UAB SANMONTA pristatytas moderniausias medienos granulėmis kūrenamas šildymo katilas
Įkelta:
2020-01-27
Nuotrauka
,
Nuotrauka

Nuo 1993 metų Jurbarke dirbanti specializuota santechnikos montavimo, prekybos ir inžinerinių sistemų priežiūros (eksploatavimo) įmonė SANMONTA, kuriai vadovauja ilgametis direktorius Antanas Pocevičius, pelnęs ne vieną prestižinį apdovanojimą už gerą darbą ir ekonominius rodiklius, nuolat randa, ką naujo pasiūlyti klientams.

Naujausios technologijos „Biologik“ katile „Biodom“.

Štai ir dabar parduotuvėje, įsikūrusioje Sodų gatvėje 57A, Jurbarko m., atsirado naujas gaminys. Naujas ne tik Jurbarke. Visoje Lietuvoje, pasak direktoriaus, tokių katilų parduota tik kokie 100 vnt. „Mano tikslas –  pristatyti naujovę. Noriu apie ją papasakoti. Tai granulinis 5 klasės vandens šildymo katilas, kuris ryškiai skiriasi savo šilumokaičio konstrukcija ir naujausios kartos skaitmeninio valdiklio „Biologik“ inžineriniais sprendimais. Jis skiriasi nuo kitų tuo, kad jame panaudotos naujausios technologijos, kurios leidžia valdyti degimo procesą visiškai automatiškai. Parduotuvėje, kuri yra Sodų g. 57A, Jurbarke, šiuo metu jau galima įsigyti katilą „Biodom 27 C5 double fan 34“. Jame įmontuotas skaitmeninis valdiklis, kuris reguliuoja visą katilo darbą automatiškai. Svarbiausia, šildant šiuo moderniausiu katilu, visiškai neteršiama aplinka – nėra dūmų, kokius matome virstantančius iš kaminų, kai kūrenama malkomis ir kitu panašiu kuru. Naudojant šį įrenginį taupomas kuras, mažėja jo sąnaudos. Katilas ne tik ekonomiškas, bet ir visas procesas yra absoliučiai ekologiškas. Tie du E – ekonomiškumas ir ekologiškumas – yra pagrindiniai ir patys svarbiausi rodikliai, skatinantys įsigyti būtent tokio tipo katilą“, – pasakoja direktorius.

Pasak jo, antra svari priežastis įsigyti būtent tokį katilą – techninis jo aptarnavimas, pradedant prijungimu ir baigiant eksploatacija. Čia nereikės jokių papildomų pagalbinių paleidimo ir derinimo darbų ir specialistų, nes montuotojas tiesiog prijungs jį prie šildymo sistemos. Sumontavus užtenka nuspausti vieną mygtuką, ir katilas pradeda veikti. Visą šildymo sezoną pagal nustatytą režimą bus tiekiama šiluma, tad namo ar įstaigos šeimininkui, kuriame bus sumontuotas toks katilas, nereikės rūpintis niekuo, išskyrus medienos granules. Iki šiol panašias galimybes turi tik dujiniai šildymo katilai. Tačiau ten, kur nėra galimybės atsivesti dujas, pasak pašnekovo, „Biodom“ granuliniai katilai šiuo metu yra ir ekonomiškiausi, ir labiau saugantys gamtą. „Biodom“ katile temperatūra nustatoma iš anksto, 60 ar 80 laipsnių, priklausomai, koks galingumas reikalingas, kiek reikia šilumos. Valdiklis „Biologik“ prisitaiko prie šildymo sistemos poreikių, todėl paties katilo įranga reguliuoja šilumos kiekį, nuolat optimizuodama degimo procesą. Jei valdiklis fiksuoja, kad šilumos per daug, automatiškai ji sumažinama ir degiklis pradeda degti tokiu režimu, kokio galingumo tuo metu reikia. „Biodom“ katilo pritaikymo diapazonas labai platus – nuo 8 iki 34 kW. Jei reikia  20 kW, tiek ir tiekiama.

