„Tele2“ pasiūlymas: įsigykite išmanųjį įrenginį dabar, mokėkite po 3 mėn.
Įkelta:
2020-05-12
Nuotrauka

Šalyje užsitęsus karantino laikotarpiui, „Tele2“ siūlo itin patrauklias sąlygas išmaniesiems įrenginiams įsigyti. Išsirinkti išmanųjį telefoną, planšetę ar kompiuterį galite jau dabar, o mokėsite už jį vėliau. Pasiūlymu galima pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

„Sudėtingu karantino laikotarpiu ir taip gausu įvairių išlaidų, todėl norėdami padėti, suteiksime galimybę įsigyti trokštamą mobilųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį ar kitą išmanųjį įrenginį dabar, o pradėti už jį mokėti tik po 3 mėn.“, –  sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Įrenginių įmokų atostogos

Reaguodami į dabartinę situaciją, „Tele2” siūlo neatidėlioti darbui ar laisvalaikiui reikalingų išmaniųjų įrenginių įsigijimo – įsigiję juos jau dabar, mėnesines įmokas už telefoną galėsite pradėti mokėti tik po 3 mėn. nuo sutarties pasirašymo datos.

Pasiūlymas galioja pasirašius 24 mėn. naują sutartį arba pratęsiant esamą sutartį su visais pokalbių planais ir perkant telefoną arba „Laisvo interneto“ planais bei perkant kompiuterį, planšetę ar kitą pasirinktą išmanųjį įrenginį. Paslaugų sutartis bus aktyvuojama iškart, pasirašius sutartį.

Mėnesines įmokas bus galima pradėti mokėti tik nuo ketvirtojo sutarties mėnesio. Nutraukus paslaugų sutartį, nutrūks ir įrangos sutartis (klientui reikės sumokėti likusią sumą už įrangą).

Taip pat šiuo metu galimas greitas, nemokamas ir bekontaktis įrenginių pristatymas į namus.

Nuolaidos mobiliesiems telefonams

Svajojantiems įsigyti naują išmanųjį telefoną, dabar itin palankus metas tai padaryti. Be palankių įrenginių įsigijimo sąlygų, daugybei mobiliųjų telefonų iš plataus „Tele2” asortimento šiuo metu taikomos ir itin patrauklios nuolaidos.

Pasiūlymais pasinaudoti turėtų suskubti „Apple“ gerbėjai. Didžiausia, net 320 Eur nuolaida su 24 mėn. sutartimi šiuo metu taikoma ypač ryškų, 5,8 colių įstrižainės „Super Retina“ ekraną ir prabangaus dizaino plieninį korpusą turinčiam, 64 GB vidinės atminties „iPhone XS“ telefonui. Kaina be sutarties mokant visą sumą iškart – 739 Eur (kaina ne akcijos metu – 1059 Eur).

Ypatingi pasiūlymai paruošti ir norintiems įsigyti spalvingąjį „iPhone Xr“ bei daugelio jau pamėgtus „iPhone 7“ arba „iPhone 8“ išmaniųjų modelius.

Sutaupys ir tie, kurie pasiūlymo laikotarpiu pasirinks „Samsung“ išmaniuosius. Šiuo metu itin gera kaina galima įsigyti populiarius „Galaxy S10”, „Galaxy S10+”, „Galaxy S20” ir kitus pamėgtus „Samsung“ mobiliųjų telefonų modelius. Išskirtinis pasiūlymas taikomas ir unikaliam besilankstantį stiklinį ekraną ir aukščiausios kokybės kamerą turinčiam „Galaxy Z Flip” telefonui su 256 GB vidine atmintimi. Užsisakius šį išmanųjį jau dabar, dovanojamas net 12 mėn. draudimas.

