįprastais augalais ir jų kompozicijomis, širdžiai mielomis interjero detalėmis. O prie iškabos sudėti ryškiaspalviai moliūgai rėkte rėkia – čia dirba kūrybiškas, stereotipų nesupančiotas žmogus. 
Nuotrauka
raimos nuotrauka
Įkelta:
2021-10-02
Tauragėje duris atveria dar vienas restoranas – Gedimino ir J. Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje įsikūrė „Jazz Pizza & Grill“, prie kurio įkūrimo ranką pridėjo ir italas virtuvės šefas Gian Luca Demarco. Į iškilmingą restorano atidarymą tauragiškiai kviečiami šeštadienį, nuo 15 valandos.
Nuotrauka
sulčių spaudykla
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-09-27
Pasak sulčių spaudimu užsiimančių verslininkų, šiemet skubančių spausti sultis mažiau nei ankstesniais metais. Kalta sausra. Kai kurie nesitiki, jog iš anksti nukritusių obuolių sultys bus skanios, tad tokiu derliaus realizavimu nesirūpina. Nors, kita vertus, dar nėra pats sulčių spaudimo įkarštis – kai kurie obuoliai dar noksta ir eilės prie sulčių spaudyklų, tikėtina, dar nusidrieks. „Tauragės žinios“ pakalbino vienus populiariausių sulčių spaudėjų Tauragės rajone: „Du obuoliukus“ ir Kęsčių bendruomenės atstovą Remigijų Šiaudvytį.
Nuotrauka
verslo liudijimas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-09-25
Trečiadienį savivaldybės taryba nustatė, kiek kitąmet teks mokėti už verslo liudijimus. Politikai pritarė, kad jie kainuotų tiek pat, kiek ir užpernai, prieš pandemiją. 
Nuotrauka
a
 Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-08-25
Prieš keletą metų viena prabangiausių uogų laikytų šilauogių šiemet, ko gero, paskanavo kiekvienas. Dėl karštos vasaros jų gausu, tad kainos nesikandžioja. O ką reiškia auginti šią iš Šiaurės Amerikos kilusią uogą mūsų šalyje? Prieš penkerius metus sodyboje įveistos uogos Eglės ir Mariaus Jankauskų šeimai derlių dovanoja trečius metus. Hektaro plote rinkti uogas įdarbinta ir šeima, ir kaimynai. 
Nuotrauka
Autovežis
Įkelta:
2021-08-17
Lietuvos statistikos departamentas pradeda skelbti, kokią dalį konkrečiose įmonėse sudaro nuo koronaviruso galimai imunizuoti darbuotojai. Pasiskiepijusių darbuotojų skaičiai įmonėse ir įstaigose labai įvairūs: tarp daugiausia pasiskiepijusių (ar persirgusių, besitestuojančių) darbuotojų) patenka medicinos, ugdymo įstaigos, vangiai skiepijasi tarptautiniais pervežimais užsiimančių įmonių darbuotojai. Tiesa, jų reikalaujama kas savaitę privalomai testuotis. Šiose įmonėse įtampos daugiausia.
Nuotrauka
a
Margaritos Rimkutės nuotrauka
Įkelta:
2021-08-14
„Fortūną“ daugelis tauragiškių prisimena kaip vietą, kurioje patyrė begalę gerų emocijų: čia virė sportinės aistros, skambėjo populiariausia muzika. Yra koncertavęs netgi Selas, o jis bet kur nekoncertuoja. Panašu, kad dabar garbingoje „Fortūnos“ istorijoje dedamas taškas – pastatas parduodamas.
Nuotrauka
Nuoma
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-08-12
Vyriausybė trečiadienį pritarė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos pasiūlymui, kad smulkiesiems prekybininkams ir kitiems individualią veiklą vykdantiems verslininkams subsidijų forma būtų kompensuojamos ir su patalpų nuoma ir jų eksploatavimu susijusių išlaidos. Iki šiol tokią paramą galėjo gauti tik juridiniai asmenys.
Nuotrauka
Sąvartynas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-08-10
Su klimato kaita ir neigiamu žmogaus pėdsaku susijusios nelaimės visame pasaulyje linksniuojamos bene kasdien: Vokietijoje – žmonių gyvybes nusinešantys potvyniai, Sibire – liepsnojantys miškai. Gyventojų nuomone, kasdienybėje aplinkai ir klimatui labiausiai kenkia nerūšiuojamos šiukšlės ir plastikiniai maišeliai – rodo reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa.
Nuotrauka
„Senamiesčio apartamentai“
TAVA nuotrauka
Įkelta:
2021-08-08
​​​​​​​Prieš keletą metų Tauragės centre viešbutį „Senamiesčio apartamentai“ įkūręs žinomas krašto verslininkas Tadas Alijošius COVID-19 pandemiją, sustabdžiusią apgyvendinimo, turizmo ir pramogų verslus, vadina apmąstymo laikotarpiu. Jis teigia, kad vis daugiau žmonių atranda turizmą Lietuvos viduje, keliauja po šalį, o kadangi jo įkurtas viešbutis sulaukė nemenko pripažinimo, svečių netrūksta. Dėl to vyro galvoje verda planai plėstis. Jau nupirktos tam reikalingos patalpos.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-08-03
Prieš penkerius metus pirmąjį jūros gėrybių restoraną „Selfish Bistro“ su šeima Vilniuje, o vėliau ir Kaune atidaręs tauragiškis Renatas Vainius verslo plėsti nenustoja – įmonės „Polita“ vadovas džiaugiasi šiais metais Palangoje, Žvejų gatvėje, įkurtu restoranu.  Tarp norinčių pušų apsuptyje pasimėgauti jūros gėrybėmis susirenka ir nemažai tauragiškių – šiuos sostinėje jau 18 metų gyvenantis verslininkas stengiasi pakalbinti, o pasididžiavimas sparčiai modernėjančia gimtąja Taurage neblėsta. 
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-27
Ko reikia, kad dvi namų šeimininkės ryžtųsi imtis verslo? Drąsos, kruopštumo, noro užsidirbti ir  šiek tiek gyvenime patirto vargo. Būtent tuo pasižymi neseniai valymo paslaugas pradėjusios teikti Ieva ir Rūta, dirbančios „Jūsų namų fėja“ vardu. Kol vaikai darželyje, dvi mažamečių mamos pluša šveisdamos jų klientų kalkėmis apleistas vonios plyteles, riebalais aptukusias virykles ir už gautus pinigėlius svajoja įsigyti nuosavus namus savo šeimoms. O sekasi joms puikiai: pasirodo, valymo paslaugų verslo niša mūsų mieste – dar neužpildyta.
Nuotrauka
Simonos Valinčiūtės nuotrauka
Simonos Valinčiūtės nuotrauka
Įkelta:
2021-07-23
​​​​​​​Įsibėgėjus vasarai ir ypač užplūdus karščiams žmonės ėmė šluoti iš parduotuvių įvairias sezonines prekes – kepsnines, lauko baldus, paplūdimio skėčius, sūpynes, kepsnines. O populiariausios prekės, pasak prekybininkų, – baseinai ir ventiliatoriai, kurių neretai net pritrūkstama.