Šis modernus slovakų gamybos įrenginys „Biodom – naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje, rinkoje atsiradęs tik prieš trejetą metų. Verslininkas Antanas Pocevičius pasakoja, kad jais prekiaujanti „Biodom“ atstovybė yra įsikūrusi Rygoje ir aptarnauja visas tris Baltijos šalis. Jie patys susirado UAB SANMONTA ir prieš 2 metus pasikvietė į seminarą Kaune, kur supažindino su šia naujove ir pasiūlė tapti prekybos ir montavimo ir serviso atstovais Lietuvoje. 2018 m. A. Pocevičius Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro salėje suorganizavo seminarą jurbarkiečiams katilų montuotojams, kad šie susipažintų su naujove ir išmoktų sumontuoti. Po teorinės dalies, kurioje dalyvavo ir patys „Biodom“ atstovai, vyko praktinis šio katilo veikimo demonstravimas pačioje SANMONTOJE , kur naujasis katilas ir yra šiuo metu demonstruojamas bei laukia pirkėjų.

UAB SANMONTA direktorius sako, kad šiuo metu jau gaminami „Biodom“ katilai, kurių galingumas siekia iki 75 kW. Katilą galima sumontuoti ne tik gyvenamojo namo katilinėje ar rūsyje, bet ir nedideliame  viešbutyje, įstaigoje ar įmonėje. Jis gali apšildyti apytikriai iki 800–1000 kv. m. plotą.

Pasak pašnekovo, gera žinia būsimiems „Biodom“ katilų pirkėjams – kad jiems nusipirkus katilą atkris labai daug rūpesčių. UAB SANMONTA teiks jų montavimo ir garantinio bei pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Visiems montuotojams, kurie dalyvavo seminare ir norės montuoti „Biodom“ katilus, bus išduodami kvalifikaciniai pažymėjimai. Juos montuoti galės tie specialistai, kurie turės pažymėjimus, išduotus firmos „Biodom“. Tarpininkauja UAB SANMONTA. Mūsų įmonė yra viena iš  „Biodom“ katilų tiekėjų Lietuvoje. Jei žmogus, įsigijęs katilą, atsisakytų mūsų kvalifikuotų montuotojų paslaugų, negautų ir gamintojo suteikiamų garantijų. Gamintojas „Biodom“ katilams suteikia 5 metų garantiją. Mes suteiksime visą techninį aptarnavimą – nuo sumontavimo iki garantinio laikotarpio pabaigos. Nuo pastatymo iki serviso, bet kuriuo paros metu, jei sustotų katilas. Žmonės, pirkdami katilą, tikisi efektyvaus ir nepertraukiamo jo veikimo, todėl jiems nereikės sukti galvos dėl namo šildymo visus metus. Vienas skambutis, ir mes lekiam tą pačią dieną – tai labai svarbu klientui. Užsienyje labai populiarus toks serviso tinklas, kai žmogus gauna visapusišką pagalbą, kai jos prireikia. Pamažu ir į Lietuvą ateina tokie dalykai – tai mūsų atsakomybė, žingsnis į priekį kliento link“, – sako A. Pocevičius.

 Itin lengva prižiūrėti.

Pašnekovas džiaugiasi, kad klientams galės pasiūlyti tikrai ekonomišką katilą, kurio naudingumo procentas dėl skaitmeniniais algoritmais paremtos technologijos yra daugiau kaip 92%. Dar akcentuoja jo kompaktiškumą ir lengvą priežiūrą: „65 centimetrų  pločio, 1,6 metrų aukščiox0,910 m katilas telpa net ir visai nedidelėje katilinėje, lengvai įnešamas pro duris. 180 kilogramų granulių telpa jo bunkeryje ir vidutiniškai užtenka savaitei. Katilo degiklis pats prasivalo darbo metu. Katilo „Biodom“ šilumokaitis valomas kartą per savaitę, pasukiojus spec. rankeną aukštyn ir žemyn, iškrenta tik saujelė pelenų, kuriuos galima susiurbti dulkių siurbliu. Vienintelis rimtesnis valymas būna tik šildymo sezono pabaigoje, bet tai padaryti galės garantinį aptarnavimą teikianti įmonė. Atvažiuosime ir  viską sutvarkysime. Labai daug komforto, nes nieko nereikia daryti pačiam žmogui. „Montavimo kaštai – palyginti nedideli“, – džiaugiasi SANMONTOS direktorius.