Naujieji „Tele2” pasiūlymai turėtų sudominti ir „Huawei“ fanus. Svajojantys apie „P30 Pro“ modelį dabar šį itin lengvą, vos 165 gramus sveriantį, ryškių spalvų išmanųjį su 128 GB vidine atmintimi, 24 mėn. sutartimi įsigyti gali net 220 Eur pigiau. Kaina be sutarties – 579 Eur (kaina ne akcijos metu – 799 Eur).

Nuolaida taikoma ir „Huawei P Smart 2019“, kurį verta rinktis ieškantiems lengvesnio bei kompaktiškesnio telefono modelio. Jis ne tik lengvai susidoros su visomis kasdienėmis užduotimis, bet ir nustebins savo intuityvumu bei kokybiška kamera. Be šių telefonų, specialūs pasiūlymai taikomi ir dar septyniems skirtingiems „Huawei“ modeliams.

Paruošti ir 5 „Xiaomi“ gamintojo pasiūlymai. Pavyzdžiui, ieškantiems galingo bei užduotis greitai vykdančio telefono, patiks „Redmi 8T“ modelis su 64 GB atmintine. Šį, keturguba galine kamera papildytą, ir „Snapdragon 655“ procesorių turintį bei išskirtiniu dizainu pasižymintį telefoną šiuo metu galima įsigyti už itin patrauklią kainą.

Nuolaidos planšetėms ir kompiuteriams

Be lanksčių įsigijimo sąlygų, papildomos nuolaidos su sutartimi šiuo metu taikomos ir įvairių gamintojų planšetiniams bei nešiojamiesiems kompiuteriams.

Jei kaip tik planavote įsigyti planšetę, rinktis tikrai yra iš ko – viliojantys pasiūlymai paruošti „Apple“, „Samsung“ ir „Huawei“ gamintojų planšečių modeliams.

Tuo tarpu nešiojamiesiems kompiuteriams šiuo metu taikomos nuolaidos su sutartimi siekia net iki 420 Eur. Įsigyjant kompiuterį su 24 mėn. sutartimi, tokia nuolaida taikoma „Apple Macbook Air 13” (2019) lengvam, spalvingam ir intuityviam kompiuterio modeliui su 256 GB vidine atmintimi. Nors šis kompiuteris itin lengvas, bet kartu ir labai galingas – jame veikia aštuntos kartos „Intel Core i5” procesorius, kuris padeda susidoroti su visomis užduotimis. Kaina be sutarties – 1099 Eur (kaina ne akcijos metu – 1519 Eur).

Ieškantiems patikimo, lengvo ir lankstaus kompiuterio modelio, sudomins „Lenovo Essential V130 15.6 FHD“ kompiuteris, kurį su 24 mėn. sutartimi dabar įsigysite net 50 Eur pigiau. Plačiu 15,6 colių įstrižainės ekranu ir lengvumu (vos 1,8 kg) išsiskiriantis modelis sukurtas taip, kad taptų ištikimiausiu jūsų pagalbininku. Šio modelio ekranas lankstosi net 180 laipsnių kampu, todėl nešiojamuoju kompiuteriu naudositės taip, kaip jums patogiausia. Kaina be sutarties – 399 Eur (kaina ne akcijos metu – 449 Eur).

Šiuo metu ypač gera kaina siūloma ir populiariai žaidimų konsolei „Sony Playstation PS4 Slim 500 GB“. Aukštos kokybės konsolę dabar galima įsigyti su 40 Eur nuolaida. Pasiūlymas galioja perkant konsolę su 24 mėn. sutartimi. Konsolės kaina be sutarties – 309 Eur (kaina ne akcijos metu – 349 Eur).

Daugiau informacijos apie akciją sužinosite https://tele2.lt/privatiems/akcijos/nemokek-tris-menesius, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117.

Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Akcijos laikas bei įrenginių kiekis –  riboti.

Užs. Nr. 22

Nuotrauka
verlas
Įkelta:
2024-05-30
Jaunąjį verslą ir Lietuvos kūrėjus pastebintis naujienų portalo lrytas.lt projektas „Verslo genas“ jau aštuntus metus kvietė siūlyti bei įvertinti jaunuosius verslininkus, startuolius, kurie drąsiai įgyvendina savo sumanymus, svariai prisideda prie pokyčių šalyje.
Nuotrauka
investi
Įkelta:
2024-04-25
Investavimo naudą ima suprasti vis dažnesnis žmogus. Visgi, nežinomybė gali bauginti, todėl kai kurie asmenys vis tiek nedrįsta pradėti. Kita vertus, Jums visai nebūtina stačia galva nerti į investavimo subtilybes. Nuo ko tuomet pradėti? Pirmiausia išsiaiškinkite esminius investavimo terminus. Laimei, pateikiame nemažą jų dalį, kurią būtina žinoti kiekvienam pradedančiajam investuotojui. 
Nuotrauka
gustin
V. Klimienės asmeninio archyvo nuotraukos
Įkelta:
2024-04-24
Prieš porą metų pasklidus kalboms, jog užsidaro Tauragėje tris dešimtmečius veikusi „Gustina“, tauragiškiai liūdnai lingavo galva gailėdami dar vieno neišsilaikiusio verslo. Kurį laiką tose pačiose patalpose dar buvo pardavinėjamos užuolaidos, po to ir jų neliko: visi mintyse „palaidojo“ daug metų tauragiškių vaikus rengusią parduotuvę ir pamiršo. Pasirodo, Valerija Klimienė, IĮ „Gustina“ savininkė, pakoregavo verslo kryptį ir savo užuolaidų saloną perkėlė į visai netoliese esančias patalpas. Tik bėda, tauragiškių mintyse „Gustina“ jau seniai „mirusi“.
Nuotrauka
moto
Įkelta:
2024-03-25
Praėjusį savaitgalį Tauragėje, Pramonės g. 5s oficialiai buvo atidarytas naujasis „Motoway“ salonas, kuriame bus prekiaujama „Aodes“ prekės ženklo keturračiais. Čia taip pat veiks ir keturračių servisas, pirkėjai galės rasti ir įvairių keturračių priedų bei aksesuarų.
Nuotrauka
Tava
Rasitos Liulienės nuotrauka
Įkelta:
2024-03-23
Ko gero, mažai jau rastume tauragiškių ir aplinkinių rajono gyventojų, kurie nebūtų girdėję tokio trumpo, vos keturių raidžių darinio – TAVA. Gegužės mėnesį savo 25 metų sukaktį minėsianti Tauragės apskrities verslininkų asociacija ir toliau aktyvi, iniciatyvi ir, tarsi, nauja. Nauja, nes nuolat atsinaujinanti, sulaukianti naujų narių, ieškanti ir skleidžianti idėjas, vis dar nestokojanti  jaunatviško maksimalizmo, nors jau įgijusi ir pakankamai patirties.
Nuotrauka
ignitis
Įkelta:
2024-01-19
Tarptautinė žaliosios energetikos bendrovė „Ignitis renewables“ tęsia paramą šalia atsinaujinančios energetikos parkų gyvenančioms bendruomenėms Lietuvoje – skyrė 247 tūkst. eurų. Tai yra tris kartus daugiau nei prieš metus. Šia parama per 2024 m. pasinaudos Tauragės, Mažeikių, Jurbarko, Klaipėdos ir Kretingos rajonų bendruomenės gyvenamajai aplinkai bei infrastruktūrai gerinti, edukacinėms veikloms organizuoti.
Nuotrauka
jagaine
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2024-01-10
Sulaukusi didelio susidomėjimo ir inovatyvių sprendimų iš verslo, Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia papildomą kvietimą, kuriuo siekiama skatinti aplinkai palankių produktų arba technologijų sukūrimą ir diegimą. Kvietimas skirtas ne pramonės sektoriuose veikiančiam smulkiajam ir vidutiniam verslui, kuriančiam ir diegiančiam žaliąsias inovacijas – įmonės galės pasinaudoti iki 50 tūkst. eurų parama.
Nuotrauka
VERSLO
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-12-21