Pasak jo, pasiūlęs rinkai naująjį katilą, jis negalvojo, kokį pelną gaus, kokia nauda bus įmonei. „Pirmiausia norime, kad naujovės ateitų ir į mūsų kraštą, kad žmonėms būtų patogiau ir lengviau gyventi už mažą savikainą pasigaminant šilumą. Kartu ir tausojama aplinka, ir kaimynai džiaugiasi, nes nereikia kvėpuoti iš jūsų kamino virstančiais juodais ir tirštais dūmais. Tik gaila, kad dar ir šiandien nemažai miesto ir kaimo gyventojų labai konservatyviai ir įtariai žiūri naujoves. Tam, manau, turi įtakos ir nepakankamas žmonių sąmoningumas, abejingumas sau ir kitiems. Be to, ir mūsų vyriausybės, ir atitinkamų valdžios padalinių požiūris į gamtos teršimą nėra pakankamas. Ar nereikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad vykdomos įvairios programos, projektai per įvairias agentūras, pvz., APVA, BETA siūlo individualių namų savininkams kompensacijas už įsigytus modernius katilus ir šildymo sistemas net iki 14 tūkstančių eurų. Tai galima rasti internete. Paraiškos jau priimamos. Bet, mano giliu įsitikinimu, tik labai ribotam gyventojų skaičiui pasiseks tuo pasinaudoti. Tam reikia praeiti daug visokių biurokratinių barjerų ir reikalavimų. Mano galva, ar ne geriau būtų, jei žmogus, įsigijęs tikrai modernų 5 klasės granulinį „Biodom“ katilą iškart įgytų teisę į kompensaciją? Linkiu visiems sėkmės ir nebijoti pasigerinti gyvenimo sąlygas su šiuo metu moderniausiu granuliniu katilu „Biodom“, – sako direktorius.

Prašome kreiptis į UAB SANMONTA visais klausimais apie granulinį katilą „Biodom“, nes šiame straipsnyje išvardintos dar tikrai ne visos katilo galimybės. Telefonas 8 698 23 728.

Užs. Nr. 4

Nuotrauka

 