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad gyventojai jau gali įsigyti verslo liudijimus 2024 metams. Norintys tęsti veiklą kitais metais turi pateikti naujus prašymus įsigyti verslo liudijimą, t. y. turimi 2023 m. liudijimai nėra pratęsiami. Veiklą planuojantiems vykdyti pirmosiomis kitų metų dienomis verslo liudijimus rekomenduojama įsigyti iš anksto, nelaukiant paskutinės metų dienos. Patogiausia tai padaryti per Mano VMI.
Nuotrauka
verslas
Įkelta:
2023-12-15
 Siekiant sudaryti galimybę Lietuvos įmonėms tapti inovatyvesnėms, o jų darbuotojams – kelti savo kvalifikaciją, smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai kviečiami pasinaudoti finansavimu, skirtu mažų, labai mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) darbuotojų įgūdžių ugdymui ar jų persikvalifikavimui. Iš viso tam planuojama paskirstyti 7,5 mln. eurų, o didžiausia galima finansavimo suma vienam projektui siekia 100 tūkst. eurų.
Nuotrauka
SAV
Įkelta:
2023-12-04
Kitąmet Lietuvoje pradės veikti smulkiojo verslininko sąskaita, kuri palengvins veiklą savarankiškai dirbantiesiems. Ji kuriama remiantis gerąja užsienio šalių patirtimi ir atsižvelgus į individualią veiklą vykdančių asmenų poreikius – numatoma automatizuoti finansų tvarkymą. Kaip rodo atlikta apklausa, net 75 proc. apklaustų savarankiškai dirbančių asmenų pasinaudotų šia priemone.
Nuotrauka
nuotrauka
Juozo Petkevičiaus nuotrauka
Įkelta:
2023-11-21
Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) nariai, partneriai, bičiuliai lapkričio 16-ąją rinkosi į tradicinį renginį – praėjusių metų geriausių įmonių apdovanojimus. Vakaro, kuriame pasidžiaugta įmonių pasiekimais, linkėta sėkmės plėtojant verslus, pakilią nuotaiką kūrė Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinė grupė „Jazz Island“.  
Nuotrauka
ag marketingas
Įkelta:
2023-10-17
Tauragiškės Greta Gumuliauskaitė ir Aistė Kairienė ne vienerius metus dirbo su savo individualiais projektais. Susipažinusios artimiau nusprendė sujungti turimas žinias ir  įgūdžius, kai pačios, būdamos smulkaus verslo atstovės, negavo tinkamų ir šiuolaikiškų paslaugų. Merginos susivienijo ir įkūrė savo verslą – „AG Marketingo agentūrą“, kuri teikia išskirtines paslaugas, tokias kaip virtuali asistentė, įmonės vizualinis identitetas, įmonės darbuotojo mokymai „Būk PRO“, socialinių tinklų administravimas. Greta ir Aistė inovatyvios ir šiuolaikiškos, tad atsižvelgdamos į kiekvieno kliento unikalumą ir individualumą, padės perteikti jo išskirtinumą.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-10-09
Savivaldybės taryba rugsėjo posėdyje patvirtino fiksuoto dydžio pajamų mokestį už veiklos rūšis, kuriomis gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą ir lengvatų, taikomų gyventojams, įsigyjantiems verslo liudijimus 2024 metais vykdomai veiklai vykdyti, dydžius. Verslo liudijimai kitąmet kils 20 proc., už kai kurias veiklas išlieka simbolinis 1 euro mokestis, nesikeičia ir lengvatų dydžiai. 
Nuotrauka
5zydintyslinkejimai
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-09-16
Rugpjūčio 30-ąją Stoties gatvėje duris atvėrė dar vienas gėlių salonas „Žydintys linkėjimai“, tačiau šiek tiek kitoks – parduodami ir vintažiniai daiktai. Tauragiškė Kristina Kuisienė gėlių versle dirba jau per 10 metų, tad floristika jai tikrai ne naujiena.