Nuotrauka
verlas
Įkelta:
2024-05-30
Jaunąjį verslą ir Lietuvos kūrėjus pastebintis naujienų portalo lrytas.lt projektas „Verslo genas“ jau aštuntus metus kvietė siūlyti bei įvertinti jaunuosius verslininkus, startuolius, kurie drąsiai įgyvendina savo sumanymus, svariai prisideda prie pokyčių šalyje.
Nuotrauka
investi
Įkelta:
2024-04-25
Investavimo naudą ima suprasti vis dažnesnis žmogus. Visgi, nežinomybė gali bauginti, todėl kai kurie asmenys vis tiek nedrįsta pradėti. Kita vertus, Jums visai nebūtina stačia galva nerti į investavimo subtilybes. Nuo ko tuomet pradėti? Pirmiausia išsiaiškinkite esminius investavimo terminus. Laimei, pateikiame nemažą jų dalį, kurią būtina žinoti kiekvienam pradedančiajam investuotojui. 
Nuotrauka
gustin
V. Klimienės asmeninio archyvo nuotraukos
Įkelta:
2024-04-24
Prieš porą metų pasklidus kalboms, jog užsidaro Tauragėje tris dešimtmečius veikusi „Gustina“, tauragiškiai liūdnai lingavo galva gailėdami dar vieno neišsilaikiusio verslo. Kurį laiką tose pačiose patalpose dar buvo pardavinėjamos užuolaidos, po to ir jų neliko: visi mintyse „palaidojo“ daug metų tauragiškių vaikus rengusią parduotuvę ir pamiršo. Pasirodo, Valerija Klimienė, IĮ „Gustina“ savininkė, pakoregavo verslo kryptį ir savo užuolaidų saloną perkėlė į visai netoliese esančias patalpas. Tik bėda, tauragiškių mintyse „Gustina“ jau seniai „mirusi“.
Nuotrauka
moto
Įkelta:
2024-03-25
Praėjusį savaitgalį Tauragėje, Pramonės g. 5s oficialiai buvo atidarytas naujasis „Motoway“ salonas, kuriame bus prekiaujama „Aodes“ prekės ženklo keturračiais. Čia taip pat veiks ir keturračių servisas, pirkėjai galės rasti ir įvairių keturračių priedų bei aksesuarų.
Nuotrauka
Tava
Rasitos Liulienės nuotrauka
Įkelta:
2024-03-23
Ko gero, mažai jau rastume tauragiškių ir aplinkinių rajono gyventojų, kurie nebūtų girdėję tokio trumpo, vos keturių raidžių darinio – TAVA. Gegužės mėnesį savo 25 metų sukaktį minėsianti Tauragės apskrities verslininkų asociacija ir toliau aktyvi, iniciatyvi ir, tarsi, nauja. Nauja, nes nuolat atsinaujinanti, sulaukianti naujų narių, ieškanti ir skleidžianti idėjas, vis dar nestokojanti  jaunatviško maksimalizmo, nors jau įgijusi ir pakankamai patirties.
Nuotrauka
ignitis
Įkelta:
2024-01-19
Tarptautinė žaliosios energetikos bendrovė „Ignitis renewables“ tęsia paramą šalia atsinaujinančios energetikos parkų gyvenančioms bendruomenėms Lietuvoje – skyrė 247 tūkst. eurų. Tai yra tris kartus daugiau nei prieš metus. Šia parama per 2024 m. pasinaudos Tauragės, Mažeikių, Jurbarko, Klaipėdos ir Kretingos rajonų bendruomenės gyvenamajai aplinkai bei infrastruktūrai gerinti, edukacinėms veikloms organizuoti.
Nuotrauka
jagaine
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2024-01-10
Sulaukusi didelio susidomėjimo ir inovatyvių sprendimų iš verslo, Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia papildomą kvietimą, kuriuo siekiama skatinti aplinkai palankių produktų arba technologijų sukūrimą ir diegimą. Kvietimas skirtas ne pramonės sektoriuose veikiančiam smulkiajam ir vidutiniam verslui, kuriančiam ir diegiančiam žaliąsias inovacijas – įmonės galės pasinaudoti iki 50 tūkst. eurų parama.
Nuotrauka
VERSLO
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-12-21
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad gyventojai jau gali įsigyti verslo liudijimus 2024 metams. Norintys tęsti veiklą kitais metais turi pateikti naujus prašymus įsigyti verslo liudijimą, t. y. turimi 2023 m. liudijimai nėra pratęsiami. Veiklą planuojantiems vykdyti pirmosiomis kitų metų dienomis verslo liudijimus rekomenduojama įsigyti iš anksto, nelaukiant paskutinės metų dienos. Patogiausia tai padaryti per Mano VMI.
Nuotrauka
verslas
Įkelta:
2023-12-15
 Siekiant sudaryti galimybę Lietuvos įmonėms tapti inovatyvesnėms, o jų darbuotojams – kelti savo kvalifikaciją, smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai kviečiami pasinaudoti finansavimu, skirtu mažų, labai mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) darbuotojų įgūdžių ugdymui ar jų persikvalifikavimui. Iš viso tam planuojama paskirstyti 7,5 mln. eurų, o didžiausia galima finansavimo suma vienam projektui siekia 100 tūkst. eurų.
Nuotrauka
SAV
Įkelta:
2023-12-04
Kitąmet Lietuvoje pradės veikti smulkiojo verslininko sąskaita, kuri palengvins veiklą savarankiškai dirbantiesiems. Ji kuriama remiantis gerąja užsienio šalių patirtimi ir atsižvelgus į individualią veiklą vykdančių asmenų poreikius – numatoma automatizuoti finansų tvarkymą. Kaip rodo atlikta apklausa, net 75 proc. apklaustų savarankiškai dirbančių asmenų pasinaudotų šia priemone.
Nuotrauka
nuotrauka
Juozo Petkevičiaus nuotrauka
Įkelta:
2023-11-21
Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) nariai, partneriai, bičiuliai lapkričio 16-ąją rinkosi į tradicinį renginį – praėjusių metų geriausių įmonių apdovanojimus. Vakaro, kuriame pasidžiaugta įmonių pasiekimais, linkėta sėkmės plėtojant verslus, pakilią nuotaiką kūrė Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinė grupė „Jazz Island“.  
Nuotrauka
ag marketingas
Įkelta:
2023-10-17
Tauragiškės Greta Gumuliauskaitė ir Aistė Kairienė ne vienerius metus dirbo su savo individualiais projektais. Susipažinusios artimiau nusprendė sujungti turimas žinias ir  įgūdžius, kai pačios, būdamos smulkaus verslo atstovės, negavo tinkamų ir šiuolaikiškų paslaugų. Merginos susivienijo ir įkūrė savo verslą – „AG Marketingo agentūrą“, kuri teikia išskirtines paslaugas, tokias kaip virtuali asistentė, įmonės vizualinis identitetas, įmonės darbuotojo mokymai „Būk PRO“, socialinių tinklų administravimas. Greta ir Aistė inovatyvios ir šiuolaikiškos, tad atsižvelgdamos į kiekvieno kliento unikalumą ir individualumą, padės perteikti jo išskirtinumą.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-10-09
Savivaldybės taryba rugsėjo posėdyje patvirtino fiksuoto dydžio pajamų mokestį už veiklos rūšis, kuriomis gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą ir lengvatų, taikomų gyventojams, įsigyjantiems verslo liudijimus 2024 metais vykdomai veiklai vykdyti, dydžius. Verslo liudijimai kitąmet kils 20 proc., už kai kurias veiklas išlieka simbolinis 1 euro mokestis, nesikeičia ir lengvatų dydžiai. 
Nuotrauka
5zydintyslinkejimai
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-09-16
Rugpjūčio 30-ąją Stoties gatvėje duris atvėrė dar vienas gėlių salonas „Žydintys linkėjimai“, tačiau šiek tiek kitoks – parduodami ir vintažiniai daiktai. Tauragiškė Kristina Kuisienė gėlių versle dirba jau per 10 metų, tad floristika jai tikrai ne naujiena.
Nuotrauka
bulves
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-08-05
Ingrida ir Saulius Šetkai liepos pradžioje įsikūrė Centro turgaus 22-ajame kioske. Jau daugiau nei 25-erius metus Vitkaičių kaime gyvenantys ir daržoves auginantys Šetkai nusprendė išbandyti prekybą turgelyje. Karantinui pabloginus situaciją rinkoje daržovių ūkio savininkams teko rinktis – arba plėstis, arba mažinti ūkį.
Nuotrauka
vilvi
„Vilvi Group“ nuotrauka
Įkelta:
2023-07-05
Šiemet 30-metį švenčianti „Vilvi Group“, ilgą laiką garsėjusi „Vilkyškių pieninės“ vardu, pabrėžia, kokie svarbūs grupės sėkmei yra darbuotojai. Pasak įmonės vadovo Gintaro Bertašiaus, be atsakingų, darbščių, sumanių ir profesionaliai savo darbą dirbančių žmonių tikrai nebūtų pasisekę įveikti per visą verslo istoriją tekusių sunkumų. Tik žmonėms reikia dėkoti, kad jokie iššūkiai nesutrukdė „Vilvi Group“ nuolat augti, atsinaujinti, tobulėti.
Nuotrauka
paliokai
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-06-17
Sartininkuose gyvenantys Viktorija ir Simonas Paliokai, nors abu turi darbus, randa laiko daug kruopštumo reikalaujančiam pomėgiui  – lauko vazonų gamybai. Šį pomėgį sutuoktiniai atrado netikėtai – Viktorijai nusprendus pasigaminti vazoną sau.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-05-13
Žygaičių seniūnijos Balčių kaime, Linos ir Tomo Budrikų šeimos sode, vaikštinėja mūsų kraštuose ne itin įprasti gyvūnai – alpakos. Šie švelnūs gyvūnai ilgais elegantiškais kaklais, didelėmis akimis, ilgomis blakstienomis, grakščiomis kojomis ir įspūdingais skleidžiamais garsais sužavi tikrai ne vieną. Važiuodami pro šalį žmonės neretai stabteli jais pasigrožėti. Auginti alpakas šeima pradėjo dėl papildomo uždarbio – parduoti galima ne tik alpakas, bet ir iš jų vilnos verpiamus siūlus. Vis dėlto alpakos suteikia ir daug džiaugsmo – jos labai smalsios, emocingos ir švelnios, visada smagu su jomis leisti laisvalaikį ir stebėti natūralią jų gyvenseną. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-05-01
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) primena, kad pernai transporto priemonę ar nekilnojamojo turto (NT) objektą pardavę gyventojai iki gegužės 2 d. turi sau užduoti keletą klausimų ir įsivertinti, ar dėl šių sandorių jie turi pareigą teikti pajamų mokesčio deklaraciją bei sumokėti gyventojų pajamų mokestį (GPM), ar ne. VMI duomenimis, šiemet pajamų deklaracijų laukiama iš maždaug 175 tūkst. gyventojų, kurie pernai pardavė minėtą turtą – apie 45 proc. tai jau padarė.
Nuotrauka
Autorės nuotrauka
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-04-30
Maždaug septynerius metus internetu drabužiais prekiavusios seserys Erika ir Ieva Geštautaitės pagaliau ryžosi įgyvendinti svajonę – atidaryti fizinę parduotuvę. Praėjusią savaitę Spaustuvės gatvėje senelių name duris atvėrusi su artimųjų pagalba įkurta „Aprangos studija“ jau laukia pirkėjų.
Nuotrauka
tava
Linos Buchlickajos-Lauciuvienės nuotrauka
Įkelta:
2023-03-23
Prieš keletą dienų įvyko Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Išrinkta nauja TAVA taryba, Marius Jucikas perrinktas antrajai asociacijos vadovo kadencijai.