Nuotrauka
bulves
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-08-05
Ingrida ir Saulius Šetkai liepos pradžioje įsikūrė Centro turgaus 22-ajame kioske. Jau daugiau nei 25-erius metus Vitkaičių kaime gyvenantys ir daržoves auginantys Šetkai nusprendė išbandyti prekybą turgelyje. Karantinui pabloginus situaciją rinkoje daržovių ūkio savininkams teko rinktis – arba plėstis, arba mažinti ūkį.
Nuotrauka
vilvi
„Vilvi Group“ nuotrauka
Įkelta:
2023-07-05
Šiemet 30-metį švenčianti „Vilvi Group“, ilgą laiką garsėjusi „Vilkyškių pieninės“ vardu, pabrėžia, kokie svarbūs grupės sėkmei yra darbuotojai. Pasak įmonės vadovo Gintaro Bertašiaus, be atsakingų, darbščių, sumanių ir profesionaliai savo darbą dirbančių žmonių tikrai nebūtų pasisekę įveikti per visą verslo istoriją tekusių sunkumų. Tik žmonėms reikia dėkoti, kad jokie iššūkiai nesutrukdė „Vilvi Group“ nuolat augti, atsinaujinti, tobulėti.
Nuotrauka
paliokai
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-06-17
Sartininkuose gyvenantys Viktorija ir Simonas Paliokai, nors abu turi darbus, randa laiko daug kruopštumo reikalaujančiam pomėgiui  – lauko vazonų gamybai. Šį pomėgį sutuoktiniai atrado netikėtai – Viktorijai nusprendus pasigaminti vazoną sau.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-05-13
Žygaičių seniūnijos Balčių kaime, Linos ir Tomo Budrikų šeimos sode, vaikštinėja mūsų kraštuose ne itin įprasti gyvūnai – alpakos. Šie švelnūs gyvūnai ilgais elegantiškais kaklais, didelėmis akimis, ilgomis blakstienomis, grakščiomis kojomis ir įspūdingais skleidžiamais garsais sužavi tikrai ne vieną. Važiuodami pro šalį žmonės neretai stabteli jais pasigrožėti. Auginti alpakas šeima pradėjo dėl papildomo uždarbio – parduoti galima ne tik alpakas, bet ir iš jų vilnos verpiamus siūlus. Vis dėlto alpakos suteikia ir daug džiaugsmo – jos labai smalsios, emocingos ir švelnios, visada smagu su jomis leisti laisvalaikį ir stebėti natūralią jų gyvenseną. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-05-01
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) primena, kad pernai transporto priemonę ar nekilnojamojo turto (NT) objektą pardavę gyventojai iki gegužės 2 d. turi sau užduoti keletą klausimų ir įsivertinti, ar dėl šių sandorių jie turi pareigą teikti pajamų mokesčio deklaraciją bei sumokėti gyventojų pajamų mokestį (GPM), ar ne. VMI duomenimis, šiemet pajamų deklaracijų laukiama iš maždaug 175 tūkst. gyventojų, kurie pernai pardavė minėtą turtą – apie 45 proc. tai jau padarė.
Nuotrauka
Autorės nuotrauka
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-04-30
Maždaug septynerius metus internetu drabužiais prekiavusios seserys Erika ir Ieva Geštautaitės pagaliau ryžosi įgyvendinti svajonę – atidaryti fizinę parduotuvę. Praėjusią savaitę Spaustuvės gatvėje senelių name duris atvėrusi su artimųjų pagalba įkurta „Aprangos studija“ jau laukia pirkėjų.
Nuotrauka
tava
Linos Buchlickajos-Lauciuvienės nuotrauka
Įkelta:
2023-03-23
Prieš keletą dienų įvyko Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Išrinkta nauja TAVA taryba, Marius Jucikas perrinktas antrajai asociacijos vadovo kadencijai.